TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ronaldo thyen rekordin e Telmo Zarras, lë nën hije Messin

Lajm - 13.09.2015

Me pesë golat e shënuar ndaj Espanyolt, Cristiano Roanldo ka thyer shumë rekorde. Ylli i Real Madridit, përveç se u shndërrua në golashënuesin më të mirë në histori të Real Madridit në Ligë, ai thyer ...

Ja kënd e falënderon Ronaldo për 5 golat e tij

Lajmeshqip - 13.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Ja kënd e falënderon Ronaldo për 5 golat e tij Ballisti takohet me ish gjeneralin e UÇK-së, a po përgatiten për ndeshjen ndaj Serbisë? (Foto) Fiton Dortmundi, debuton ...

Ramos: Ronaldo është një bishë (FOTO)

Lajmi.net - 13.09.2015

Sergio Ramos e ka lavdëruar paraqitjen e Cristiano Ronaldos ndaj Espanyolit duke thënë se portugezi është një bishë. Reprezentuesi portugez shënoi pesë gola, për t’u bërë golashënuesi më i mirë në ...

​Ronaldo thyen rekordin e Telmo Zarras, lë nën hije Messin

Zhurnal - 13.09.2015

​Ronaldo thyen rekordin e Telmo Zarras, lë nën hije Messin Me pesë golat e shënuar ndaj Espanyolt, Cristiano Roanldo ka thyer shumë rekorde Ylli i Real Madridit, përveç se u shndërrua në ...

Ramos: Ronaldo është “bishë”

Zhurnal - 13.09.2015

Ramos: Ronaldo është “bishë” Mbrojtësi i Real Madridid, Sergio Ramos ka vlerësuar lartë paraqitjen e bashkëlojtarit të tij Cristiano Ronaldo për ndeshjen e zhvilluar mbrëmë kundër Espanyolit.

Ja si u gëzua nëna e Roanldos kur ai shënoi 5 gola (Video)

Zhurnal - 13.09.2015

Ja si u gëzua nëna e Roanldos kur ai shënoi 5 gola (Video) Cristiano Ronaldo shkëlqeu në ndeshjen ndaj Espanyolit, duke shënuar 5 gola, e cila përfundoi me rezultat 6:0 Padyshim që kësaj super forme ...

Nëna dhe djali i Ronaldos i gëzohen pesë golave (VIDEO)

Lajmi.net - 13.09.2015

Cristiano Ronaldo shënoi pesë gola në ndeshjen ndaj Espanyol ndërsa gëzimin për këtë sukses të portugezit e kanë shprehur edhe familjarët e tij. Nëna dhe djali i Cristiano Ronaldos i janë gëzuar pesë ...

L’Equipe: Ronaldo drejt largimit nga Reali

Lajmeshqip - 13.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA L’Equipe: Ronaldo drejt largimit nga Reali Mayweather mposhtë Andre Berton, përfundon karrierën pa humbje Përparim Hetemaj ‘bombardon’ Buffonin (Video) Enrique shpjegon pse ...

Messi – Ronaldo, nis gara (FOTO)

Lajmi.net - 13.09.2015

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo edhe këtë edicion do të jenë protagonistët kryesor të skuadrave të tyre. Messi dhe Ronaldo ishin vendimtar në ndeshjet e xhiros së tretë në La Liga.

Navas: Ronaldo lojtari më i mirë në botë.

Lajmi.net - 13.09.2015

Keylor Navas e ka lavdëruar Cristiano Ronaldon, pas paraqitjes së portugezit ndaj Espanyolit Navas ka thënë se Ronaldo është lojtari më i mirë në botë dhe e ka shprehur kënaqësinë që e kanë në ...

Sergio Ramos përdor një emër kafshe për Ronaldon

LajmiFundit - 13.09.2015

Sergio Ramos ka cilësuar Cristiano Ronaldon si një “bishë”, pas pesë golave të tij kundër Espanyolit. Spanjolli veçoi sulmuesin portugez i cili theu rekordin e Realit në La Liga.

Ramos: Ronaldo është “bishë”

Koha.net - 13.09.2015

Mbrojtësi i Real Madridid, Sergio Ramos ka vlerësuar lartë paraqitjen e bashkëlojtarit të tij Cristiano Ronaldo për ndeshjen e zhvilluar mbrëmë kundër Espanyolit.

Ramos: Ronaldo është bishë

Telegrafi - 13.09.2015

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka lëvduar Cristiano Ronaldon dukei thënë “bishë”. Portugezi u bë top golashënuesi i Realit në histori në La Liga dhe Ramos nuk i ka shmangur komplimentet pas ...

Ramos: Ronaldo është bishë

Botasot - 13.09.2015

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka lëvduar Cristiano Ronaldon dukei thënë “bishë”. Portugezi u bë top golashënuesi i Realit në histori në La Liga dhe Ramos nuk i ka shmangur komplimentet pas ...

Pepe: Është e pamundur ta ndalësh Ronaldon

Telegrafi - 13.09.2015

Real Madridi arriti të fitojë si mysafir i Espanyolit dhe për këtë më meritori ishte Cristiano Ronaldo. Ylli portugez arriti të shënojë pesë gola dhe të asistojë te goli Karim Benzemas dhe kjo u ...

Ramos: Ronaldo është bishë

Yll Press - 13.09.2015

Portugezi u bë top golashënuesi i Realit në histori në La Liga dhe Ramos nuk i ka shmangur komplimentet pas 5-golëshit të portugezit. Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka lëvduar Cristiano ...

Cristiano Ronaldo i rekordeve

VeqSport - 13.09.2015

Me pesë golat ndaj Espanyol, Cristiano Ronaldo ka treguar se ende epoka e tij nuk ka përfunduar dhe pse jo ta tentoj të fitoj Topin e Artë. Sulmuesi portugez u bë golashënuesi më i mirë në historinë ...

Ramos: Ronaldo është bishë!

VeqSport - 13.09.2015

Mbrojtësi i Real Madrid, Sergio Ramos e ka përshkruar Cristiano Ronaldon si një bishë, pasi ylli portugez shënoi pesë gola ndaj Espanyol. ''Përformancë e kompletuar; pa pësuar dhe tre pikë.

Reali tërmet 6-ballësh Espanjolit, Ronaldo thyen rekordin e Raulit

Panorama Sport - 13.09.2015

Ronaldo thyen rekordin e Raulit Reali i Madridit është shndërruar në një përbindësh në Primera Divizion. Në javën e tretë të kampionatit, “galaktikët” kanë dhuruar spektakël dhe goleadë duke fituar ...

