TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Babai i Mario Majollarit: 5 arsyet përse nuk jemi ne autorët e vrasjes së dyfishtë në 2000

Almakos - 15.04.2018

Babai i Mario Majollarit, Avni Majollari, i cili aktualisht vuan dënimin me burgim të përjetshëm për vrasje të dyfishtë, ngjarje e ndodhur në vitin 2000, mohon se ai dhe nipi i tij Endrit Majollari ...

Vrasja e Mario Majollarit, motra publikon videon prekëse në dasmë: Bota ime je…!

LajmiFundit - 15.04.2018

Humbja tragjike e të riut Marjo Majollari, i cili u vra kete jave ne Kinostudio per hakmarrje, e për të cilin flisnin veç mirë në të gjithë zonën ku jetonte, është e papërballueshme për familjarët e ...

Vrasja tragjike e Mario Majollarit, motra publikon videon prekëse

SOT - 15.04.2018

Pas vrasjes tragjike të 28 vjeçarit, Mario Majollari më 10 prill, familjarët kanë zgjedhur ta përballojnë dhimbjen me kujtime. Ka qenë motra e tij, Xhesika e cila nëpërmjet një postimi në facebook, ...

Babai i Mario Majollarit: 5 arsyet përse nuk jemi ne autorët e vrasjes së dyfishtë në 2000

BalkanWeb - 15.04.2018

TIRANE- Babai i Mario Majollarit, Avni Majollari, i cili aktualisht vuan dënimin me burgim të përjetshëm për vrasje të dyfishtë, ngjarje e ndodhur në vitin 2000, mohon se ai dhe nipi i tij Endrit ...

Vrasja e 28-vjeçarit, motra publikon videon në dasmë duke kënduar: “Bota ime je”

Mapo - 15.04.2018

TIRANË- Të rrosh me kujtime. Kjo i ka mbetur të afërmve të Mario Majollarit, 28-vjeçarit që u ekzekutua mbrëmjen e 10 prillit nga hasmit e babait të tij, i dënuar me burg përjetë për dy vrasje të ...

Babai i Mario Majollarit: 5 arsyet përse nuk jemi ne autorët e vrasjes së dyfishtë në 2000

Mapo - 15.04.2018

Babai i Mario Majollarit, Avni Majollari, i cili aktualisht vuan dënimin me burgim të përjetshëm për vrasje të dyfishtë, ngjarje e ndodhur në vitin 2000, mohon se ai dhe nipi i tij Endrit Majollari ...

Vrasja e Mario Majollarit, motra publikon videon në dasmë duke kënduar: “Bota ime je”

BalkanWeb - 15.04.2018

TIRANË- Të rrosh me kujtime. Kjo i ka mbetur të afërmve të Mario Majollarit, 28-vjeçarit që u ekzekutua mbrëmjen e 10 prillit nga hasmit e babait të tij, i dënuar me burg përjetë për dy vrasje të ...

"Bota ime je..." Lumturia vëlla-motër, dy gjysmat e shpirtit të ndara nga 3 plumba vrastar

Gazeta Express - 15.04.2018

Marjo Majollari, vetëm 28 vjeç, u vra nga i dyshuari Kastriot Gjuzi, për një hasmëri mes babait të tij dhe ...

Avni Majollari: 5 arsyet përse nuk jemi ne autorët e vrasjes së dyfishtë në 2000

ABC News - 15.04.2018

Gazetar: Spartak Koka/ Babai i Mario Majollarit, Avni Majollari, i cili aktualisht vuan dënimin me burgim të përjetshëm për vrasje të dyfishtë, ngjarje e ndodhur në vitin 2000, mohon se ai dhe nipi i ...

Dossier/Babai i viktimës Majollarit: Ju tregoj 5 arsyet përse nuk vramë në vitin 2000

Java News - 15.04.2018

Nuk mbyllen plagët e familjes. Tashme i ati i viktimes Mario Majollarit, Avni Majollari, i cili aktualisht vuan dënimin me burgim të përjetshëm për vrasje të dyfishtë, ngjarje e ndodhur në vitin ...

Vrasja e Mario Majollarit, motra publikon videon në dasmë: “Bota ime je”

Java News - 15.04.2018

Ndarja nga jeta në moshë të re e Mario Majollarit nuk është aspak e lehtë për familjen dhe të afërmit e tij. 28-vjeçari u ekzekutua mbrëmjen e 10 Prillit në afërsi të banesës së tij.

Vrasësi i Majollarit dyshohet se fshihet në Dajt, policia ngre pika kontrolli në gjithë zonën

SOT - 14.04.2018

Kastriot Gjuzi, autori i dyshuar i vrasjes së Mario Majollarit mbrëmjen e 10 prillit në zonën e ish-Kinostudios, dyshohet se është fshehur në zonën e Dajtit.

Flet avokati pas vrasjes së 28 vjeçarit,: Suedia nuk e besoi se në Shqipëri i rrezikohej jeta

LajmiFundit - 14.04.2018

Pas ngjarjes së rëndë në Tiranë ku humbi jeten një 28 vjeçar i egzekutuar në rrugicen afër shtëpisë, ka folur për mediat Maravgi Staifo, avokati i 28-vjeçarit Marjo Majollari i cili u ekzekutua me ...

U vra në Tiranë, avokati i Majollarit: Suedia nuk e besoi se në Shqipëri i rrezikohej jeta

SOT - 14.04.2018

Pas ngjarjes së rëndë në Tiranë ku humbi jeten një 28 vjeçar i egzekutuar në rrugicen afër shtëpisë, ka folur për mediat Maravgi Staifo, avokati i 28-vjeçarit Mario Majollari i cili u ekzekutua me ...

Ky është vendimi i gjykatës që çoi në vrasjen e Marios

Albeu.com - 14.04.2018

Zbardhet vendimi i Gjykatës së Goteborgut në Suedi dhe arsyet pse iu refuzua kërkesa për azil Mario Majollarit, i vrarë të martën në mbrëmje në zonën e Kinostudios Në vendim thuhet se historia dhe ...

Detaje të reja dalin në skenë, Kastriot Gjuzi nuk e vrau vetëm Marjo Majollarin

LajmiFundit - 14.04.2018

28 vjeçari Marjo Majollari u ekzekutua para disa ditësh në Kinostudio nga Kastriot Gjuzi, 40 vjeç. Ky i fundit mësohet se vrau Majollarin për të marrë hakun e vëllait, Ilir Gjzuit që u vra në vitin ...

Kthehu se të mbrojnë nga hasmi, si ia refuzoi Suedia azilin 28-vjecarit të vrarë në derë të shtëpisë

LajmiFundit - 14.04.2018

Mario Majollari, i vra pak ditë pasi ishte kthyer nga Suedia, vend i cili i refuzoi kërkesën për azil. Në vendimin e gjykatës, thuhet se 28-vjeçari nuk e ka shfrytëzuar mundësinë që ofron shteti ...

Detajet/ Vrasja e Mario Majollarit dhe bashkëpunëtorët e Kastriot Gjuzit

SOT - 14.04.2018

28 vjeçari Marjo Majollari u ekzekutua para disa ditësh në Kinostudio nga Kastriot Gjuzi, 40 vjeç. Ky i fundit mësohet se vrau Majollarin për të marrë hakun e vëllait, Ilir Gjzuit që u vra në vitin ...

