TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident i rëndë në Kavajë, 1 i vdekur dhe 6 të plagosur

Gazeta Start - 14.07.2013

Një person ka mbetur i vdekur, ndërsa gjashtë të tjerë janë plagosur, në një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Një fugon pasagjerësh tip Volxvagen me targa të Tiranës, është përplasur me një automjet tip Polo me targa ...

Aksidenti, 1 vdes e 6 plagosen

Lajm - 14.07.2013

Një grua mbeti e vdekur dhe gjashtë të tjerë u plagosën, dy prej të cilëve në gjendje kritike për jetën, si pasojë e një aksidenti të rëndë që ndodhi në aksin Kavajë-Rrogozhinë.

Rritet numri i aksidenteve me fatalitet

Lajm - 14.07.2013

Krahasuar me gjashtëmujorin e parë të vitit 2012, në vitin 2013 vërehet një shtim i aksidenteve me fatalitet nëpër rrugët e Kosovës. Përderisa në këtë periudhë kohore të vitit të kaluar, gjatë aksidenteve në trafik kanë humbur jetën 42 ...

Kavajë, përplasen tri makina, një e vdekur, katër të plagosur

LajmiFundit - 13.07.2013

Nje grua ka gjetur vdekjen dhe kater persona jane plagosur sot si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur në Kavajë nga përplasja e një furgoni udhëtarësh me dy automjete. Viktima eshte 55-vjecarja Dove Xhaferri.

Përplasen 3 automjete në Kavajë, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur

SOT - 13.07.2013

Një aksident fatal në hyrje të qytetit të Kavajës, i ka marrë jetën një personi dhe katër të tjerë janë plagosur rëndë, si pasojë e përplasjes së tre automjeteve.

Kavajë, një i vdekur dhe dy të plagosur në aksident

Ina - 13.07.2013

Trupa të aksidentuar, një i vdekur disa metra larg automjetit me të cilin udhëtonte. Kjo ishte skena e shënuar sot në hyrje të Kavajës në kryqëzimin e Borozinës ku 3 automjete u aksidentuan rëndë pasditen e së shtunës duke shkaktuar një të ...

Aksident në Tiranë, makina përplas nënën me fëmijën

SOT - 13.07.2013

Një nënë e re, së bashku me fëmijën është aksidentuar mesditën e sotme në "Rrugën e Dibrës” në Tiranë, pasi janë përplasur nga një automjet, teksa kalonin rrugën.

Aksidentet, dy viktima në orët e fundit

Top Channel - 13.07.2013

Një 32-vjeçar ka gjetur vdekjen e menjëhershme si pasojë e një aksidenti të ndodhur në qytetin e Korçës. Ngjarja është regjistruar në unazën e qytetit, teksa motori me të cilin udhëtonte viktima është përplasur me automjetin tip "Fiat", me ...

Aksident në Kavajë e Korçë, dy të vdekur dhe pesë të plagosur

Albeu.com - 13.07.2013

UPDATE - Një i vdekur dhe katër të lënduar është bilanci që la pas një aksident automobilistik i regjistruar në orët e pasdites së sotme në hyrje të Kavajës.

Kavajë, furgoni përplaset me 2 automjete, dyshohet për 2 viktima

Botasot - 13.07.2013

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e pasdites së sotme në hyrje të Kavajës. Mesohet se një furgon pasagjerësh është përplasur me një automjet tjetër në lëvizje tek rreth-rrotullimi në hyrje të qytetit.

Aksident në Kavajë, përplasen 3 makina. Një grua vdes, dy rëndë

BalkanWeb - 13.07.2013

KAVAJE -Trupa të aksidentuar, një i vdekur disa metra larg automjetit me të cilin udhëtonte, xhama te thyer, gjak dhe skelete makinash te palosur me dysh.

Përgjaket e shtuna, 2 viktima dhe 5 të plagosur nga dy aksidente në Kavajë e Korçë

Ora news - 13.07.2013

Aksidentet kanë përgjakur rrugët ne vend ku si pasoje jane shenuar 2 viktima dhe 5 te plagosur vetem pasditen e se shtunes ne Kavaje dhe Korce. Një furgon pasagjerësh eshte përplasur me 2 automjete, një mjet tip Volkswagen dhe një ...