Nisë beteja mes Messit e Ronaldos (Foto)

Tetova Sot - 13.09.2015

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo edhe këtë edicion do të jenë protagonistët kryesor të skuadrave të tyre. Messi dhe Ronaldo ishin vendimtar në ndeshjet e xhiros së tretë në La Liga.

Benitez: Ronaldo është lojtar historik

VeqSport - 13.09.2015

Trajneri i Real Madridit, Rafael Benitez e ka lavdëruar sulmuesin portugez, Cristiano Ronaldo, pasi që ky i fundit shënoi pesë gola dje ndaj Espanyol.

Ramos: Ronaldo është një bishë

InfoGlobi - 13.09.2015

Sergio Ramos ka cilësuar Cristiano Ronaldon si një “bishë”, pas pesë golave të tij kundër Espanyolit. Spanjolli veçoi sulmuesin portugez i cili theu rekordin e Realit në La Liga.

Ja pse Messi e Ronaldo janë dy më të mirët në botë (Foto)

Lajmeshqip - 12.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Ja pse Messi e Ronaldo janë dy më të mirët në botë (Foto) Befason Simeone, ja çfarë thotë për Griezmannin Memushaj shënon gol Abrashi fantastik, gol dhe asistim në fitoren e ...

Ronaldo – Shqipëri, a është e mundur? (FOTO)

Lajmi.net - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo është paraqitur në një fotografi duke “fluturuar” lartë mbi Lorik Canën në ndeshjen kundër Shqipërisë. Cristiano Ronaldo shquhet si futbollist me kërcim të lartë.

Espanyol – Real, vjen goli i parë

Lajmi.net - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo ka shënuar për Real Madridin në ndeshjen ndaj Espanyol. Ronaldo shënoi në minutën e ...

Cristiano Ronaldo shndërrohet në aktor

Top Channel - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo duket se shumë shpejt do të hyjë në botën e kinematografisë. Mësohet se pritet të fillojnë xhirimet e filmit me titullin 'Manipulatori', ku do të shfaqet edhe ylli i Reali i ...

Edhe dy gola nga Ronaldo (VIDEO)

Lajmi.net - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo ka shënuar edhe dy herë për të e çuar në 6:0 rezultatin ndaj Espanyol. Portugezi ka shënuar pesë ...

Rikthehen “galaktikët”, “alieni” Ronaldo 5 gola (VIDEO)

Albeu.com - 12.09.2015

Rikthehet Reali i frikshëm, dhe rikthehet edhe fenomeni Ronaldo . Galaktikët janë shfryrë ndaj Espanjolit duke fituar me rezultatin 6-0. Sulmuesi portugez shënoi 5 gola , duke u zhbllokuar për këtë ...

Ronaldo fantastik, 5 gola në Barcelonë (VIDEO)

Lajm - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo realizoi pesë gola në fitoren e Real Madridit ndaj Espanyolit me rezultat 6:0. Karim Benzema shtoi një tjetër gol për “Los Blancos” që e dominuan kundërshtarin.

Reali e deklason Espanyolin (VIDEO)

Lajmi.net - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo i ka shënuar pesë gola në fitoren e Real Madrid ndaj Espanyol. Golin tjetër e shënoi Benzema i asistuar nga ...

E tepron Reali dhe Ronaldo, “shkelin” Espanyolin (Video)

Portalb - 12.09.2015

Lajme lidhur me temën Unitedi tentoi ti rrëmbej yjet e Real Madridit Lajm i keq për Barcelonën De Gea merr lajm të mirë nga Unitedi Del Bosque paralajmëron De Gean Real Madridi e ka turpëruar ...

Ronaldo thyen rekordin e madh të Raulit (Video)

Lajmeshqip - 12.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Ronaldo thyen rekordin e madh të Raulit (Video) Shaqiri pëson humbje nga Arsenali Nuk mund ta besoni se çfarë ka bërë Bale për të shpëtuar nga Ronaldon Mancini e pranon: ...

Reali shkatërron Espanjolin, “manita” e Ronaldos

Top Channel - 12.09.2015

Reali i Madridit ka shkatërruar 6-0 skuadrën e Espanjollit dhe protagonisti absolut i këtij takimi ishte Cristiano ...

Rekordi i Ronaldos me fanelën e Realit

Top Channel - 12.09.2015

Me pesë golat e shënuar në portën e Espanjolit, Cristiano Ronaldo vendosi një tjetër rekord me fanelën e ...

“Çmenduria” e 16 – vjeçarit shqiptar për të takuar Ronaldon

Portalb - 12.09.2015

Lajme lidhur me temën Ronaldo i gëzuar pas fitores ndaj Shqipërisë (Foto) Shqipëria në kërkim të ëndrrës Europiane Femrat shqiptare çmenden pas Ronaldos (FOTO) Portugezët zbritën në aeroportin e ...

“Çmendet” Ronaldo, thyen Raulin shpartallon Espanjolin me manita (FOTO-LAJM)

SOT - 12.09.2015

I jashtëzakonshëm Cristiano Ronaldo, shënon 5 gola përballë Espanjolit dhe thyen rekordin e legjendës së bardhë, Raul Gonzales për golat e shënuar në La Liga.

Çmenduria Ronaldo/ Pesë gola kundër Espanyolit – VIDEO

Shqipmedia - 12.09.2015

Të gjithë ata që e panë krejt të zakonshëm në Elbasan kundër Shqipërisë, nuk i kanë besuar syve. Kristiano Ronaldo është rikthyer në bishën që ai di të jetë në Barcelonë.

Benitez: Ronaldo e ka një vend në histori

Lajmi.net - 12.09.2015

Rafael Benitez ka deklaruar se Cristiano Ronaldo e ka ‘betonuar’, vendin e tij në histori, pasi u bë golashënuesi më i mirë ndonjëherë i Real Madridit me pesë golat ndaj Espanyol.

Rikthehet frikshëm Ronaldo, 5 gola dhe rekord ndaj Espanyol

LajmiFundit - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo i vetëm mjaftoi që Reali i Madridit të fitonte me një rezultat tenistik në javën e 3-të të Primera Divizion. Ylli portugez, që nuk kishte shënuar në dy javët e para të kampionatit, ...