Klodiana Lala: Marjo Majollarin e vrau shteti shqiptar, kjo është e vërteta

LajmiFundit - 14.04.2018

Vrasja e 28-vjeçarit Marjo Majollari disa ditë më parë në Tiranë ishte ndër ngjarjet më të bujshme të ditëve të fundit. Gazetarja Klodiana Lala në emisionin “Kjo Javë”, tregoi më shumë detaje rreth ...

Zbardhet vendimi i gjykatës suedeze, çfarë nuk bindi dot t'i jepnin azil Marios

SOT - 14.04.2018

Disa ditë më parë vendi u trondit nga një ngjarje e rëndë kriminale. 28-vjeçari Mario Majollari u ekzekutua me armë zjarri në zonën e Kinostudios në Tiranë për hakmarrje, pasi babai i tij kishte ...

Kastriot Gjuzi nuk ishte vetëm kur vrau Marjo Majollarin

Mapo - 14.04.2018

Kur kanë kaluar më shumë se tre ditë nga vrasja e Marjo Majollarit, Policia e Tiranës është ende në kërkim të autorit të dyshuar, Kastriot Gjuzi. Burime nga policia, bëjnë me dije për “Gazetën ...

Policia harton një listë me emra: Kastriot Gjuzi nuk ishte vetëm kur vrau Majollarin

BalkanWeb - 14.04.2018

Kur kanë kaluar më shumë se tre ditë nga vrasja e Marjo Majollarit, Policia e Tiranës është ende në kërkim të autorit të dyshuar, Kastriot Gjuzi. Burime nga policia, bëjnë me dije për “Gazetën ...

Rindërtohet ngjarja e 2001-it, si i kreu dy vrasjet babai i Marjo Majollarit

Mapo - 14.04.2018

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja në lidhje me vrasjen e Mario Majollarit në kryeqytet pak ditë më parë. E ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në News24, ajo ka ...

Vendimi i gjykatës që çoi në vrasjen e Marios në Tiranë (VIDEO)

Gazeta Express - 14.04.2018

Zbardhet vendimi i Gjykatës së Goteborgut në Suedi dhe arsyet pse iu refuzua kërkesa për azil Mario Majollarit, i vrarë të martën në mbrëmje në zonën e ...

U ekzekutua në Tiranë, avokati i Majollarit: Mario nuk bëri të pamundurën për mbrojtje në vendin e tij

BalkanWeb - 14.04.2018

TIRANE – Avokati i Mario Majollarit, 28-vjeçarit që u ekzekutua me 3 plumba në zonën e Kinostudios në kryeqytet më 10 prill, Maravgi Staifo, tha se autoritetet suede nuk besuan motivet për të cilat ...

VIDEO/ Rindërtohet ngjarja e 2001/Si i kreu dy vrasjet babai i Marjo Majollarit (Motivet)

BalkanWeb - 14.04.2018

TIRANE – Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja në lidhje me vrasjen e Mario Majollarit në kryeqytet pak ditë më parë. E ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në News24, ajo ...

Policia harton një listë me emra: Kastriot Gjuzi nuk ishte vetëm kur vrau Majollarin

Durres Lajm - 14.04.2018

Kur kanë kaluar më shumë se tre ditë nga vrasja e Marjo Majollarit, Policia e Tiranës është ende në kërkim të autorit të dyshuar, Kastriot Gjuzi. Burime nga policia, bëjnë me dije për “Gazetën ...

Si i kreu dy vrasjet babai i Marjo Majollarit, rindërtohet ngjarja e 2001

Java News - 14.04.2018

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja në lidhje me vrasjen e Mario Majollarit në kryeqytet pak ditë më parë. Në News24, ajo ka zbuluar vrasjet e babait të Marios, Avni Majollarit, të dënuar ...

Vrasja e 28-vjeçarit, në kërkim të bashkëpunëtorit të Gjuzit

Java News - 14.04.2018

Kur kanë kaluar më shumë se tre ditë nga vrasja e Marjo Majollarit, Policia e Tiranës është ende në kërkim të autorit të dyshuar, Kastriot Gjuzi. Burime nga policia, bëjnë me dije për “Gazetën ...

Vrasja e Majollarit, detaji i frikshëm që fiskuan kamerat e sigurisë tri ditë para ngjarjes

LajmiFundit - 13.04.2018

Autori i dyshuar i vrasjes së Mario Majollarit, Kastriot Gjuzi, eshte fiksuar nga kamerat e sigurisë pranë vendit te krimit, tri ditë para ekzekutimit te 28-vjeçarit ne zonen e Kinostudios ne ...

Drama e 28-vjeçarit, avokati i Mario Majollarit: Nuk ndihej i sigurt…

Mapo - 13.04.2018

I ndjerë në rrezik dhe i pambrojtur në vendin e tij, përballë të shkuarës që e përndiqte prej 18 vitesh, Mario Majollari, i riu 28-vjeçar, i cili ra pre e gjakmarrjes, tentoi për një periudhë të ...

Vijojnë kërkimet për autorin e vrasjes së Mario Majollarit

RTSH - 13.04.2018

Policia e kryeqytetit po vijon kërkimet për autorin e dyshuar të vrasjes së Mario Majollarit mbrëmjen e të martës në zonën e Kinostudios. Burime i thanë Radio Televizionit Shqiptar se autori Kastriot ...

Vrasja e Majollarit/Autori u fiskua nga kamerat 3 ditë para ngjarjes

ABC News - 13.04.2018

Autori i dyshuar i vrasjes së Mario Majollarit, Kastriot Gjuzi, eshte fiksuar nga kamerat e sigurisë pranë vendit te krimit, 3 ditë para ekzekutimit te 28-vjeçarit.

U ekzekutua me tre plumba, flet avokati i Mario Majollarit: Jeta në Suedi e 28-vjeçarit

BalkanWeb - 13.04.2018

I ndjerë në rrezik dhe i pambrojtur në vendin e tij, përballë të shkuarës që e përndiqte prej 18 vitesh, Mario Majollari, i riu 28-vjeçar, i cili ra pre e gjakmarrjes, tentoi për një periudhë të ...

“Majollari cështje në Suedi”: Nuk i besuam, nuk i dhamë azil, e vranë për gjakmarrje në Tiranë

LajmiFundit - 12.04.2018

Lajmi i vrasjes së Mario Majollarit në Tiranë është pasqyruar nga mediat suedeze. Sipas raportimeve te ketyre te fundit, 28-vjeçari kishte aplikuar për azil në Suedi, por kërkesa i ishte refuzuar sic ...

U vra pasi iu mohua azili, çfarë shkruajnë mediat suedeze për Marion Majollarin

SOT - 12.04.2018

“Shqiptari merr ekspuls pavarësisht nga kërcënimi me vdekje, vritet me armë zjarri”. Kështu shkruajnë mediat suedeze një ditë pas vrasjes së 28-vjeçari Mario Majollari, i cili 4 vjet më parë kishte ...

“Do më vrasin po më refuzuat azilin”, ja Ç’SHKRUAJNË mediat suedeze për Mario Majollarin

LajmiFundit - 12.04.2018

“Shqiptari merr ekspuls pavarësisht nga kërcënimi me vdekje, vritet me armë zjarri”. Kështu shkruajnë mediat suedeze një ditë pas vrasjes së 28-vjeçari Mario Majollari, i cili 4 vjet më parë kishte ...