Makina përplas nënën me fëmijën në Tiranë. 1 i vdekur në unazën e Korçës

Gazeta Idea - 13.07.2013

Tiranë- Një nënë e re dhe fëmija i saj i mitur kanë mbetur të plagosur mesditën e së shtunës në një aksident rrugor në Tiranë. Bujana Bushati, 25 vjeçe dhe fëmija i saj po kalonin në ‘Rrugën e Dibrës’ kur janë përplasur nga mjeti me targa ...

Kavajë- Përplaset furgoni me pasagjerë me një mjet, vdes gruaja, 4 plagosen

Gazeta Idea - 13.07.2013

Kavajë- Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në hyrje të Kavajës. Një furgon me pasagjerë me targa të Tiranë është përplasur me një automjet me targa të Durrësit.

Kavajë, përplaset furgoni me pasagjerë, vdes 1 grua, plagosen 5

Shqiptarja - 13.07.2013

KAVAJE - Një furgon pasagjerësh që shkonte në Rrogozhinë është përplasur pasditen e sotme në Kavajë me një autoveturë. Si rrjedhim ka vdekur një grua, Dove Xhaferaj - 58 vjeçe nga Vlora dhe janë plagosur pesë të tjerë, ndërmjet tyre edhe ...

Aksident në Kavajë, 1 person vdes. 2 të plagosura në gjendje kome

Gazeta Dita - 13.07.2013

Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar pasditen e së shtunës në hyrje të qytetit të Kavajës. Policia bën të ditur se një furgon pasagjerësh është përplasur me një automjet tjetër në lëvizje te kryqëzimi i Borozenit ne Kavajë.

Tjetër aksident i rëndë, përplaset furgoni, një e vdekur, tre të plagosur rëndë

Gazeta Tema - 13.07.2013

Tjetër aksident i rëndë në rrugët e Shqipërisë. Një furgon pasagjerësh është aksidentuar, duke rikthyer ankthin e pak ditëve më parë kur katër persona gjetën vdekjen në aksin Librazhd- Elbasan.

Tjetër aksident i rëndë, përplaset furgoni, një e vdekur, tre të plagosur rëndë

Info Shqip - 13.07.2013

Tjetër aksident i rëndë në rrugët e Shqipërisë. Një furgon pasagjerësh është aksidentuar, duke rikthyer ankthin e pak ditëve më parë kur katër persona gjetën vdekjen në aksin Librazhd- Elbasan.

Tjetër aksident i rëndë, përplaset furgoni, një e vdekur, tre të plagosur rëndë

Gazeta Shqip - 13.07.2013

Tjetër aksident i rëndë në rrugët e Shqipërisë. Një furgon pasagjerësh është aksidentuar, duke rikthyer ankthin e pak ditëve më parë kur katër persona gjetën vdekjen në aksin Librazhd- Elbasan.

Kavajë, një i vdekur dhe dy të plagosur në aksident

GazetaDitore - 13.07.2013

Trupa të aksidentuar, një i vdekur disa metra larg automjetit me të cilin udhëtonte. Kjo ishte skena e shënuar sot në hyrje të Kavajës në kryqëzimin e Borozinës ku 3 automjete u aksidentuan rëndë pasditen e së shtunës duke shkaktuar një të ...

Aksidenti me 4 të vdekur, një shofer në burg

Gazeta Start - 12.07.2013

Elbasan – Vetëm njëri prej shoferëve të aksidentit tragjik të ndodhur më 8 korrik në Elbasan me katër të vdekur, do të mbetet prapa hekurave. Gjykata e Elbasanit vendosi sot masën e sigurisë për tre drejtuesit e automjeteve që u përfshinë ...

Tiranë, aksident rrugor, katër të lënduar

Top Channel - 12.07.2013

Një parakalim i gabuar ka bërë që pesë automjete të përfshihen në një aksident automobilistit së autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja rrugore është regjistruar mesditën e së enjtes, ndërkohë që shkak i aksidentit mendohet të jetë një ...