Ronaldo barazon rekordin e Telmo Zarras

Lajmi.net - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo me pesë golat e tij ndaj Espanyolit i theu dy rekorde. Ronaldo u bë golashënuesi më i mirë në histori të Real Madridit në La Liga, mirëpo edhe futbollisti i dytë që shënon nga pesë ...

L'Equipe: Ronaldo drejt largimit nga Reali

Telegrafi - 12.09.2015

Gazeta më e madhe portive franceze, L'Equipe, ka zbuluar dy klubet që po e kërkojnë me ngulm Cristiano Ronaldon. Ylli portugez është absolutisht i pakënqur në Bernabeu që prej ardhjes së Benitezit ...

L'Equipe: Ronaldo drejt largimit nga Reali

Botasot - 12.09.2015

Gazeta më e madhe portive franceze, L'Equipe, ka zbuluar dy klubet që po e kërkojnë me ngulm Cristiano Ronaldon. Ylli portugez është absolutisht i pakënqur në Bernabeu që prej ardhjes së Benitezit ...

Real Madridi “shkel” në shtëpi Espanyolin

Koha.net - 12.09.2015

Pas barazimit në javën e kaluar ndaj Gijonit, Real Madridi është kthyer në mënyrën më të mirë, duke mposhtur Espanyolin si mysafir, me rezultat 6 me 0.

Ronaldo me pesëshe, Reali luan tenis me Espanyolin (Video)

Telegrafi - 12.09.2015

Real Madrid ka arritur edhe fitoren e dytë në edicionin e ri në La Liga. Skuadra e trajnerit Rafa Benitez, ka arritur të fitojë në Kataluni, ku kishte përballë Espanyolin.

Rikthehet frikshëm Ronaldo, 5 gola dhe rekord ndaj Espanyol

Botasot - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo i vetëm mjaftoi që Reali i Madridit të fitonte me një rezultat tenistik në javën e 3-të të Primera Divizion. Ylli portugez, që nuk kishte shënuar në dy javët e para të kampionatit, ...

CR7 – njeriu i rekordeve

Telegrafi - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo është bërë lojtari që ka shënuar më së shumti gola për Real Madridin në La Liga. Superylli portugez realizoi pesë gola në triumfin prej 6-0 kundër Espanyolit duke lënë kështu pas ...

Benitez: Ronaldo e ka një vend në histori

Botasot - 12.09.2015

Rafael Benitez ka deklaruar se Cristiano Ronaldo e ka ‘betonuar’, vendin e tij në histori, pasi u bë golashënuesi më i mirë ndonjëherë i Real Madridit në La Liga, me pesë golat ndaj Espanyol.

Ronaldo zhbllokohet pas Shqipërisë, shënon 5 gola

Mapo - 12.09.2015

Ronaldo zhbllokohet pas Shqipërisë, shënon 5 gola Postuar më: 12 Shtator 2015 22:11 Reali i Madridit ka shkatërruar 6-0 skuadrën e Espanjollit dhe protagonisti absolut i këtij takimi ishte Cristiano ...

Espanyol-Real 0:4, Ronaldo shënon tre gola (VIDEO)

Tetova Sot - 12.09.2015

Ronaldo ka shënuar tre gola, brenda 20 minutave të parë në ndeshjen ndaj Espanyol. Karim Benzema ka shënuar golin e katërt për Real Madridin në ndeshjen ndaj Espanyol.

Ronaldo nuk ndalet, thyen rekordin e legjendës Raul

VeqSport - 12.09.2015

Sulmuesi portugez i Real Madridit, Cristiano Ronaldo nuk ka të ndalur. Ai ka arritur që ta thyejë rekordin e legjendës së Realit, Raul Gonzalez. Me katër golat e tij në ndeshjen kundër skuadrës së ...

Çmenduria e 16 – vjeçarit shqiptar për të takuar Ronaldon

Java News - 12.09.2015

Çmenduria e 16 – vjeçarit shqiptar për të takuar Ronaldon Cristiano Ronaldo është idhulli i shumë tifozëve në botë. Por më fanatikët duket se i ka në Shqipëri.

Edhe dy gola nga Ronaldo (VIDEO)

Tetova Sot - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo ka shënuar edhe dy herë për të e çuar në 6:0 rezultatin ndaj Espanyol. Portugezi ka shënuar pesë gola. ...

VIDEO: Ky është Ronaldo & Reali i vërtetë

VeqSport - 12.09.2015

Real Madrid ka arritur edhe fitoren e dytë në edicionin e ri në La Liga. Skuadra e trajnerit Rafa Benitez, ka arritur të fitojë në Kataluni, ku kishte përballë Espanyolin.

Reali e deklason Espanyolin (VIDEO)

Tetova Sot - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo i ka shënuar pesë gola në fitoren e Real Madrid ndaj Espanyol. Golin tjetër e shënoi Benzema i asistuar nga Ronaldo. ...

Rikthehet frikshëm Ronaldo, 5 gola dhe rekord ndaj Espanyol

Durres Lajm - 12.09.2015

Cristiano Ronaldo i vetëm mjaftoi që Reali i Madridit të fitonte me një rezultat tenistik në javën e 3-të të Primera Divizion. Ylli portugez, që nuk kishte shënuar në dy javët e para të kampionatit, ...

Rekordi i Ronaldos me fanelën e Realit

Java News - 12.09.2015

Rekordi i Ronaldos me fanelën e Realit Me pesë golat e shënuar në portën e Espanjolit, Cristiano Ronaldo vendosi një tjetër rekord me fanelën e Realit.

Ronaldo thyen rekordin e Telmo Zarras, lë nën hije Messin

Tetova Sot - 12.09.2015

Me pesë golat e shënuar ndaj Espanyolt, Cristiano Roanldo ka thyer shumë rekorde Ylli i Real Madridit, përveç se u shndërrua në golashënuesin më të mirë në histori të Real Madridit në Ligë, ai thyer ...

Reali shkatërron Espanjolin, Ronaldo shënon 5 gola (Video)

Republika - 12.09.2015

Pas barazimit në javën e kaluar ndaj Gijonit, Real Madridi është kthyer në mënyrën më të mirë, duke mposhtur Espanyolin si mysafir, me rezultat 6 me 0.

A e dini se në vitin 1996 Ronaldo kishte tjetër emër?

Zhurnal - 11.09.2015

A e dini se në vitin 1996 Ronaldo kishte tjetër emër? Duket e pabesueshme por e vërtet. Në vitin 1996 Ronaldo kishte tjetër emër. Fenomeni brazilian Roanldo i cili ka luajtur për shumë klube të mëdha ...