Ja çfarë bëri vrasësi i Mario Majollarit pas ekzekutimit, dalin detaje

LajmiFundit - 12.04.2018

Pas ngjarjes së rëndë ku u egzektua me 4 plumba një 28 vjeçar në zonen e Kinostudios kanë dalë edhe detaje të reja nga hetimi për këtë çeshtje. Sipas “Gazetës Shqiptare”, vrasjen e Mario Majollarit e ...

S’i gëzoi as 5 ditë gjallë në Shqipëri, detajet nga vrasja mafioze e Marjos

Zhurnal - 12.04.2018

S’i gëzoi as 5 ditë gjallë në Shqipëri, detajet nga vrasja mafioze e Marjos Marjo Majollari kishte vetëm 5 ditë që ishte kthyer në Shqipëri. I riu i cili u ekzekutua 2 netë më parë, sapo ishte kthyer ...

Identifikohet vrasësi i Mario Majollarit, policia në ndjekje të Kastriot Gjuzit

SOT - 12.04.2018

Një ditë pas vrasjes së Mario Majollarit, policia e kryeqytetit ka identifikuar autorin e dyshuar. Ai është Kastriot Gjuzi dhe është shpallur në kërkim.

U vra për hakmarrje, dëshmitarët: Marjo Majollarin e kishin kërcënuar

LajmiFundit - 12.04.2018

Daja i 28 vjecarit qe u vra te marten ne nje atentat mafioz per hakmarrje, thote se nipi i tij nuk kishte marrë kërcënime konkrete, por familja i frikësohej ndonjë hakmarrjeje të mundshme.

Avokati i Mario Majollarit në Suedi: Fatkeqësisht nuk e besuat…!

Mapo - 12.04.2018

Vrasja e Mario Majollarit është pasqyruar edhe nga mediat suedeze, vend në cilin ai kishte kërkuar azil pasi ndihej i kërcënuar për jetën, por kërkesa i ishte refuzuar.

Detaje: Vrasja e Mario Majollarit, si u largua ekzekutori nga vendngjarja

Mapo - 12.04.2018

Zbardhen të tjera detaje nga vrasja e 28-vjeçarit Mario Majollari. Burime të ABC News thonë se në momentin e ekzekutimit ka qenë vetëm një person. Më pas u largua në këmbë drejt rrugicave të ...

“Do më vrasin po më refuzuat azilin”, ja çfarë shkruajnë mediat suedeze për Mario Majollarin

BalkanWeb - 12.04.2018

“Shqiptari merr ekspuls pavarësisht nga kërcënimi me vdekje, vritet me armë zjarri”. Kështu shkruajnë mediat suedeze një ditë pas vrasjes së 28-vjeçari Mario Majollari, i cili 4 vjet më parë kishte ...

Vrasja e 28-vjeçarit, flet daja: Mario u kthye para 5 ditësh në Tiranë, ku dyshojmë

Gazeta Express - 12.04.2018

Mario Majollari, 28- vjeçari që u ekzekutua të martën pranë shtëpisë së tij në Tiranë, kishte vetëm 5 ditë që ishte kthyer nga Suedia, ku kishte qëndruar afro 3 vjet në pritje për të fituar ...

Detaje nga vrasja e Mario Majollarit

ABC News - 12.04.2018

Policia ka zbardhur detaje të reja nga vrasja e Mario Majollarit. Sipas policisë ka qenë një person i cili ka kryer vrasjen dhe më pas u largua në këmbë ndërmjet rrugicave që të çojne drejt Tufinës.

DETAJE/ Mario Majollari u ekzekutua nga një person, itinerari që ndoqi

BalkanWeb - 12.04.2018

TIRANE- Të tjera detaje zbulohen për vrasjen me tre plumba të 28-vjecarit Mario Majollari 3 ditë më parë në zonën e Kinostudios në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat duke iu referuar burimeve nga ...

S’i gëzoi as 5 ditë gjallë në Shqipëri, detajet nga vrasja mafioze e Marjos

Mapo - 12.04.2018

Marjo Majollari kishte vetëm 5 ditë që ishte kthyer në Shqipëri. I riu i cili u ekzekutua 2 netë më parë, sapo ishte kthyer nga Suedia ku për shkak të ndërhyrjes së shtetit shqiptar, iu refuzua azili.

Mediat suedeze shkruajnë për vrasjen e Mario Majollarit

ABC News - 12.04.2018

Lajmi i vrasjes së Mario Majollarit në Tiranë është pasqyruar edhe nga mediat suedeze. 28-vjeçari kishte aplikuar për azil në Suedi, por kërkesa i ishte refuzuar.

“Na tha, por nuk e besuam”. Mediat në Suedi shkruajnë për vrasjen e Mario Majollarit

Durres Lajm - 12.04.2018

EMRI/ Zbardhet vrasja e Mario Majollarit, identifikohet autori i atentatit I riu që u vra në mbrëmje kishte frikë për jetën, kërkoi azil por iu mohua Historia/ Babai i 28-vjeçarit, i dënuar përjetë ...

Vrasja e Mario Majollarit, dalin detaje të reja, autori iku në këmbë pas krimit, e priste një makinë

Java News - 12.04.2018

Janë zbardhur detaje të reja mbi vrasjen e 28 vjeçarit mbrëmjen e së martës në zonën e Kinostudios në Tiranë. Sipas policisë pas vrasjes autori është larguar në këmbë drejt Tufinës, ku e ka pritur ...

“Ne i refuzuam azilin, atë e vranë”, mediat suedeze shkruajnë për Marjo Majollarin

Java News - 12.04.2018

Mediat suedeze kanë shkruar për 28-vjeçarin Mario Majollari, i cili vetëm tre vite më parë kishte kërkuar azil në këtë shtet por i ishte refuzuar. “Shqiptari u dëbua pavarësisht kërcënimit me vdekje, ...

Ekzekutohet 28 vjeçari në Kinostudio, dyshohet për hakmarrje, i ati i dënuar me burg përjetë për vrasje

SOT - 11.04.2018

Një i ri është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme me armë zjarri në kryeqytet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 20:25 pranë një pike karburanti në zonën e Kinostudios në Tiranë.

Identifikohet vrasësi i Marjo Majollarit, shpallet në kërkim 40 vjeçari

SOT - 11.04.2018

Është zbardhur në kohë rekord vrasja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Aleksandër Moisiu”. Identifikohet e shpallet në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së 28 vjeçarit M.M Drejtoria Vendore e ...

“Ti s’do më lesh kurrë vetëm…”, dedikimi i motrës për 28-vjeçarin një vit para vrasjes

LajmiFundit - 11.04.2018

Mario Majollari ra viktimë e gjakmarrjes në moshën 28-vjeçare. Ai u vra pak metra larg pallatit ku banonte me nënën dhe motrën e tij. Xh.Majollari humbi një natë më parë vëllain e saj të madh, ...

Dedikimi RRËQETHËS i motrës së 28-vjeçarit që u vra: Gjysma e shpirtit tim…

LajmiFundit - 11.04.2018

Një i ri u vra mbrëmjen e djeshme në Tiranë pas një atentati me armë zjarri që iu bë poshtë pallatit ku jetonte. Marjo Majollari ishte 28-vjeçari i cili u vra me tre plumba dhe dyshohet se autor i ...