Elbasan, në burg shkaktari aksidentit

Top Channel - 12.07.2013

Gjykata e Elbasanit dha sot masën e sigurisë për tre drejtuesit e mjeteve të përfshirë në aksidentin e së hënës ku gjetën vdekjen 4 persona. Per drejtuesin e mjetit tip BMë me targa AA 971 EA, Edvin Çuçuli gjykata caktoi masen "arrest me ...

Aksidenti me 4 viktima, "arrest me burg" për njërin prej shoferëve

SOT - 12.07.2013

"Arrest me burg", ka qenë masa e sigurisë dhënë nga Gjykata e Elbasanit, për njërin prej shoferëve të tre makinave të cilat u aksidentuan në 8 korrik, në aksin Elbasan-Librazhd, ku humbën jetën 4 persona.

Aksidenti me katër të vdekur në Xibrakë, gjykata: Në burg njëri shofer, lirohen dy të tjerët

LajmiFundit - 12.07.2013

Gjykata e Elbasanit caktoi masën e sigurisë arrest me burg për njërin prej shoferëve të tri makinave që u aksidentuan në 8 korrik në rrugën Elbasan-Librazhd, ku humbën jetën 4 persona.

Aksidenti i Xibrakës, burg për njërin prej shoferëve

Albeu.com - 12.07.2013

Njeri nga shoferet e aksidentit me kater viktima ne Xibrake te Elbasanit do te qendroje ne burg . Gjykata e rrethit vendosi masën e sigurisë së arrestit për Edvin Çuçulin drejtues i automjetit tip BMV pasi akuzohet për veprën penale të ...

Aksidenti me 4 viktima, Gjykata lë në burg për njërin nga shoferët

Mapo - 12.07.2013

Gjykata e Elbasanit lë në burg njërin prej shoferëve të 3 makinave që u aksidentuan në 8 korrik në aksin Elbasan-Librazhd, ku humbën jetën 4 persona.

Aksidenti i rëndë në Elbasan-Librazhd, gjykata lë në burg shkaktarin

Gazeta Idea - 12.07.2013

Elbasan- Gjykata e Elbasanit ka lënë në ‘arrest me burg’ njërin prej shoferëve të makianve që u aksidentuan më 8 korrik në aksin Elbasan-Librazhd, ku humbën jetën 4 persona në mënyrë tragjike.

Aksidenti me 4 të vdekur, gjykata lë në burg drejtuesin e BMW

Shqiptarja - 12.07.2013

ELBASAN- Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg vetëm drejtuesin e automjetit tip BMW për aksidentin e ndodhur më 8 korrik në aksin Elbasan- Librazhd ku humbën jetën 4 persona dhe 3 të tjerë u plagosën.

Aksidenti, 5 makina përplasen mes tyre në Tiranë-Durrës

LajmiFundit - 11.07.2013

Vazhdon seria e aksidenteve të rënda në rrugët e Shqipërisë. Pas mesditës së sotme 5 automjete janë përfshirë në një aksident automobilistit së autostradën Tiranë-Durrës.

Përplasen 5 makina në autostradën Tiranë-Durrës

Albeu.com - 11.07.2013

Një aksident automobilistik me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas policisë në aksident janë përfshirë pesë automjete ndërkohë që në vengjarje kanë mbërritur forcat e policisëtë ...

5 automjete aksidentohen në autostradën Tiranë-Durrës, shkak parakalimi i gabuar

SOT - 11.07.2013

Mesditën e sotme, pesë automjete janë përfshirë në një aksident automobilistit në autostradën Tiranë-Durrës dhe shkak është bërë një parakalim i gabuar nga ana e njërit prej automjeteve, i cili ka përfunduar në kanal.

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 5 makina, 1 i plagosur

Ora news - 11.07.2013

5 automjete janë përfshirë në një aksident automobilistik, duke u përplasur mes tyre. Ngjarja është regjistruar pasditen e sotme në kilomterin e 6-të të autostradës Tiranë-Durrës, ndërsa nga aksidenti ka mbetur i plagosur një shtetas, ...