A e dini se në vitin 1996 Ronaldo kishte tjetër emër? (Foto-Video)

Shqipmedia - 11.09.2015

Duket e pabesueshme por e vërtet. Në vitin 1996 Ronaldo kishte tjetër emër. Fenomeni brazilian Roanldo i cili ka luajtur për shumë klube të mëdha Evropiane, duke përfshirë këtu Real Madridin, ...

Ronaldo trullos Pepen (VIDEO)

Lajmi.net - 11.09.2015

Cristiano Ronaldo ka bërë një lëvizje të shkëlqyeshme duke iu shmangur Pepes, gjatë seancës së sotme stërvitore të Real ...

Ronaldo me 10 femra (VIDEO)

Lajmi.net - 10.09.2015

Cristiano Ronaldo, ka lansuar parfumin me emrin e tij ‘Cristiano Ronaldo Legacy’. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka lansuar parfumin me emrin e tij ‘Cristiano Ronaldo Legacy’.

Ronaldo i shoqëruar nga 10 femra (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.09.2015

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo , ka hedhur në treg parfumin me emrin e tij ‘ Cristiano Ronaldo Legacy’. 30 vjeçari i shoqëruar nga 10 modele, bëri prezantimin e tij.

Alketa Vejsiu zbulon takimin befasues me Ronaldon

Lajmeshqip - 10.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Alketa Vejsiu zbulon takimin befasues me Ronaldon Bleona Qereti vazhdon shfaqjen: Tani me një video nudo (Video +18) Kur do të martohen Besi dhe Xhensila? Tuna në deti, me ...

Alketa Vejsiu zbulon takimin befasues me Ronaldon

Lajm - 10.09.2015

Cristiano Ronaldo preferoi të qëndronte sa më larg publikut gjatë dy ditëve të qëndrimit në Tiranë, para ndeshjes Shqipëri-Portugali, por u mësua se një adoleshent i pasionuar pas tij ia doli dhe e ...

Ja si reagoi Ronaldo ndaj thirrjeve "Messi, Messi" në Elbasan (VIDEO)

Albeu.com - 10.09.2015

Cristiano Ronaldo po kalon një moment aspak pozitiv, teksa ende nuk ka gjetur rrugën e rrjetës në sezonin e ri me Realin e Madridit. Paraqitjet e portugezit nuk kanë qenë në rendimentin e duhur as në ...

Ronaldo në krah me 10 femra (Foto)

Lajmeshqip - 10.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Ronaldo në krah me 10 femra (Foto) Cana: Ja pse zgjodha t’i bashkohem Nantes Shaqiri shpreson të marrë pikë ndaj Arsenalit Wenger: S’kishim çfarë të blejmë Messi: Rooney ...

​A e dini se në vitin 1996 Ronaldo kishte tjetër emër? (Video)

Lajm - 10.09.2015

Duket e pabesueshme por e vërtet. Në vitin 1996 Ronaldo kishte tjetër emër. Fenomeni brazilian Roanldo i cili ka luajtur për shumë klube të mëdha Evropiane, duke përfshirë këtu Real Madridin, ...

Prej tani edhe parfumi më i ri Cristiano Ronaldo (Video)

Botasot - 10.09.2015

Cristiano Ronaldo ka provomuar parfumin e tij më të ri Cristiano Ronaldo Legacy. Ai këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në Facebook në faqen e tij zyrtare.

Alketa Vejsiu zbulon takimin befasues me Ronaldon (Foto)

Botasot - 10.09.2015

Cristiano Ronaldo preferoi të qëndronte sa më larg publikut gjatë dy ditëve të qëndrimit në Tiranë, para ndeshjes Shqipëri-Portugali, por u mësua se një adoleshent i pasionuar pas tij ia doli dhe e ...

Video: Tifozët shqiptarë acarojnë Ronaldon, lajmi bën xhiron e botës

Mapo - 10.09.2015

Video: Tifozët shqiptarë acarojnë Ronaldon, lajmi bën xhiron e botës Postuar më: 10 Shtator 2015 20:39 Portali i njohur ndërkombëtar i futbollit goal.com shkruante Cristiano Ronaldo duhet të jetë ...

​A e dini se në vitin 1996 Ronaldo kishte tjetër emër? (Video)

Botasot - 10.09.2015

Duket e pabesueshme por e vërtet. Në vitin 1996 Ronaldo kishte tjetër emër. Fenomeni brazilian Roanldo i cili ka luajtur për shumë klube të mëdha Evropiane, duke përfshirë këtu Real Madridin, ...

Ronaldo me 10 femra (VIDEO)

Tetova Sot - 10.09.2015

Cristiano Ronaldo, ka lansuar parfumin me emrin e tij ‘Cristiano Ronaldo Legacy’. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka lansuar parfumin me emrin e tij ‘Cristiano Ronaldo Legacy’.

VIDEO/ Ja si reagoi Ronaldo kur shqiptarët thërrisnin emrin e Mesit

Gazeta Tema - 10.09.2015

Cristiano Ronaldo ka qenë njeriu më i ndjekur në ndeshjen e Shqipërisë me Portugalinë. Një moment i veçantë ka qenë kur ndërsa Ronaldo bënte nxemjen me ekipin e tij, tifozët shqiptarë kanë thirrur në ...

Ja si reagoi Ronaldo kur shqiptarët thërrisnin emrin e Messit (Video)

Java News - 10.09.2015

Cristiano Ronaldo ka qenë njeriu më i ndjekur në ndeshjen e Shqipërisë me Portugalinë. Një moment i veçantë ka qenë kur ndërsa Ronaldo bënte nxemjen me ekipin e tij, tifozët shqiptarë kanë thirrur në ...

Tifozët shqiptarë acarojnë Ronaldon, lajmi bën xhiron e botës (Video)

Republika - 10.09.2015

Portali i njohur ndërkombëtar i futbollit goal.com shkruante Cristiano Ronaldo duhet të jetë mësuar me thirrjet “Messi, Messi”, por tani ai duket se ka gjetur një mënyrë të re për t’u përballur me ...

“I gjatë” në foto, CR7 e përsërit edhe në Shqipëri (FOTO LAJM)

Albeu.com - 09.09.2015

Cristiano Ronaldo e ka bërë sërish. Fituesi i “Topit të Artë”, siç duket, nuk e pret mirë faktin se dikush mund të jetë më i gjatë se ai dhe, këtë herë, përpara ndeshjes me Shqipërinë, në foton ...

