TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sozia e Kim Kardashianit "ngreh" temperaturat në rrjetet sociale, foto nudo nga dushi

SOT - 17.06.2018

Edhe Kim Kardashian e zbuloi se kush është sozia e saj. ajo është Kamilla Osman, e cila u dhuroi fansave të saj një foto shumë provokuese në profilin e “Instagram”-it.

Motrat Kardashian të ‘zhytura’ në ‘Versace’

Lajmi.net - 17.06.2018

Vazhdojnë të jenë emrat më të komentuar në media. Motrat Kardashian po ashtu vazhdojnë të jenë femrat më aktive në rrejte sociale, aty ku me ndjekësit ndajnë momente nga më të ndryshmet nga jeta ...

Kim bëri ndryshimin e radhës dhe ne po e pëlqejmë! (Foto)

Telegrafi - 17.06.2018

Kur më mirë se në verë mund të eksperimentosh me flokët, dhe kush më mirë se Kim Kardashian mund ta bëjë diçka të tillë? 37- vjeçarja ka shijuar mbrëmë një dalje me të ëmën Kris Jenner, në tapetin e ...

Kim a je ti? Kjo vajzë ka një ngjashmëri të frikshme me Kim Kardashian

Gazeta Express - 17.06.2018

Mania e vajzave për t’i ngjarë Kim Kardashianit është tashmë e njohur. Madje jo vetëm si pamje, shumë vajza mundohen të ndjekin çdo gjë që Kim bën apo ...

Kim Kardashian do të garojë për Presidente ?

SOT - 16.06.2018

Të mërkuren, Kim Kardashian West,eka vizituar gruan Tennessee e cila është falur nga dënimi i përjetshëm. Kim Kardashian West e kishte dërguar rastin e Alice Marie Johnson në Shtëpinë e Bardhë.

Kim Kardashian presidente? “Kurrë mos thuaj kurrë”

Ina - 16.06.2018

Kim Kardashian West nuk i ka përjashtuar rregullat se mund të bëhet presidente. Javën e kaluar ajo ishte në Shtëpinë e Bardhë të Presidentit të SHBA-së Donald Trump, për t’i kërkuar faljen e Alice ...

Vajza e Kim në stilin e nënës, ja si ishte veshur në qytet

Lajmi.net - 16.06.2018

Kim Kardashian është munduar që t’ia bëjë ditën më të bukur vajzës së saj. Kjo për shkak se North feston ditëlindjen e pestë, e me këtë rast Kim e nxori në qytet, shkruan DailyMail, transmeton ...

Kim Kardashian presidente? “Kurrë mos thuaj kurrë”

Lajmi.net - 16.06.2018

Kim Kardashian West nuk i ka përjashtuar rregullat se mund të bëhet presidente. Javën e kaluar ajo ishte në Shtëpinë e Bardhë të Presidentit të SHBA-së Donald Trump, për t’i kërkuar faljen e Alice ...

Grimeri shqiptar uron vajzën e Kim Kardashian për ditëlindje!

Lajmi.net - 16.06.2018

Grimeri shqiptar, Mario Dedivanoviç është miku më i afërt i familjes Kardashian. Ai ka vite që përkujdeset për pamjen e super yllit Kim Kardashian ku padyshim se bën mrekulli me duart e arta që ka, ...

Kim Kardashian për Presidente ? Kurrë mos thuaj kurrë

Gazeta Express - 16.06.2018

Të mërkuren, Kim Kardashian West,eka vizituar gruan Tennessee e cila është falur nga dënimi i përjetshëm. Kim Kardashian West e kishte dërguar rastin e Alice Marie Johnson në Shtëpinë e Bardhë.

“Kurrë mos thuaj kurrë”, Kim Kardashian nuk e përjashton mundësinë e kandidimit për presidente

Telegrafi - 16.06.2018

Kim Kardashian West thotë se ajo nuk ka përjashtuar kyçjen në politikë. Javën e kaluar presidenti Trump e ndryshoi dënimin e Alice Johnson, një shkelës i dhunshëm i padëshiruar i drogës, i cili ishte ...

Urime! Vajza e madhe e Kim Kardashian i bënë 5 vjet

Gazeta Express - 16.06.2018

Ky është mesazhi simpatik dhe i ëmbël që Kim ka shkruar për rastin e ditëlindjes së ...

Sozia e Kim Kardashian ka vendosur të dalë e zhveshur për ju…

Mapo - 16.06.2018

Sozia e Kim Kardashianit, Kamilla Osman u dhuroi fansave të saj një foto shumë provokuese në profilin e Instagramit. Ajo postoi një foto nudo nga dushi, duke treguar se nuk ka asgjë më pak se vetë ...

Kim Kardashian presidente? “Kurrë mos thuaj kurrë”

Tetova Sot - 16.06.2018

Kim Kardashian West nuk i ka përjashtuar rregullat se mund të bëhet presidente. Javën e kaluar ajo ishte në Shtëpinë e Bardhë të Presidentit të SHBA-së Donald Trump, për t’i kërkuar faljen e Alice ...

Kim Kardashian për Presidente ? Kurrë mos thuaj kurrë

Tetova Sot - 16.06.2018

Të mërkuren, Kim Kardashian West,eka vizituar gruan Tennessee e cila është falur nga dënimi i përjetshëm. Kim Kardashian West e kishte dërguar rastin e Alice Marie Johnson në Shtëpinë e Bardhë.

Kim Kardashian “djeg” Instagramin, pozon superhot

SOT - 15.06.2018

Super ylli Kim Kardashian e ka dëshmuar, se është femra më seksi në botë. Ajo nuk heziton të shfaqet edhe komplet zhveshur. Në foton e fundit që ka publikuar para pak çastesh, modelja duket e ...

