TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shikoni si imitohet Era Istrefi nga amerikanët (Video)

SOT - 17.06.2018

Ka nisur Botërori "Rusia 2018" dhe kënga "Live it up" u ka rënë në vesh të gjithëve.Por jo vetëm kaq, pasi vallëzimet e tre këngëtarëve, Era Istrefit, Will Smith dhe Nicky Jam po komentohen poashtu.

Miliarderi iranian shijon natën nën tingujt e zërit të Era Istrefit

Lajmi.net - 17.06.2018

Zëri i këngëtares Era Istrefi po dëgjohet kudo. E kënga e saj ‘Bon bon’ po vazhdon të jetë e preferuara e njerëzve, shkruan lajmi.net Madje edhe i dashuri i Morena Tarakut, Sasha Sobhani po e shijon ...

‘Live it up’ këndohet rrugëve të Nju Jorkut! Shikoni si imitohet Era Istrefi

Lajmi.net - 17.06.2018

Ka nisur Botëroti 'Rusia 2018' dhe kënga 'Live it up' u ka rënë në vesh të gjithëve. Por jo vetëm kaq, pasi vallëzimet e tre këngëtarëve, Era Istrefit, Will Smith dhe Nicky Jam po komentohen poashtu, ...

Video/ Shikoni si e imiton amerikani Era Istrefin me këngën e Botërorit, do shkriheni

Mapo - 17.06.2018

Ka nisur Botërori “Rusia 2018” dhe kënga “Live it up” u ka rënë në vesh të gjithëve. Por jo vetëm kaq, pasi vallëzimet e tre këngëtarëve, Era Istrefit, Will Smith dhe Nicky Jam po komentohen poashtu.

Shikoni si imitohet Era Istrefi nga amerikanët

Gazeta Express - 17.06.2018

Ka nisur Botëroti 'Rusia 2018' dhe kënga 'Live it up' u ka rënë në vesh të ...

Producenti botëror ‘ngacmon’ Era Istrefin, ja si i përgjigjet ajo

Mapo - 17.06.2018

Gjatë ditëve të fundit këngëtarja me famë botërore tashmë Era Istrefi, nodhet në Xhamajka, ku po punon për regjistrimet e klipit të këngës së saj më të re, ‘Prisoners’.

Producenti botëror ‘ngacmon’ Era Istrefin, ja si i përgjigjet ajo

Tetova Sot - 17.06.2018

Gjatë ditëve të fundit këngëtarja me famë botërore tashmë Era Istrefi, nodhet në Xhamajka, ku po punon për regjistrimet e klipit të këngës së saj më të re, ‘Prisoners’.

Era Istrefi pozon mbi makinë pa të brendshme

SOT - 16.06.2018

Suksesi i fundi i këngëtares Era Istrefi është performimi i himnit të Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam. Ka pak kohë prej kur Era ka lançuar projektin më të ri me ...

Era Istrefi pa të brendshme pozon mbi makinë

Mapo - 16.06.2018

Suksesi i fundi i këngëtares Era Istrefi është performimi i himnit të Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam. Ka pak kohë prej kur Era ka lançuar projektin më të ri me ...

Rusët e larguan Era Istrefin nga ceremonia e hapjes së Botërorit?

Gazeta Express - 16.06.2018

Robbie Ëilliams ishte kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila filloi dje në stadiumin Luzhniki në ...

Era Istrefi publikon foto në Instagram të xhirimive të klipit "Prisioners"

Gazeta Express - 16.06.2018

Era nuk ka të ndalur. Ajo është duke punuar shumë kohëve të ...

Era Istrefi mjaft provokuese në xhirimet e klipit të ri në Xhamajka

Telegrafi - 16.06.2018

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, këto ditë ka udhëtuar për në Xhamajka. Ajo ka shkuar atje për të kryer xhirimet e klipit të saj më të ri “Prisoner”, i cili pritet të publikohet së shpejti.

Era Istrefi pa të brendshme pozon mbi makinë

Gazeta Express - 16.06.2018

Suksesi i fundi i këngëtares Era Istrefi është performimi i himnit të Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, bashkë me Will Smith dhe Nicky ...

Era Istrefi mjaft provokuese në xhirimet e klipit të ri në Xhamajka

Tetova Sot - 16.06.2018

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, këto ditë ka udhëtuar për në Xhamajka. Ajo ka shkuar atje për të kryer xhirimet e klipit të saj më të ri “Prisoner”, i cili pritet të publikohet së shpejti.

(Foto) Era Istrefi shfaqet pa të brendshme në klipin e ri

SOT - 15.06.2018

Era Istrefi është kthyer në një ndër këngëtaret më të ndjekura shqiptare që pas hitit “Bon Bon”, ndërsa aktualisht pas publikimit të këngës së botërorit, kosovarja ndodhet në Xhamajkë për xhirimet e ...