Ronaldo u “zgjat” kundër Shqipërisë (FOTO)

Lajmi.net - 09.09.2015

Cristiano Ronaldo është ngritur në majë të gishtave sikur të ishte balerin, dhe është munduar t’i afrohet Rui Patrisios, portierit të Portugalisë. Cristiano Ronaldo e ka bërë sërish.

Inferior për gjatësinë, Cristiano Ronaldo në majë të gishtave për foto edhe në Shqipëri

BalkanWeb - 09.09.2015

Fituesi i “Topit të Artë”, siç duket, nuk e pret mirë faktin se dikush mund të jetë më i gjatë se ai. Këtë herë, përpara ndeshjes me Shqipërinë, në foton zyrtare të ekipit, ai është ngritur në majë ...

Ronaldo, 4 herë më i shtrenjtë se të gjithë kuqezinjtë e marrë së bashku

SOT - 08.09.2015

Kristiano Ronaldo është futbollisti më i shtrenjtë në botë së bashku me mesin, që sipas “transfermarkt”, vlera aktuale në treg është plot 120 milionë euro.

Ky është mesazhi i Ronaldos para largimit nga Shqipëria (Foto)

Lajm - 08.09.2015

Cristiano Ronaldo i është gëzuar shumë fitores ndaj Kombëtares shqiptare, me rezultat 1:0, në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016.Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo është rikthyer i buzëqeshur ...

Ky është mesazhi i Ronaldos para largimit nga Shqipëria (Foto)

Zhurnal - 08.09.2015

Ky është mesazhi i Ronaldos para largimit nga Shqipëria (Foto) Cristiano Ronaldo i është gëzuar shumë fitores ndaj Kombëtares shqiptare, me rezultat 1:0, në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016.

Ja mesazhi që la Ronaldo para largimit nga Tirana (FOTO)

Albeu.com - 08.09.2015

Cristiano Ronaldo i është gëzuar shumë fitores ndaj Kombëtares shqiptare, me rezultatin 1:0. Ylli i Portugalisë është rikthyer i buzëqeshur drejtë vendlindjes pas një suksesi që ndodhi vetëm në ...

Ronaldo lë “tokën e shqiponjave”: Kthehemi në shtëpi pas një fitore të madhe

LajmiFundit - 08.09.2015

“Kthehemi në shtëpi pas një fitore të madhe”. Me këtë postim në faqen e tij zyrtare në fb, të shoqëruar me një foto në aeroport, ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo, ka lënë “tokën e shqiponjave”.

Hap pas hapi me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.09.2015

Megjithëse Portugalia fitoi të hënën në Elbasan sulmuesi i saj kryesor, Kristiano Ronaldo pothuajse ishte një hije gjatë ndeshjes . Por megjithatë agjensia e fotove LSA e ka ndjekur këmbë mbas këmbe ...

150 milionë euro për Ronaldon

Lajmi.net - 08.09.2015

Paris Saint-Germain është duke përgatitur ofertë me vlerë prej 150 milionë euro për transferimin e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. Paris Saint-Germain vazhdon të jetë i interesuar për ...

Shqipëria e qetësoi Ronaldon

Lajmi.net - 08.09.2015

Sipas portalit ndërkombëtar “Goal.com” “edhe pse të gjithë sytë ishin drejtuar nga Cristiano Ronaldo, si lojtari që duhej të frymëzonte fitoren e Portugalisë, ai zhgënjeu”.

Ronaldo i gëzuar pas fitores ndaj Shqipëris (Foto)

Portalb - 08.09.2015

Lajme lidhur me temën Ronaldo luajti i lënduar ndaj Shqipërisë Santosi me lajm të mirë për Shqipërinë Shqipëria pëson humbjen e parë Në një ambient impozant nis super sfida Shqipëri-Portugali Ylli i ...

Helikopterë dhe snajpera për të ruajtur Ronaldon

Albeu.com - 08.09.2015

Ardhja e Ronaldos në Shqipëri u prit me shumë bujë nga media dhe tifozët e shumtë. Dëshira për ta takuar ishte e madhe dhe për këtë arsye siguria për të ka qenë thuajse e hekurt.

Shqipëria e qetësoi Ronaldon

Lajmeshqip - 08.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Shqipëria e qetësoi Ronaldon Hajvalia prenë kurban për t’iu kthyer rezultateve pozitive (Foto) Cikalleshi fjaloset me policinë shiqptare Romero mirënjohës ndaj Van Gaalit ...

150 milionë euro për Ronaldon

Lajmeshqip - 08.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA 150 milionë euro për Ronaldon Guardiola e dridh Spanjën me themel Shqipëria e qetësoi Ronaldon Hajvalia prenë kurban për t’iu kthyer rezultateve pozitive (Foto) Cikalleshi ...

Shqipëria e ruajti Ronaldon me helikopterë dhe snajperë (FOTO)

Lajmi.net - 08.09.2015

Ardhja e Cristiano Ronaldos në Shqipëri u prit me shumë bujë nga media dhe tifozët e shumtë FSHF në bashkëpunim me Policinë e Shtetit kishin marrë masa të forta për mbarëvajtjen e ndeshjes mes ...

Çka tha Ronaldo pas fitores kundër Shqipërisë?

Lajmeshqip - 08.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Çka tha Ronaldo pas fitores kundër Shqipërisë? 150 milionë euro për Ronaldon Guardiola e dridh Spanjën me themel Shqipëria e qetësoi Ronaldon Hajvalia prenë kurban për t’iu ...

Cristiano Ronaldo: Morëm një fitore të madhe në Shqipëri

LajmiFundit - 08.09.2015

Cristiano Ronaldo i është gëzuar shumë fitores ndaj Kombëtares shqiptare, me rezultat 1:0, në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016. Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo është rikthyer i buzëqeshur ...

Ja cfarë thotë Ronaldo pas ndeshjes me Shqiprinë

Botasot - 08.09.2015

Nga rezultati i mbrëmshëm 1 me 0 për Portugalinë në ndeshjen kundër Shqipërisë duket se është gëzuar tejmase edhe Ronaldo. Ky i fundit ka udhëtuar menjëherë drejt vendit të tij, ndërsa fitores së ...

Çka tha Ronaldo pas fitores kundër Shqipërisë?

Telegrafi - 08.09.2015

Cristiano Ronaldo i është gëzuar shumë fitores ndaj Kombëtares shqiptare me rezultatin minimal prej 1:0. Yllit potugez i është rikthyer buzëqeshja pas një suksesi që ndodhi vetëm në sekondat e fundit ...