Kim Kardashian e tepron duke i vënë flokë ‘extension’ të bijës 4-vjeçare

SOT - 15.06.2018

Vajza e madhe e Kim Kardashian dhe Kanya West, North, është një ndër fëmijët më të famshëm. Ajo është vetëm 4-vjeçe dhe mediat shkruajnë po aq shumë për të sa dhe për prindërit.

Kim Kardashian me fjalë prekëse për ditëlindjen e vajzës!

Lajmi.net - 15.06.2018

Super ylli Kim Kardashian është nënë e tre fëmijëve. Vajza e saj e madhe North West feston sot ditëlindjen e pestë, me ç’rast nuk kishte si të mungonte urimi i nënës së saj, shkruan lajmi net.

Kim Kardashian e parezistueshme, shfaqet gjysmë e zhveshur (FOTO)

Lajm - 14.06.2018

Super ylli, Kim Kardashian e ka dëshmuar se është femra më seksi në botë. Kjo falë linjave trupore perfekte që gëzon e që padyshim se këtë fizik të mrekullueshëm e shfaq edhe në rrjete sociale, ...

Moment prekës! Kim Kardashian takohet me gjyshen e dënuar me burg të përjetshëm

SOT - 14.06.2018

Ky është momenti prekës kur Kim Kardashian u takua me gjyshen, që e shpëtoi nga burgu. Ylli i televizionve vizitoi Alice Johnson në shtëpinë e saj në Memphis, Tenesi, të mërkurën, një javë pasi ...

Kim Kardashian e parezistueshme, shfaqet gjysmë e zhveshur

Lajmi.net - 14.06.2018

Super ylli, Kim Kardashian e ka dëshmuar se është femra më seksi në botë. Kjo falë linjave trupore perfekte që gëzon e që padyshim se këtë fizik të mrekullueshëm e shfaq edhe në rrjete sociale, ...

Rivalja e Kim Kardashian ‘çmend’ rrjetet sociale me këto foto!

Lajmi.net - 14.06.2018

Modelja ruse u bë e njohur dy vjet më parë në saje të formave bombastike trupore. Megjithatë, rusja nuk kishte miliona ndjekës në rrjetet e ndryshme sociale siç është duke ‘bombarduar’ tani, shkruan ...

Kim Kardashian e parezistueshme, shfaqet gjysmë e zhveshur

Mapo - 14.06.2018

Super ylli Kim Kardashian e ka dëshmuar, se është femra më seksi në botë. Kjo falë linjave trupore perfekte që gëzon dhe padyshim që këtë fizik të mrekullueshëm e shfaq edhe në rrjete sociale.

Ia kërkoi Trump-it lirimin e saj, Kim Kardashian takohet me gjyshen e dënuar me burg të përjetshëm

BalkanWeb - 14.06.2018

Ky është momenti prekës kur Kim Kardashian u takua me gjyshen, që e shpëtoi nga burgu. Ylli i televizionve vizitoi Alice Johnson në shtëpinë e saj në Memphis, Tenesi, të mërkurën, një javë pasi ...

Në një ditë, Kim Kardashian ndryshoi katër veshje dhe tregoi një ngjyrë të re të flokëve

Telegrafi - 13.06.2018

Kohët e fundit, është shumë në modë që të ndryshosh disa veshje në një ditë. Superylli Kim Kardashian rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve kur pak ditë më parë u shfaq me katër veshje të ndryshme në një ...

“Sa bukur Mario!”, grimieri i Kim Kardashian përzgjedh logon e News 24, kujton masterclass-in në Tiranë

BalkanWeb - 13.06.2018

Shqiptari me famë botërore, make up artisit Mario Dedivanoviç ka publikuar një video nga masterclassi që zhvilloi në 26 maj në Tiranë në rrjetin social instagram.

Kim Kardashian vishet ngushtë, shfaq…

Tetova Sot - 13.06.2018

Ajo është një nga yjet më të mëdha në botë. Por Kim Kardashian ka gjetur një mënyrë për të ndriquar edhe më shumë. Ylli 37 vjeqar është fotografuar me një veshje të argjendtë derisa doli jashtë ...

Tramp e fal të burgosurën për të cilën ka ndërhyrë Kim Kardashian

Idividi - 12.06.2018

Uashington, 7 qershor 2018 (MIA) - Ndërhyrja e yllit të "reality show-t, Kim Kardashian, i ndryshoi jetën Alise Marie Xhonson, çështjen e së cilës, 36-vjeçarja vendosi ta merrte nën mbrojtje duke u ...

Kim Kardashian vizaton çdo detaj të trupit me këtë veshje

Lajmi.net - 12.06.2018

Super-ylli Kim Kardashian njihet për format e kolme. Dhe Kim provoi se plani i saj i dietës dhe i stërvitjes që ka filluar tash e sa kohë ka funksionuar në mënyrën më të mirë të mundshme, shkruan ...

Kjo s'është normal: Kim Kardashian, bombastike si gjithnjë

Gazeta Express - 12.06.2018

Ajo ditë më parë ka treguar se e pezullon dietën e saj të rreptë një herë në dhjetë ...

Wooow Kim Kardashian

Tetova Sot - 12.06.2018

Super ylli televiziv Kim Kardashian është shfaqur të hënën e mrekullishme në rrugët e qytetit Kalabasas në Kalifornia. Duke i shfaqur format e saj përfekte të cilat janë ëndrrat e çdo gruaje.