Era pozon mbi veturë, shfaqet pa mbathje

Lajmi.net - 15.06.2018

Era Istrefi është një nga artistet tona, fama e të cilës ka kaluar kufijtë. Suksesi i fundi i këngëtares është performimi i himnit të Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, bashkë me Will Smith dhe Nicky ...

Era Istrefi publikon foto gjatë xhirimeve të “Prisoner”

Koha.net - 15.06.2018

Era Istrefi ka publikuar një fotografi gjatë xhirimeve të videoklipit në Jamaica me regjisorin Eddie Sears. Videoklipi i “Prisoner” pritet të lansohet shumë shpejt duke shënuar një tjetër sukses për ...

Flet e ëma e Era Istrefit: Ja pse nuk performoi sot

SOT - 14.06.2018

Lajmi se Era Istrefi do të këndonte në natën e parë të hapjes së Kampionatit Botëror të Fifa 2018 u komentua nga të gjithë. Të gjithë shqipatarët nuk I kishin sytë vetëm nga Rusia për të parë ...

Era Istrefi hap sot me performancë live Botërorin ‘Russia 2018’

SOT - 14.06.2018

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018.Ajo do të performojë live para të pranishmëve.Vendimin e ka konfirmuar nëna e këngëtares për ...

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

Lajmi.net - 14.06.2018

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam do të performojnë ‘live’ para një numri të madh të të ...

Ekskluzive:Era Istrefi nuk do ta bëjë sot hapjen e Kampionatit!

Lajmi.net - 14.06.2018

Sot nis Kampionati Botëror 'Russia 2018'.' ‘Live it up’ është kënga zyrtare dhe zërat kryesor janë Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, shkruan lajmi.net Sot disa media shqiptare kanë shkruar se ...

Era Istrefi duket një yll i vërtet, por zbuloni sa kushton veshja e saj

LajmiFundit - 14.06.2018

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori. Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë.

Kampionati ‘Rusia 2018’ hapet nga Robbie Williams

Lajmi.net - 14.06.2018

Sot do të nis Kampionati Botëror 'Russia 2018' dhe kënga zyrtare është 'Live it up' nga Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi. Nëna e këngëtares e ka konfirmuar për Klan K.

Era Istrefi nuk do të përformojë në hapjen e Kupës së Botës, ja arsyeja

LajmiFundit - 14.06.2018

Lajmi se Era Istrefi do të këndonte në natën e parë të hapjes së Kampionatit Botëror të Fifa 2018 mori dhenë dhe performanca e saj mezi pritej nga të gjithë shqiptarët.

Hitet e pavdekshme të Kampionateve Botërore dhe suksesi i garantuar i ‘Live it up’

Lajmi.net - 14.06.2018

Kupa, është synimi që 32 ekipet të cilat marrin pjesë në secilin Kampionat Botëror presin për ta fituar. Ndër vite ky organizim i madh i futbollit është shoqëruar me këngë zyrtare dhe performanca të ...

Çfarë ndodhi me Era Istrefin që nuk ishte në hapjen e Kampionatit Botëror?!

Mapo - 14.06.2018

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi pak javë më parë bëri publik lajmin që është pjesë e këngës së Kampionatit Botëror 2018. Ditën e sotme fillon zyrtarisht Botërori dhe u përfol gjatë se në hapjen e ...

Kënga e Botërorit me Era Istrefin arrin 20 milionë klikime

Koha.net - 14.06.2018

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë klikime.

Nuk do të përformojë Era Istrefi sot në hapjen e Kupës së Botës?

Gazeta Express - 14.06.2018

Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot ( e enjte) në stadiumin Luzhniki në ...

Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj

Gazeta Express - 14.06.2018

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij ...

Kënga e Botërorit arrin 20 milionë klikime

Mapo - 14.06.2018

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë klikime.

Sa larg mund të arrijë Era Istrefi, flasin Driton Berisha dhe Mergita Aliu

Koha.net - 14.06.2018

Sot në Express të KTV-së është diskutuar për këngëtaren kosovare, Era Istrefi, e cila me shumë punë dhe mund po ia del të depërtoj; suksesshëm në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Si interpretuese e himnit të Kampionatit, Erës i ka hyrë në zemër futbolli dhe ka filluar të merret me sport

Telegrafi - 14.06.2018

Këngëtarja era Istrefi është interpretuesja e himnit për Kampionatin Botëror 2018, së bashku me artistët Will Smith, dhe Nicky Jam. Për momentin, këngëtarja ndodhet në Xhamajka, ku është duke mbajtur ...