Gjendet një makinë e djegur në Fushë-Krujë, dyshohet se u përdor në vrasjen e Mario Majollarit

Ina - 11.04.2018

FUSHE KRUJE – Një mjet është gjetur i djegur në fshatin Gramëz të Fushë Krujës mëngjesin e sotëm. Dyshohet se mjeti është përdorur në ekzekutimin e 28-vjecarit Mario Majollari mbrëmë në zonën e ...

ZBARDHJET VRASJA e 28-vjeçarit, ja kush është autori dhe pse e ekzekutoi me gjakftohtësi

LajmiFundit - 11.04.2018

Është zbardhur në kohë rekord vrasja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Aleksandër Moisiu”, në zonën e Kinostudios në Tiranë. Policia thotë se ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim autorin e ...

Urimi i fundit i motrës për Mario Majollarin, “Ti s’do më lësh kurrë vetëm…”

SOT - 11.04.2018

Në faqen e ‘Facebook’-ut të 28-vjeçarit, mes postimeve vihet re edhe një dedikim që një vit më parë e motra i ka dedikuar vëllait të saj me rastin e ditëlindjes. Në datën 16 korrik, Xh.

Ndërtohet skena, autorët qëlluan 28-vjeçarin nga një makinë. Detaji që mund t’i çojë drejt kapjes

LajmiFundit - 11.04.2018

Mësohet se 28-vjeçari Majollari ka qenë duke ecur më këmbë në rrugicën gati të pandriçuar mes dy pallateve kur persona të paidentifikuar janë afruar dhe kanë qëlluar nga një makinë, pa zbritur nga ...

Automjeti i djegur në Fushë Krujë, makina e vjedhur prej dy ditësh

SOT - 11.04.2018

Pak orë pas gjetjes së një mjeti tip Benz në fshatin Gramëz të Krujës, policia ka dhënë detaje të reja që mund të çojnë në zbulimin e autorëve që e kanë përdorur.

Ekzekutimi i Majo Majollarit , babai nuk merr pjesë në varrim

SOT - 11.04.2018

Gjatë mbrëmjes së djeshme 28 vjeçari, Mario Majollari u ekzekutua me armë zjarri në zonën e Kinostudios. Ndërkohë që policia ka indetifikuar autorin e vrasjes 40 vjeçarin Kastriot Gjuzi dhe e ka ...

Hakmarrja, ja cfarë ndodhi sot në vendin ku Marjo Majollari u vra me katër plumba

LajmiFundit - 11.04.2018

Një ditë pas vrasjes së Marjo Majollarit, familjaret e 28-vjecarit vendosen kurroa me lule ne vendin ku i riu u qellua me tre plumba. Nderkohe qe prej oreve te para te mengjesit, policia e ...

Gjendet një makinë e djegur në Fushë Krujë, policia: E përdorur për vrasjen e Majollarit

SOT - 11.04.2018

Një makinë e djegur është gjetur gjatë natës në Fushë Krujë. Siç njofton policia, dyshohet se mjeti mund të jetë përdorur për të kryer një vrasje dhe më pas për të humbur gjurmët është djegur.

U vra në mes të Tiranës, fqinjët flasin për të riun: Mario ishte djalë shumë i mirë, jemi …

LajmiFundit - 11.04.2018

Një 28 vjecar është vrarë ditën e sotme, pikërisht poshtë banesës së tij në Kinostudio. 28-vjeçari Mario Majollari u vra me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e ‘Kinostudios’ në Tiranë.

Pistat e ekzekutimit/ Tre plumba 28-vjeçarit e lanë të vdekur në vend, cila është e shkuara e errët e të atit?

LajmiFundit - 11.04.2018

Mario Majollari është i riu i cili ka mbetur i vdekur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:30 pas një atentati më armë zjarri në kryeqytet. 28-vjeçari është ekzekutuar nga persona ende të paidentitfikuar ...

Babai në burg, ekzekutorët i vrasin djalin poshtë pallatit, këto ishin lëvizjet e fundit të autorëve

LajmiFundit - 11.04.2018

28-vjeçari Marjo Majollari, i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e Kinostudios në Tiranë, u eleminua për hakmarrje, pasi babai i tij është i dënuar me burgim të përjetshëm.

Kërkoi azil në Suedi pasi e kishin kërcënuar, kë ekzekutoi i ati i viktimës në vitin 2000?

LajmiFundit - 11.04.2018

Mario Majollari është 28-vjeçari i cili mbeti viktimë e një atentati mbrëmjen e sotme në zonën e “Kinostudios” në Tiranë. I riu u qëllua 3 herë me armë zjarri nga një makinë në lëvizje që pasi ka ...

EMRI/ E la të vdekur në vend me 3 plumba, zbulohet vrasësi i 28-vjeçarit, LIDHJA që ka me të atin kriminel

LajmiFundit - 11.04.2018

Autori i dyshuar për vrasjen me tre plumba të 28-vjeçarit Mario Majollari pranë banesës së tij në zonën e Kinostudios në kryeqytet, është Kastriot Gjuzi.

Gjendet C-Classi i shkrumbuar në Fushë Krujë, dyshime se u përdor në vrasjen e Majollarit

LajmiFundit - 11.04.2018

Policia ka gjetur një makinë të djegur gjatë natës në Fushë Krujë. Dyshimet janë forta se mjeti mund të jetë përdorur për të kryer një vrasje dhe më pas është djegur për të humbur gjurmët.

Ekzekutoi 28-vjeçarin, del fotoja e vrasësit të shpallur në kërkim

SOT - 11.04.2018

Zbulohet fotoja e Kastriot Gjuzit, i akuzuar për vrasjen e 28-vjeçarit Mario Majollari dhe i shpallur në kërkim. 40-vjeçari Gjuzi akuzohet se mbrëmjen e djeshme ekzekutoi me tre plumba në Kinostudio ...

Ja kush është autori i vrasjes së djeshme në Kinostudio

LajmiFundit - 11.04.2018

Por në momentin kur policia shkoi në banesën e Kastriot Gjuzit, ai nuk ndodhej në banesë, ndaj dyshimet më të madha ranë mbi të. Janë bërë publike pamje të Kastriot Gjuzit i cili akuzohet për vrasjen ...

Qëlloi hasmin me 4 plumba në kokë në Kinostudio, del fotoja e vrasësit të Majollarit

LajmiFundit - 11.04.2018

Janë bërë publike pamje të Kastriot Gjuzit i cili akuzohet për vrasjen e djeshme në Kinostudio të 28-vjeçarit Mario Majollari. Ky i fundit u qellua ne koke dhe ne gjoks me kater plumba mbremjen e ...

E ekzekutuan për HAKMARRJE ndaj të atit, zbulohet profesioni i 28-vjeçarit në Tiranë

LajmiFundit - 11.04.2018

Vrasja e 28-vjeçarit Marjo Majollari mbrëmjen e djeshme ka tronditur zonën e Konostudios në Tiranë. I riu thuhet se u vra poshtë pallatit ku jetonte për shkak të një vrasje që kishte kryer i ati vite ...

Zbardhet vrasja e Mario Majollarit: Ja kush është autori i krimit

Mapo - 11.04.2018

Zbardhet në kohë rekord vrasja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Aleksandër Moisiu” në Tiranë. Policia e Tiranës bëri të ditur se ka shpallur në kërkim autorin e vrasjes së Mario Majollarit.