A është kjo arsyeja pse nuk luajti Ronaldo?

Mapo - 08.09.2015

A është kjo arsyeja pse nuk luajti Ronaldo? Postuar më: 08 Shtator 2015 10:08 Cristiano Ronaldo, një nga lojtarët më të mirë në botë, ishte në fushë gjatë ndeshjes së Portugalisë kundër Shqipërisë.

Ronaldo lë “tokën e shqiponjave”: Kthehemi në shtëpi pas një fitore të madhe

Ora news - 08.09.2015

“Kthehemi në shtëpi pas një fitore të madhe”. Me këtë postim në faqen e tij zyrtare në fb, të shoqëruar me një foto në aeroport, ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo, ka lënë “tokën e shqiponjave”.

Ancelotti: Messi dhe Ronaldo ndër më të mirët në histori

Telegrafi - 08.09.2015

Carlo Ancelotti është i bindur se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo do të fillojnë të shënojnë dhe se La Liga është me fat që ka lojtarë si këta dy. Ish trajner i Real Madridit, ka folur për ...

Ancelotti: Messi dhe Ronaldo ndër më të mirët në histori

Botasot - 08.09.2015

Carlo Ancelotti është i bindur se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo do të fillojnë të shënojnë dhe se La Liga është me fat që ka lojtarë si këta dy. Ish trajner i Real Madridit, ka folur për ...

Shqipëri-Portugali, helikopterë dhe snajperë për Ronaldon

Mapo - 08.09.2015

Shqipëri-Portugali, helikopterë dhe snajperë për Ronaldon Postuar më: 08 Shtator 2015 12:45 Shteti dhe Federata Shqiptare e Futbollit kishin marrë masa të “hekurta” për të garantuar mbarëvajtjen e ...

Zbulohet prapaskena: Helikopterë dhe snajperë për Ronaldon

Botasot - 08.09.2015

Shteti dhe Federata Shqiptare e Futbollit kishin marrë masa të “hekurta” për të garantuar mbarëvajtjen e ndeshjes së djeshme Shqipëri-Portugali, si dhe për t’i siguruar jetën yllit të futbollit, ...

Ancelotti: Ronaldo do shënojë më shumë se Messi

Koha.net - 08.09.2015

Ish-trajneri i Real Madridid, Carlo Ancelotti ka thënë se Cristiano Ronaldo do të shënojë më shumë gola se rivali i tij, Leo Messi. Portugezi në sezonin e kaluar shënoi 48 gola gola në La Liga, duke ...

Kush mund t’i rivalizojë ekipet spanjolle?

Botasot - 08.09.2015

Në javën e ardhshme përkatësisht me 15 shtator fillojnë ethet e fazës së grupeve të Champions League. 32 ekipe janë të shpërndara në tetë grupe ku do të luftojnë për dy vendet e para në grup që shpie ...

Italia nuk e ka një Messi apo një CR7, por është e fortë!

Telegrafi - 08.09.2015

Ish-trajneri i Italisë, Giovanni Trapattoni, pranon se përfaqësueses Azzurre po i mungon aktualisht një superyll në nivel të Lionel Messit apo Cristiano Ronaldos, por thotë se ekipi është i fortë.

“Messi do të mbetet sërish prapa Ronaldos”

Telegrafi - 08.09.2015

Carlo Ancelotti e ka favorizuar Cristiano Ronaldon për t’u bërë golashënuesi më i mirë në La Liga para Lionel Messit edhe këtë sezon. Superylli i Real Madridit e gjeti 48 herë rrjetin edicionin e ...

Zbulohet: Ronaldo luajti me dhimbje ndaj Shqipërisë

VeqSport - 08.09.2015

Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos ka mbrojtur Cristiano Ronaldon pasi nuk shënoi ndaj Shqipërisë, duke shtuar se kapiteni i 'Iberikëve' luajti me dhimbje.

C. Ronaldo, kushton 6 herë më shumë se i gjithë formacioni i kombëtares shqiptare

Java News - 08.09.2015

C. Ronaldo, kushton 6 herë më shumë se i gjithë formacioni i kombëtares shqiptare Edhe pse Cristiano Ronaldo është futbollisti më i shtrenjtë në botë së bashku me Mesin, që sipas “transfermarkt”, ...

Ky është mesazhi i Ronaldos para largimit nga Shqipëria (Foto)

Tetova Sot - 08.09.2015

Cristiano Ronaldo i është gëzuar shumë fitores ndaj Kombëtares shqiptare, me rezultat 1:0, në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016. Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo është rikthyer i buzëqeshur ...

Ronaldo: Kthehemi në shtëpi me një fitore të madhe

Gazeta Tema - 08.09.2015

Një fitore të madhe, e ka quajtur Christiano Ronaldo fitoren ndaj Shqipërisë me një gol të shënuar nb minutat e fundit. Lojtari i madh i futbollit botëror ka postuar një foto në Facebook para hipjes ...

Sa shumë vëmendje! Helikopterë dhe snajpera për të ruajtur Ronaldon

Gazeta Tema - 08.09.2015

Ardhja e Ronaldos në Shqipëri u prit me shumë bujë nga media dhe tifozët e shumtë. Dëshira për ta takuar ishte e madhe dhe për këtë arsye siguria për të ka qenë thuajse e hekurt.

E tepërt / Ronaldo u ruajt me helikopterë dhe snajpera

Java News - 08.09.2015

Ardhja e Ronaldos në Shqipëri u prit me shumë bujë nga media dhe tifozët e shumtë. Dëshira për ta takuar ishte e madhe dhe për këtë arsye siguria për të ka qenë thuajse e hekurt.

E pabesueshme: Shqipëria e ruajti Ronaldon me helikopterë dhe snajperë (FOTO)

Tetova Sot - 08.09.2015

FSHF në bashkëpunim me Policinë e Shtetit kishin marrë masa të forta për mbarëvajtjen e ndeshjes mes Shqipërisë dhe Portugalisë. Ardhja e Ronaldos në Shqipëri u prit me shumë bujë nga media dhe ...

Çka tha Ronaldo pas fitores kundër Shqipërisë?

Republika - 08.09.2015

Cristiano Ronaldo i është gëzuar shumë fitores ndaj Kombëtares shqiptare me rezultatin minimal prej 1:0. Yllit potugez i është rikthyer buzëqeshja pas një suksesi që ndodhi vetëm në sekondat e fundit ...