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE (VIDEO)

Tetova Sot - 14.06.2018

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018. Ajo do të performojë live para të pranishmëve, njofton Klan Kosova.

Rusia i ndalon Era Istrefit performancën në Botëror?

Tetova Sot - 14.06.2018

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi pak javë më parë bëri publik lajmin që është pjesë e këngës së Kampionatit Botëror 2018. Ditën e sotme fillon zyrtarisht Botërori dhe u përfol gjatë se në hapjen e ...

Ky është destinacioni i Era Istrefit para Botërorit ‘Rusia 2018’

Lajmi.net - 13.06.2018

Nesër nisë Botërori 'Russia 2018' dhe Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë zërat kryesor të këngës ‘Live it up’ do të jetë kënga që do ta hapë këtë kampionat ndërsa si projekt muzikor me ...

Klipi i ri i Era Istrefit do të xhirohet në Xhamajka

SOT - 13.06.2018

Era Istrefi pas hitit të ‘Bon Bon’ nuk po ndihej shuam dhe dy këngët e saj pas këngës së famshme nuk ecën sipas pritshmërive. Por këtë vit ajo ka hyrë fuqishëm në tregun ndërkombëtar.

Kjo është veshja e Erës me vlerë mbi 3000 euro

Lajmi.net - 13.06.2018

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi shquhet për dukjen e saj atraktive. Sukseset e saj në muzikë nuk kanë të ndalur e kjo vërehet më së miri në veshjet e shtrenjta që posedon, shkruan lajmi net.

Ky është destinacioni i Era Istrefit para Botërorit ‘Rusia 2018’

Tetova Sot - 13.06.2018

Nesër nisë Botërori ‘Russia 2018’ dhe Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë zërat kryesor të këngës. ‘Live it up’ do të jetë kënga që do ta hapë këtë kampionat ndërsa si projekt muzikor me ...

Para nisjes në Rusi, Era Istrefi ndalet në Nju Jork

Lajmi.net - 12.06.2018

Era Istrefi është zëri i këngës zyrtare të Kampionatit Botëror "Rusia 2018". Këngën me titull “Live it Up” ajo e këndon bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, shkruan lajmi.net.

Stili i Erës ‘tërbon’ edhe rrugët e Nju Jorkut

Lajmi.net - 12.06.2018

Kanë mbetur vetëm dy ditë që nga Kampionati Botëror "Rusia 2018". Tashmë është bërë e ditur se kënga “Live it up”, nga Nicky Jam Will Smith dhe Era Istrefi do të bëj hyrjen e Botërorit, shkruan lajmi ...

Era Istrefi shijon New York-un para se të niset për Rusi

Tetova Sot - 12.06.2018

Era Istrefi është parë në një makinë superluksoze para se ajo të udhëtojë në Rusi Këngëtarja kosovare ka kënduar këngën e saj zyrtare të Botërorit në Rusia 2018 dhe duket se është në formë të mirë.

Era Istrefi dha një mesazh të koduar me veshjen te klipi i këngës së Botërorit

SOT - 11.06.2018

Era Istrefi s’do mund të na bënte më krenarë se kaq këtë verë.Këngëtarja shqiptare shkroi historinë duke u bërë pjesë e këngës zyrtare të kampionatit botëror të futbollit i cili zhvillohet kësaj ...

Detajet bëjnë diferencën, Era Istrefi ka një kod në veshjen e botërorit

LajmiFundit - 11.06.2018

Era Istrrefi është zëri më i fuqishëm i muzikës në mbarë vendit, edhe jashtë tij. Dhe këtë e ka dëshmuar me pjesmarrjen e saj në këngën e botërorit. Në këtë mënyrë, përmes artit dhe talentit të saj, ...

Era, në New York para udhëtimit të saj në Rusi

Gazeta Express - 11.06.2018

Era Istrefi është parë në një makinë superluksoze para se ajo të udhëtojë në ...

Era Istrefi dha një mesazh të koduar me veshjen te klipi i këngës së Botërorit (FOTO)

Tetova Sot - 11.06.2018

Era Istrefi s’do mund të na bënte më krenarë se kaq këtë verë. Këngëtarja shqiptare shkroi historinë duke u bërë pjesë e këngëz zyrtare të kampionatit botëror të futbollit i cili zhvillohet kësaj ...

Era, në New York para udhëtimit të saj në Rusi (FOTO)

Tetova Sot - 11.06.2018

Era Istrefi është parë në një makinë superluksoze para se ajo të udhëtojë në Rusi Këngëtarja kosovare ka kënduar këngën e saj zyrtare të Botërorit në Rusia 2018 dhe duket se është në formë të mirë.