“Ti s’do më lesh kurrë vetëm…”, dedikimi i motrës për 28-vjeçarin një vit para vrasjes

ABC News - 11.04.2018

Mario Majollari ra viktimë e gjakmarrjes në moshën 28-vjeçare. Ai u vra pak metra larg pallatit ku banonte me nënën dhe motrën e tij. Xh.Majollari humbi një natë më parë vëllain e saj të madh, ...

“Ti s’do më lësh kurrë vetëm…”, urimi i fundit i motrës për Mario Majollarin

BalkanWeb - 11.04.2018

TIRANE- Vrasja e 28-vjeçarit Mario Majollari dje në Tiranë la pas dhimbje tek familja e tij. I kobshëm ishte lajmi i hidhur që motra dhe nëna e tij morën, ku panë të shtrirë pranë banesës së tyre ...

Ekzekutoi 28-vjeçarin mbrëmjen e djeshme, dalin fotot e autorit të krimit

Mapo - 11.04.2018

Policia është vënë në kërkim të autorit të dyshuar për vrasjen e Marjo Majollari, i cili mbeti i ekzekutuar me katër plumba mbrëmjen e të martës poshtë pallatit ku banonte, në zonën e Kinostudios.

Dyshohet se u përdor në vrasjen e Majollarit, makina e djegur rezulton e vjedhur

BalkanWeb - 11.04.2018

TIRANE- Policia ka dhënë informacion për makinën e gjetur të djegur mëngjesin e sotëm në fshatin Gramëz të Fushë Krujës e cila dyshohet se është përdorur në vrasjen e 28-vjecarit Mario Majollari ...

Zbardhet vrasja e 28-vjeçarit Mario Majollari, identifikohet autori i atentatit (Emri)

BalkanWeb - 11.04.2018

TIRANE- Zbardhet në kohë rekord vrasja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Aleksandër Moisiu”. Identifikohet e shpallet në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së 28 vjeçarit M.M Drejtoria Vendore e ...

Detajet: Babai e braktisi që 2 vjeç, ja kush mund ta ketë vrarë Marion

Mapo - 11.04.2018

Pas atentatit me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në zonën e Kinostudios, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Mario Majollari, kanë dalë në dritë detaje të reja.

Babai që mori në qafë të birin: Avni Majollari nuk do shkojë në varrimin e Marios

Mapo - 11.04.2018

Mario Majollari e dinte se ishte i mallkuar, jo për fajin e tij, por të babait. Në vitin 2000, Avni Majollari kishte vrarë dy persona në Tiranë dhe për këtë ishte dënuar me burgim të përjetshëm.

Vëllanë ia vranë për gjakmarrje, motra e Mario Majollarit: Ti s’do më lësh kurrë vetëm

Mapo - 11.04.2018

Plumbat i morën jetën padrejtësisht Mario Majollarit mbrëmjen e së martës zonën e Konostudios. Gjakmarrja goditi në Tiranë! 28 vjeçari u vra pak metra larg pallatit ku banonte me nënën dhe motrën e ...

Kush është i dyshuari për vrasjen e 28-vjeçarit, çfarë e lidhte me të atin e Mario Majollarit

BalkanWeb - 11.04.2018

TIRANE- Autori i dyshuar për vrasjen me tre plumba të 28-vjeçarit Mario Majollari pranë banesës së tij në zonën e Kinostudios në kryeqytet, është Kastriot Gjuzi.

Ekzekutimi i Majollarit, fqinjët të përlotur: Djalë më të mirë nuk bënte nëna

Gazeta Express - 11.04.2018

Një ditë pas vrasjes së 28 vjeçarit Mario Majollari kanë folur për median fqinjët e të riut, të cilët kanë shprehur konsideratë dhe fjalë pozitive për të ...

Zbulohet autori i vrasjes së Mario Majollarit

Gazeta Express - 11.04.2018

Policia e Tiranës ka zbuluar autorin e vrasjes së djeshme në Tiranë, ku rreth orës 20: 25 katër plumba i morën jetën 28 vjeçarit Mario ...

Një makinë e djegur gjendet në Fushë- Krujë, policia dyshon se i përket vrasësve të Majollarit

Gazeta Express - 11.04.2018

Mëngjesin e sotëm është gjetur në afërsi të fshatit Gramëz në Fushë- Krujë një mjet i djegur, i dyshuar si makina që është përdorur nga ekzekutorët e 28 vjeçarit Mario Majollari, i vrarë dje me 4 ...

Frika më e madhe e Marios u bë realitet! Kush është ekzekutori i 28 vjeçarit

Gazeta Express - 11.04.2018

Vrasja e djeshme është zbuluar këtë të mërkurë dhe killeri nuk është tjetër veçse njëri ndër personat të cilëve Mario Majollari i trembej më ...

Gjendet një makinë e djegur në Fushë-Krujë, dyshohet se u përdor në vrasjen e Mario Majollarit

BalkanWeb - 11.04.2018

FUSHE KRUJE – Një mjet është gjetur i djegur në fshatin Gramëz të Fushë Krujës mëngjesin e sotëm. Dyshohet se mjeti është përdorur në ekzekutimin e 28-vjecarit Mario Majollari mbrëmë në zonën e ...

Gjendet një makinë e shkrumbuar në Fushë Krujë, dyshohet për atentatin në Tiranë

ABC News - 11.04.2018

Një makinë e shkrumbuar është gjetur në fshatin Gramëz të Fushë Krujës. Policia ka ngritur dyshime se mjeti mund të jetë përdorur nga autorët e atentatit në Tiranë ndaj Marjo Majollarit.

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet se u përdor në vrasjen e Mario Majollarit

Mapo - 11.04.2018

Një automjet i djegur është gjetur në fshatin Gramëz të Fushë-Krujës. Sipas TV Klan, dyshohet se makina është përdorur në atentatin e djeshëm në Tiranë, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Mario Majollari.

Vrasja në Kinostudio, shpallet në kërkim i dyshuar

RTSH - 11.04.2018

Një 40 vjeçar me inicialet K.Gj., banues në Tiranë dyshohet se është autori i vrasjes së 28 vjeçarit Mario Majollari mbrëmjen e 10 prillit 2018 në zonën e Kinostudios.

Policia, detaje për makinën e shkrumbuar në Fushë Krujë

ABC News - 11.04.2018

Një makinë e shkrumbuar është gjetur në fshatin Gramëz të Fushë Krujës. Policia ka ngritur dyshime se mjeti mund të jetë përdorur nga autorët e atentatit në Tiranë ndaj Marjo Majollarit.

Identifikohet autori i vrasjes së Mario Majollarit

ABC News - 11.04.2018

Policia ka zbarudhur në kohë rekord vrasjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Aleksandër Moisiu”. Në njoftimin e shpërndarë për mediat Policia thekson se është identifikuar dhe shpallur në ...

Del fotoja, kush është autori i vrasjes së 28 vjeçarit në Tiranë

Gazeta Express - 11.04.2018

Policia është vënë në kërkim të autorit të dyshuar për vrasjen e Marjo Majollari, i cili mbeti i ekzekutuar me katër plumba mbrëmjen e të martës poshtë pallatit ku banonte, në zonën e ...