Ronaldo bënë lutje para ndeshjes Shqipëri – Portugali (Foto)

Zhurnal - 07.09.2015

Ronaldo bënë lutje para ndeshjes Shqipëri – Portugali (Foto) Cristiano Roanldo e ka gjetur një mënyrë të veçantë për ta motivuar vetën para ndeshjes me Shqipërinë Ylli i Real Madridit, Cristiano ...

Ronaldo dërgon përshëndetje nga Shqipëria

Lajmi.net - 07.09.2015

Cristiano Ronaldo ka vazhduar me postimet e tij nga Shqipëria në rrjetet sociale. Mëngjesin e sotëm lojtari ka postuar një foto me anë të cilës i ka dërguar përshëndetje mbarë botës.

Ronaldo dërgon përshëndetje nga Shqipëria

Lajmeshqip - 07.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Ronaldo dërgon përshëndetje nga Shqipëria Hazard ishte më i dobëti Eduardo i informon portugezët për “Elbasan Arenan” FSHF, 15 mijë euro premi për çdo futbollist të ...

‘Mikëpritja’ shqiptare për Ronaldon (FOTO)

Lajmi.net - 07.09.2015

Shqiptarët janë të njohur si njerëz shumë mikëpritës, mirëpo kur është puna te portugezi Cristiano Ronaldo historia qëndron ndryshe. Në vitin 2009 kur Portugalia luante ndaj Shqipërisë në Qemal ...

“Cristiano Ronaldo përballë murit shqiptar”

Top Channel - 07.09.2015

Në një artikull kushtuar ndeshjes Shqipëri-Portugali, gazeta sportive spanjolle AS vë në dukje se ky takim do të vendosë fatet e kualifikimit për në Euro 2016 për të dyja ...

Nuk mund ta besoni çfarë bëri ky shqiptar për ta takuar Ronaldon (Foto)

Lajmeshqip - 07.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Nuk mund ta besoni çfarë bëri ky shqiptar për ta takuar Ronaldon (Foto) Refuzon punën si polic pasi tatuazhet e tij mund të ishin “fyes” për kolegët Top i zjarrtë masiv nga ...

Gazeta 'AS', “Cristiano Ronaldo përballë murit shqiptar”

Albeu.com - 07.09.2015

Gazeta sportive spanjolle "AS" i ka kushtuar një arkitikull të veçantë ndeshjes së sotme dhe vë në dukje se ky takim do të vendosë fatet e kualifikimit për në Euro 2016 për të dyja kombëtaret.

Shqiptari rezervon dhomë në hotel vetëm për t’a parë Ronaldon

Lajmi.net - 07.09.2015

Ergys Liçi nga Shqipëria, e ka rezervuar një dhomë në hotelin ku po qëndron Kombëtarja e Portugalisë vetëm e vetëm për të e takuar Ronaldon. Liçi një madrilen i flaktë kishte aranzhuar një dhomë në ...

Ronaldo bënë lutje para ndeshjes Shqipëri – Portugali (Foto)

Lajmeshqip - 07.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Ronaldo bënë lutje para ndeshjes Shqipëri – Portugali (Foto) Teli: Forca e grupit, vendimtare për Shqipërinë Shaqiri e vlerëson të pabesueshëm rikthimin e Zvicrës Balotelli ...

Mediat e huaja: Ronaldo përballë murit shqiptar

LajmiFundit - 07.09.2015

Në një artikull kushtuar ndeshjes Shqipëri-Portugali, gazeta sportive spanjolle AS vë në dukje se ky takim do të vendosë fatet e kualifikimit për në Euro 2016 për të dyja kombëtaret.

Ronaldo publikon tjetër foto, i qetë përpara ndeshjes me Shqipërinë

LajmiFundit - 07.09.2015

Sot Kombëtarja Shqiptare do të luajë një ndeshje shumë të rëndësishme për kundër Portugalisë dhe në kampin luzitan e gjithë vëmendja është te ai, yllit të Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo.

Kjo është fotoja që publikoi Cristiano Ronaldo nga Tirana…

LajmiFundit - 07.09.2015

Kjo eshte fotoja qe Cristiano Ronaldo, sulmuesi i Portugalise dhe Real Madridit ka zgjedhur te publikoje nga Tirana. “Miremengjesi Bote”, ka shkruar Ronaldo ne foton e publikuar ne faqen e tij ...

“Cristiano Ronaldo përballë murit shqiptar”

Zhurnal - 07.09.2015

“Cristiano Ronaldo përballë murit shqiptar” Në një artikull kushtuar ndeshjes Shqipëri-Portugali, gazeta sportive spanjolle AS vë në dukje se ky takim do të vendosë fatet e kualifikimit për në Euro ...

Prapaskena e merkatos: Reali refuzoi 150 mln Euro për Ronaldon

Lajmeshqip - 07.09.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Prapaskena e merkatos: Reali refuzoi 150 mln Euro për Ronaldon Sneijder: Faji është i yni Saha e tepron me deklaratën e tij për yllin e Manchester Unitedit Prandelli: ...

Ronaldo mbetë pa atlete (Video)

Lajmi.net - 07.09.2015

Cristiano Ronaldo nuk po ia delë t’i tregojë cilësitë e tij në ndeshjen me Shqipërinë Përveç një shtylle të goditur, Ronaldo nuk ka bërë pothuajse asgjë, madje në një moment pas një dueli me ...

Ronaldo tregohet i madh, autografe për të gjithë fëmijët

Botasot - 07.09.2015

Cristiano Roanldo ka dhuruar shumë autografe për tifozët shqiptar të pranishëm në Qemal Stafa Ylli i Real Madridit, Cristiano Roanldo, është pritur në mënyrë të jashtëzakonshme nga tifozët shqiptar ...

Olta Gixhari thumbon Ronaldon

BalkanWeb - 07.09.2015

TIRANE – Mund të jetë rastësi, por nuk është kaq shumë e çuditshme që ylli i futbollit Cristiano Ronaldo të ketë nuhatur ngacmimin e një prej femrave më seksi shqiptare.

Ronaldo, një përshëndetje nga Sheraton Tirana

Mapo - 07.09.2015

Ronaldo, një përshëndetje nga Sheraton Tirana Postuar më: 07 Shtator 2015 11:18 Sot është një tjetër ditë e rëndësishme për futbollin shqiptar. Kombëtarja do përballet me Portugalinë, në një ndeshje ...

Ronaldo, një përshëndetje nga Tirana

Botasot - 07.09.2015

Sot është një tjetër ditë e rëndësishme për futbollin shqiptar. Kombëtarja do përballet me Portugalinë, në një ndeshje që mund të vendosë se cili vend do shkojë i pari në Euro2016.

Ronaldo nga Sheratoni, Tiranë: Cdo gjë është ‘Ok’

BalkanWeb - 07.09.2015

Sot Kombëtarja jonë e futbollit do të përballet me Portugalinë, në një ndeshje që mund të vendosë se cili vend do shkojë i pari në ‘Euro 2016′. Në qendër të vëmendjes është ylli i Portugalisë, ...

Vazhdon mahia me kapelën e Ronaldos [foto]

Koha.net - 07.09.2015

Ben Kajtazi, dizajner grafik në Koha Ditore, që bëri montazhën me fotografinë e Ronaldos me shqiponjë nga një foto e tij më e moçme, ka vazhduar mahinë me yllin portugez.

“Cristiano Ronaldo përballë murit shqiptar”

Mapo - 07.09.2015

“Cristiano Ronaldo përballë murit shqiptar” Postuar më: 07 Shtator 2015 16:06 Në një artikull kushtuar ndeshjes Shqipëri-Portugali, gazeta sportive spanjolle AS vë në dukje se ky takim do të vendosë ...

Cristiano Ronaldo lutet para ndeshjes Shqipëri–Portugali!

BalkanWeb - 07.09.2015

TIRANE- Cristiano Roanldo e ka gjetur një mënyrë të veçantë për ta motivuar vetën para ndeshjes me Shqipërinë. Ylli i Real Madridit, Cristiano Roanldo, ka postuar nga Tirana në rrjetet sociale një ...

S’ka hajgare me kuqezinjtë, Ronaldon e lënë zbathur (Foto)

Telegrafi - 07.09.2015

Cristiano Roanldo është duke hasur në vëshitrë kundër Shqipërisë. CR7 nuk po arrin t’i tregoi aftësitë e tij prej lojtarit më të mirë në botë, pasi po ruhet për mrekulli nga kuqezinjtë.

Olta Gixharit ia ka qejfi, ngacmon Cristiano Ronaldon, ai ia kthen (Foto)

Java News - 07.09.2015

Mund të jetë rastësi, por nuk është kaq shumë e çuditshme që ylli i futbollit Cristiano Ronaldo të ketë nuhatur ngacmimin e një prej femrave më seksi shqiptare.

Ronaldo: Shqipëria e bukur, por kam frikë mos na ikin dritat sërish

Java News - 07.09.2015

Me të mbërritur në Tiranë, ylli i futbollit botëror, Cristiano Ronaldo është takuar me shumë shqiptarë që admirojnë talentin e tyre. Mes tyre edhe Altini, një i ri nga Tirana i cili pati një bisedë ...

Ronaldo përshëndet botën nga Shqipëria (Foto)

Java News - 07.09.2015

Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale edhe nga Shqipëria. Portugezi ka postuar një foto, ku përshëndet mbarë botën. “Mirëmëngjesi botë”, shkruan Ronaldo.

Shqiptari rezervon dhomë në hotel vetëm për t’a parë Ronaldon (FOTO)

Tetova Sot - 07.09.2015

Ergys Liçi nga Shqipëria, e ka rezervuar një dhomë në hotelin ku po qëndron Kombëtarja e Portugalisë vetëm e vetëm për të e takuar Ronaldon. Liçi një madrilen i flaktë kishte aranzhuar një dhomë në ...

Ronaldo me shqiponjë në kapelë? Ja si është e vërteta

Durres Lajm - 07.09.2015

Cristiano Ronaldo me një kapelë me shqiponjën dykrenore. Kjo është një fotografi e publikuar në rrjetet sociale. Por, bëhet fjalë për një montazh, pasi në fotografinë origjinale në vend të ...

“Cristiano Ronaldo përballë murit shqiptar”

Gazeta Tema - 07.09.2015

Në një artikull kushtuar ndeshjes Shqipëri-Portugali, gazeta sportive spanjolle AS vë në dukje se ky takim do të vendosë fatet e kualifikimit për në Euro 2016 për të dyja kombëtaret.

Ronaldo i qetë para sfidës me Shqipërinë (FOTO)

Tetova Sot - 07.09.2015

Sot Kombëtarja Shqiptare do të luajë një ndeshje shumë të rëndësishme për kundër Portugalisë dhe në kampin luzitan e gjithë vëmendja është te ai, yllit të Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo.

Dështon takimi i Fevzos me Ronaldon

Gazeta Tema - 07.09.2015

Pas 48 orësh këmbëngulje, Ronaldo dështoi në përpjekjet e tij për të takuar Fevzon para ndeshjes dhe për t’i dhënë intervistë në emisionin Opinion. Fillimisht, Ronaldo i dërgoi fjalë Olta Gixharit ...

S’ka hajgare me kuqezinjtë, Ronaldon e lënë zbathur (Foto)

Tetova Sot - 07.09.2015

Cristiano Roanldo është duke pasur shumë vështirësi në ndeshjen ndaj Shqipërisë. Ylli i Portugalisë, nuk po arrin t’i tregoi aftësitë e tij prej lojtarit më të mirë në botë, pasi po ruhet për ...

Kështu dukej dikur dhe ja si do të duket në të ardhmen Ronaldo

InfoGlobi - 07.09.2015

Cristiano Ronaldo ka postuar në “Instagram”, një fotomontazh se si ka evoluar pamja e tij, nga i vogël deri në ditët e sotme. Madje, idhulli i shumë femrave ka postuar foto që tregojnë se si mund të ...

Shqiptari rezervon dhomë në hotel vetëm për t’a parë Ronaldon (FOTO)

Republika - 07.09.2015

Ergysi deklaroi se hasi në vështirësi deri sa e bëri fotografinë me portugezin, jo sepse ai refuzonte mirëpo për shkak se sigurimi nuk i lejonte fansat t’i afroheshin ...

S’ka hajgare me kuqezinjtë, Ronaldon e lënë zbathur (Foto)

Republika - 07.09.2015

Cristiano Roanldo është duke hasur në vëshitrë kundër Shqipërisë. CR7 nuk po arrin t’i tregoi aftësitë e tij prej lojtarit më të mirë në botë, pasi po ruhet për mrekulli nga kuqezinjtë.