Detaje të reja/ Babai e braktisi që 2 vjeç, si e njohin fqinjët 28-vjeçarin e vrarë me tre plumba

BalkanWeb - 11.04.2018

TIRANE- Pas atentatit me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në zonën e Kinostudios, ku mbeti i vrarë 28-vjeçari Mario Majollari, kanë dalë në dritë detaje të reja.

Detaje/ I vranë djalin për hakmarrje, babai i dënuar përjetë nuk merr pjesë në varrim

BalkanWeb - 11.04.2018

TIRANE- I ati i 28-vjecarit Mario Majollari i cili u ekzekutua mbrëmë me armë zjarri në zonën e Kinostudios nuk ka paraqitur asnjë kërkesë në Drejtorinë e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të ...

FOTO/ Ekzekutoi 28-vjeçarin për hakmarrje, ja kush është killeri i shpallur në kërkim

BalkanWeb - 11.04.2018

TIRANË- Zbulohet imazhi i Kastriot Gjuzit, i akuzuar për vrasjen e 28-vjeçarit Mario Majollari dhe i shpallur në kërkim. 40-vjeçari Gjuzi akuzohet se mbrëmjen e djeshme ekzekutoi me tre plumba në ...

Zbardhet në kohë rekord vrasja e ndodhur mbrëmë në zonën e ish-kinostudios

RTSH - 11.04.2018

Policia ka identifikuar një 40-vjeçar të dyshuar si autor të vrasjes së Mario Majollarit, në ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e së martës në zonën e Kinostudios në Kryeqytet.

Vrasja për gjakmarrje, policia shpall në kërkim një 40-vjeçar

Telegrafi - 11.04.2018

Mario Majollari u ekzekutua për gjakmarrje. Policia e tiranës ka shpallur në kërkim Kastriot Gjuzin si autorin e dyshuar të vrasjes. 40-vjeçari i shpallur në kërkim është vëllai i Ilir Gjuzit, që u ...

Identifikohet autori i vrasjes se Mario Majollarit/Dyshohet hakmarrja

ABC News - 11.04.2018

Një ditë pas vrasjes së Mario Majollarit, policia e kryeqytetit ka identifikuar autorin e dyshuar. Ai është Kastriot Gjuzi, dhe është shpallur në kërkim.

Atentatet e bujshme, tetë rastet kur “killerat” dogjën makinat për të humbur gjurmët

BalkanWeb - 11.04.2018

TIRANE- Të shumta në numër atentatet me armë zjarri. Ai i ndodhuri mbrëmë në Kinostudio ku u ekzekutua me tre plumba Marjo Majollari, djali i Avni Majollarit i dënuar me burgim të përjetshëm për një ...

EMRI/ Zbardhet vrasja e Mario Majollarit, identifikohet autori i atentatit

Durres Lajm - 11.04.2018

Makina e djegur u përdor në vrasje? Reagon Policia e Durrësit: Kush e denoncoi të humbur I riu që u vra në mbrëmje kishte frikë për jetën, kërkoi azil por iu mohua Historia/ Babai i 28-vjeçarit, i ...

Babai i 28-vjeçarit i ekzekutoi vëllain 18 vite më parë, kush është vrasësi i Majollarit

Java News - 11.04.2018

Zbardhet vrasja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Aleksandër Moisiu”. Policia ka identifikuar e shpallur në kërkim autorin e dyshuar të vrasjes së 28 vjeçarit Mario Majollari.

DETAJET: Identifikohet autori i vrasjes në Tiranë, policia zbardh skemën e ngjarjes

Gazeta Tema - 11.04.2018

Është zbardhur në kohë rekord vrasja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Alekandër Moisiu” ku mbeti i vrarë 28 vjeçari Marjo Majollari. Forcat blu kanë mundur të identifikojnë autorin e krimit të ...

Tiranë/ Ekzekutoi 28-vjeçarin për hakmarrje, publikohet fotoja e vrasësit të shpallur në kërkim

Java News - 11.04.2018

Zbulohet imazhi i Kastriot Gjuzit, i akuzuar për vrasjen e 28-vjeçarit Mario Majollari dhe i shpallur në kërkim. 40-vjeçari Gjuzi akuzohet se mbrëmjen e djeshme ekzekutoi me tre plumba në Kinostudio ...

Atentatet e bujshme/ 8 rastet kur vrasësit dogjën makinat për të humbur gjurmët

Durres Lajm - 11.04.2018

Të shumta në numër atentatet me armë zjarri. Ai i ndodhuri mbrëmë në Kinostudio ku u ekzekutua me tre plumba Marjo Majollari, djali i Avni Majollarit i dënuar me burgim të përjetshëm për një vrasje ...

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet se u përdor në atentatin ndaj Majollarit

Java News - 11.04.2018

Policia e Shtetit ka gjetur një makinë të djegur në Fushë Krujë gjatë orëve të mëngjesit të së mërkurës. Mjeti ishte totalisht i djegur dhe dyshohet se është përdorur në atentaitn mafioz ndaj ...

Vrasja e 28-vjeçarit, ku dyshon policia, lidhja me krimin e babait të Marios

Java News - 11.04.2018

Policia e Shtetit ka shoqëruar 15 persona që mund të kenë dijeni për vrasjen e Mario Majollarit mbrëmjen e së martës në zonën e Kinostudios në Tiranë.

Mori hak 18 vite pas vrasjes së vëllait, pse u arrestua Kastriot Gjuzi në 2015-ën

Java News - 11.04.2018

Policia e Shtetit ka zbardhur vrasjen e 28-vjeçarit Mario Majollari, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e së martës në Tiranë në zonën e Kinostudios. Policia ka shpallur në kërkim shtetasin Kastriot Gjuzi.

DETAJE/ I vranë të birin për hakmarrje, Avni Majollari nuk nuk do shkojë në varrimin e Marios

Durres Lajm - 11.04.2018

Në kohë rekord policia arritti të zbardhë vrasjen e mbrëmshme në Tiranë ku humbi jetën 28-vjeçari Mario Majollari. Vrasësi është identifikuar si Kastriot Gjuzi, 40 vjeç, i cili ka marrë hak për ...

“Mario djalë shembullor, prindërit u divorcuan kur ishte 2 vjeç”, flasin fqinjët e të riut

Java News - 11.04.2018

Pak orë pasi u ekzekutua poshtë banesës, mëngjesin e sotëm, fqinjët e Marjo Majollarit dhe familjarë të tij kanë vendosur tufa me lule dhe kanë ndezur qirinj në vendin ku u vra 28-vjeçari.

Atentati mafioz/ Si u ekzekutua me 4 plumba i riu në Tiranë, autorët përfituan nga …

Durres Lajm - 11.04.2018

I riu që u vra në mbrëmje kishte frikë për jetën, kërkoi azil por iu mohua Historia/ Babai i 28-vjeçarit, i dënuar përjetë për vrasje të dyfishtë EMRI/ Kush është i riu i ekzekutuar me armë zjarri ...

Ekzekutoi 28-vjeçarin, ky është autori i krimit (FOTO)

Durres Lajm - 11.04.2018

Policia është vënë në kërkim të autorit të dyshuar për vrasjen e Mario Majollarit, i cili mbeti i ekzekutuar me katër plumba mbrëmjen e të martës poshtë pallatit ku banonte, në zonën e Kinostudios.

“Ti s’do më lesh kurrë vetëm…”, dedikimi i motrës për 28-vjeçarin një vit para vrasjes

Durres Lajm - 11.04.2018

Ekzekutoi 28-vjeçarin, ky është autori i krimit (FOTO) Mbetet i vrarë me armë zjarri një person EMRI/ Zbardhet vrasja e Mario Majollarit, identifikohet autori i atentatit DETAJE/ I vranë të birin për ...

Vjen deklarata e policisë së Tiranës për vrasjen e Marjo Majollarit me tre plumba

LajmiFundit - 10.04.2018

Policia ka informacionet zyrtare ne lidhje me vrasjen e Marjo Majollarit ne Tirane. Pak minuta pasi 28-vjecari u qellua me tre plumba ne Kinostudio, policia theksoi se per hetimin e ngjarjes eshte ...

Mario Majollari a është viktim e babait të tij?!

SOT - 10.04.2018

Marjo Majollari u ekzekutuar mbrëmjen e sotme në lagjen Kunostudio në Tiranë shumë pranë banesës së tij. Ndonëse nuk ka të dhëna për të kaluarën e tij kriminale, dyshimet e policisë flasin për ...

Vrasje me armë zjarri në Tiranë

Lajmi.net - 10.04.2018

Një burrë rreth 40 vjeç është vrarë me armë zjarri në Tiranë, në zonën e Kinostudios. Forca të policisë ndodhen në vendngjarje. Sipas të dhënave paraprake, është qëlluar me armë zjarri drejt viktimës ...

Kërkoi azil në Suedi nga frika e hakmarrjes, historia e të riut që u vra me tre plumba në kokë

Lajmi.net - 10.04.2018

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme, ku një 28-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri në Tiranë. Bëhet fjalë për Marjo Majollarin, i cili është qëlluar me tre plumba në kokë nga persona të ...

Vritet me armë zjarri një person në Tiranë

SOT - 10.04.2018

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se një person rreth 40 vjeç është qëlluar me tre plumba në kokë dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Detaje nga vrasja në Tiranë

Lajmi.net - 10.04.2018

Viktima e vrasjes me armë zjarri të ndodhur në Tiranë mbrëmjen e sotme mësohet se është Mario Majollari. Ai është qëlluar me zjarri në zonën e Kinostudios, në një rrugicë të errët, pranë banesës.

Detajet/ Ekzekutohet me armë zjarri 28-vjeçari në Tiranë

SOT - 10.04.2018

Një 28-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e Kinostudios. Viktima është Mario Majollari 28-vjeç. Mësohet se i iru ishte në shoqërinë e një personi tjetër në momentin që ...

Tronditet Tirana, 28-vjecari vritet me armë pranë karburantit, del emri i viktimës

LajmiFundit - 10.04.2018

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë duke tronditur serish kryeqytetin pas disa vrasjeve te ndodhura radhazi muajt e fundit.

Detaje të reja për vrasjen mafioze në Tiranë, viktima i sapokthyer nga Suedia

LajmiFundit - 10.04.2018

Detaje të reja janë zbuluar nga policia në lidhje me vrasjen e 28-vjecarit Marjo Majollari në Tiranë. I riu i qëlluar me armë në zonën e Kinostudios, pranë stacionit të urbanëve që ndodhet aty, ...

U qëllua me tre plumba në trup, Marjo Majollari kërkoi azil në Suedi, “do më vrasin për hakmarrje”

LajmiFundit - 10.04.2018

Marjo Majollari, 28 vjec, u qellua me arme zjarri mbremjen e se martes ne zonen e Kinostudios ne Tirane. Lajmifundit.al meson nga policia se viktima eshte qelluar disa here nga autoret ne distance te ...

Ekzekutimi i Marjo Majollarit në Tiranë, babai i tij i dënuar përjetë për dy vrasje në Dajt

LajmiFundit - 10.04.2018

I riu Mario Majollari, 28-vjeç, i ekzektuar mbrëmjen e së martës në zonën e Kinostudios në Tirame, sipas policise, është djali i Avni Majallarit, një person i dënuar me burgim të përjetshëm për ...

Vritet një 28-vjeçar në Tiranë

Almakos - 10.04.2018

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e “Kinostudios” në kryeqytet. Policia bën të ditur se vrasja ka ndodhur rreth orës 20:25 në një rrugicë pa ndriçim që lidhet me rrugën ...

I dënuar për dy vrasje, në shtëpi arsenal armësh. Si u kap babai i të riut që u ekzekutua sot (Historia)

BalkanWeb - 10.04.2018

TIRANË- Mario Majollari është ekzekutuar mbrëmjen e sotme në Tiranë shumë pranë banesës së tij. Ndonëse nuk ka të dhëna për të kaluarën e tij kriminale, dyshimet e policisë flasin për hakmarrje, pasi ...

Ndërtohet skena, autorët qëlluan 28-vjeçarin nga një makinë. Detaji që mund t’i çojë drejt kapjes

BalkanWeb - 10.04.2018

TIRANË- Në një rrugicë disi të fshehtë në që lidhet me rrugën “Aleksandër Moisiu” në Kinostudio, Mario Majollari u qëllua me pistoletë duke gjetur vdekjen në vend.

Vrasja në Tiranë, dyshime për hakmarrje. Babai i viktimës i dënuar me burgim të përjetshëm

Mapo - 10.04.2018

Vrasja e ndodhur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e Kinostudios dyshohet se është hakmarrje. Mësohet se babai i Marjo Majollarit, 28 vjec, është i dënuar me burgim të përjetshëm dhe ai është ...

Vritet një 28-vjeçar në Tiranë

Telegrafi - 10.04.2018

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e “Kinostudios” në kryeqytet. Policia bën të ditur se vrasja ka ndodhur rreth orës 20:25 në një rrugicë pa ndriçim që lidhet me rrugën ...

Vrasja me armë zjarri në Tiranë, zbulohet identiteti i viktimës (EMRI)

BalkanWeb - 10.04.2018

TIRANE- Identifikohet emri i viktimës që mbeti i vrarë sot në Kinostudio. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se bëhet fjalë për Mario Majollari, rreth 40 ...

Vrau dy persona në 2000, Avni Majollarit i ekzekutojnë djalin (FOTO)

Gazeta Express - 10.04.2018

Mario Majollari është ekzekutuar me tre plumba në kokë këtë mbrëmje në zonën e “Kinostudios” në Tiranë pranë një ...

Vritet me armë zjarri një person në zonën e Kinostudios

Mapo - 10.04.2018

Një vrasje ka ndodhur në zonën e Kinostudios, pranë një karburanti. Një person mësohet se është qëlluar me armë zjarri, ndërkohë që janë efektivët e komisriatit nr.4 ata të cilët kanë shkuar në ...

Vritet me armë zjarri një person në Tiranë

ABC News - 10.04.2018

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të marte në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kinostudios, pranë një karburanti. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Video/ Vritet me armë zjarri një person në Tiranë

ABC News - 10.04.2018

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të marte në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kinostudios, pranë një karburanti. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

FOTO/ Kush është i riu që mbeti i vrarë sot në Tiranë për hakmarrje

BalkanWeb - 10.04.2018

TIRANE- Personi që shihni në foto është 28-vjeçari që mbeti i vrarë sot në kryeqytet. ‘BalkanWeb’ mëson se Mario Majollari u qëllua me armë zjarri në zonën e Kinostudios.

VIDEO/ Dalin pamjet e para nga vendi ku u ekzekutua i riu në Kinostudio

Mapo - 10.04.2018

Një vrasje ka ndodhur në zonën e Kinostudios, pranë një karburanti. Një person mësohet se është qëlluar me armë zjarri, ndërkohë që janë efektivët e komisriatit nr.4 ata të cilët kanë shkuar në ...

Foto/ Kush është i riu i ekzekutuar për hakmarrje në Tiranë

ABC News - 10.04.2018

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e Kinostudios në Tiranë. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë, në rrethana ende të paqarta.

Vrasja në Tiranë, ambulanca merr trupin e pajetë të 28-vjeçarit. Pamjet e para nga vendngjarja (Video)

BalkanWeb - 10.04.2018

TIRANË- Një i ri është ekzekutuar me armë zjarri në Tiranë. Sipas burimeve nga policia ai është Mario Majollari, 28 vjeç. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:35 në zonën e Kinostudios, në një rrugicë disi ...

Ndërtohet skena e vrasjes së 28-vjeçarit, detaji që mund t’i çojë drejt kapjes autorët

Mapo - 10.04.2018

Në një rrugicë disi të fshehtë në që lidhet me rrugën “Aleksandër Moisiu” në Kinostudio, Mario Majollari u qëllua me pistoletë duke gjetur vdekjen në vend.

VIDEO / Kush është babai i të riut që u vra sot? Ja e shkuara e tij kriminale

Mapo - 10.04.2018

Ekzekutimi i 28-vjeçarit Marjo Majollari poshtë banesës së tij në zonën e Kinostudios, mendohet se ka lidhje me një ngjarje të ndodhur disa vite më parë.

Kishte frikë për jetën, kërkoi azil në Suedi. Si iu mohua qëndrimi të riut që u vra sot në Tiranë

BalkanWeb - 10.04.2018

TIRANË- Vrasja e dyfishtë për të cilën ishte dënuar me burg përjetë babai i tij Avni Majollari do të bëhej shkak edhe për vrasjen e tij. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se Mario ...

Historia/ Babai i 28-vjeçarit, i dënuar përjetë për vrasje të dyfishtë

ABC News - 10.04.2018

Mario Majollari, 28-vjeçari i ekzekutuar mbrëmjen e së martës në zonën e Kinostudios në kryeqytet është djali i Avni Majollarit, një person i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje të dyfishtë.

Ekzekutohet i riu në Tiranë, dyshohet për hakmarrje. Babai i dënuar me burg përjetë

BalkanWeb - 10.04.2018

TIRANE- Një 28-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e Kinostudios në Tiranë. Ngjarja ndodhi para pak minutash, pranë një karburanti.

Viktima e sotme kërkoi azil në Suedi “se kërcënohej nga hakmarrja”. I ati në burg si vrasës

Java News - 10.04.2018

Viktima Marjo Majollari, 28 vjec, u qellua me arme zjarri mbremjen e se martes ne zonen e Kinostudios ne Tirane. Media meson nga policia se viktima eshte qelluar disa here nga autoret ne distance te ...

Vrau dy persona në 2000, Avni Majollarit i ekzekutojnë djalin

Tetova Sot - 10.04.2018

Mario Majollari është ekzekutuar me tre plumba në kokë këtë mbrëmje në zonën e “Kinostudios” në Tiranë pranë një karburanti. Media mëson se 28-vjeçari sapo ishte kthyer nga Belgjika, por këtë të ...

E vranë poshtë banesës, zbulohet e shkuara e errët e babait të 28 vjeçarit

Tetova Sot - 10.04.2018

28-vjeçari Marjo Majollari shtë ekzekutuar mbrëmjen e sotme poshtë banesës së tij në zonën e Kinostudios. Kjo sipas burimeve policore ka lidhje me vrasjen që babai i tij ka bërë në vitin 2000.

I riu që u vra në mbrëmje kishte frikë për jetën, kërkoi azil por iu mohua

Durres Lajm - 10.04.2018

Mbetet i vrarë me armë zjarri një person EMRI/ Kush është i riu i ekzekutuar me armë zjarri Historia/ Babai i 28-vjeçarit, i dënuar përjetë për vrasje të dyfishtë Vrasja e dyfishtë për të cilën ishte ...

EMRI/ Vrasje në Tiranë, ekzekutohet me armë zjarri në Kinostudio një shtetas

Java News - 10.04.2018

Një person është ekzekutuar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e Kinostudios. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30 minuta, pranë një karburanti dhe një picerie.

Historia/ Babai i 28-vjeçarit, i dënuar përjetë për vrasje të dyfishtë

Durres Lajm - 10.04.2018

Mbetet i vrarë me armë zjarri një person EMRI/ Kush është i riu i ekzekutuar me armë zjarri Mario Majollari, 28-vjeçari i ekzektuar mbrëmjen e së martës në zonën e Kinostudios në kryeqytet është ...

Vrasje me armë zjarri në Tiranë

Tetova Sot - 10.04.2018

Një burrë rreth 40 vjeç është vrarë me armë zjarri në Tiranë, në zonën e Kinostudios. Forca të policisë ndodhen në vendngjarje. Sipas të dhënave paraprake, është qëlluar me armë zjarri drejt viktimës ...

Mbetet i vrarë me armë zjarri një person

Durres Lajm - 10.04.2018

Një person ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme pranë një karburanti në zonën e Kinostudios, Tiranë. Paraprakisht dyshohet se personi që ka mbetur i vrarë është rreth 40 vjeç.

Vritet me armë në “Kinostudio” një 28- vjeçar

Gazeta Tema - 10.04.2018

Një 28-vjeçar me emrin Marjo Majollari eshte vrare mbrëmjen e sotme në zonën e Kinostudios, në Tiranë. Vrasja ka ndodhur pranë një karburanti. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punohet për ...

Ekzekutim në Tiranë, del emri i viktimës (FOTO)

Tetova Sot - 10.04.2018

Një 28-vjeçar është ekzekutuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Siç bëhet me dije ngjarja ka ndodhur pranë një karburanti në zonën e njohur si “Kinostudio”, ku Majro Majollari është qëlluar me tre plumba ...

Vrasja e të riut/ Shoqërohen në Polici disa persona

Java News - 10.04.2018

Policia e Tiranës ka dhënë detaje nga vrasja e të riut mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Sipas njoftimit zyrtar, dyshohet se Mario Majollari është vrarë me pistoletë.

Vrasja në Tiranë/ Dyshimet: Ja pse u ekzekutua i riu

Tetova Sot - 10.04.2018

Dyshimet e para për vrasjen e Marjo Majollarit në Tiranë mbrëmjen e sotme janë se krimi ka ndodhur për hakmarrje. Burime pranë grupit hetimor thanë për “SYRI.net” se viktima, i cili ka përdorur dy ...

Kërkoi azil në Suedi nga frika e hakmarrjes, historia e shqiptarit që u vra me tre plumba në kokë (FOTO)

Tetova Sot - 10.04.2018

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme, ku një 28-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri në Tiranë. Bëhet fjalë për Marjo Majollarin, i cili është qëlluar me tre plumba në kokë nga persona të ...