Parakalimi i gabuar, 5 automjete aksidentohen në autostradën Tiranë-Durrës

BalkanWeb - 11.07.2013

TIRANË- 5 automjete janë përfshirë në një aksident automobilistit së autostradën Tiranë-Durrës mesditën e sotme. Shkak i aksidentit mendohet të jetë një parakalim i gabuar nga ana e njërit prej automjeteve të përfshira në aksident, i cili ...

FOTOLAJM/ Përplasen 3 makina në Rinas, njëra bie në kanal

Shqiptarja - 11.07.2013

TIRANE - Tre makina u përplasën me njëra tjetrën në të dalë të Aeroportit Nënë Tereza, drejt autostradës Tiranë-Durrës . Aksidenti u shënua rreth orës 11:00 dhe njëra prej makinave përfundoi në kanal. Fatmirësisht nuk ka të plagosur.

Përplasen 3 makina, njëra bie në kanal, nuk ka viktima

Durres Lajm - 11.07.2013

– Tre makina u përplasën me njëra tjetrën në të dalë të Aeroportit Nënë Tereza, drejt autostradës Tiranë-Durrës. Aksidenti u shënua rreth orës 11:00 dhe njëra prej makinave përfundoi në kanal. Fatmirësisht nuk ka të plagosur.

FOTOLAJM/ Përplasen 3 makina, njëra bie në kanal

GazetaDitore - 11.07.2013

Tre makina u përplasën me njëra tjetrën në të dalë të Aeroportit Nënë Tereza, drejt autostradës Tiranë-Durrës . Aksidenti u shënua rreth orës 11:00 dhe njëra prej makinave përfundoi në kanal. Fatmirësisht nuk ka të plagosur.

Përplasen pesë makina në autostradën Tiranë-Durrës, s’ka të lënduar

Gazeta Idea - 11.07.2013

Tiranë- Pesë automjete janë përplasur njëra me tjetrën pasdite në autostradën Tiranë- Durrës. Si pasojë e përplasjes njëra prej makinave ka përfunduar në kanal ndërsa të tjerat kanë pësuar dëmtime të shumta.

Përplasen 5 makina në autostradën Tiranë-Durrës

GazetaDitore - 11.07.2013

Në autostradën Tiranë-Durrës, pasditen e sotme ka ndodhur një aksident atomobilistik ku janë përfshirë 5 automjete. Mësohet se makinat janë përplasur me njëra-tjetrën në kilomterin e 6-të të autostradës.

Përplasen 5 makina në autostradën Tiranë-Durrës

InfoGlobi - 11.07.2013

11 / 07 / 2013, 18:25 Sot, 5 automjete janë përfshirë në një aksident automobilistit së autostradën Tiranë-Durrës. Shkak i aksidentit mendohet të jetë një parakalim i gabuar nga ana e njërit prej automjeteve të përfshira në aksident, i ...

Përplasen pesë makina në autostradën Tiranë-Durrës

Tetova Sot - 11.07.2013

Në autostradën Tiranë-Durrës, pasditen e sotme ka ndodhur një aksident atomobilistik ku janë përfshirë pesë automjete. Mësohet se makinat janë përplasur me njëra-tjetrën në kilomterin e gjashtë të autostradës.

Dy vetura rrokullisen në autostradën Tetovë-Shkup (FOTO)

Portalb - 10.07.2013

Sonte rreth orës 19.30 në autostradën Tetovë-Shkup, në afërsi të fshatit Grupçin, vetura e tipit “Peugeut 206” me targa të Shkupit e drejtuar nga Z.B. (1989) ka rrëshqitur nga korsia dhe është rrokullisur nëpër asfalt.

Dy vetura rrokullisen në autostradën Tetovë-Shkup – FOTO

Shqipmedia - 10.07.2013

Sonte rreth orës 19.30 në autostradën Tetovë-Shkup, në afërsi të fshatit Grupçin, vetura e tipit “Peugeut 206” me targa të Shkupit e drejtuar nga Z.B. (1989) ka rrëshqitur nga korsia dhe është rrokullisur nëpër asfalt.

Shkup-Tetovë: 3 të lënduar në dy aksidente

Lajm - 10.07.2013

Tre persona janë lënduar dhe dëm i madh material, është rezultati i dy aksidenteve që sot pasdite ndodhën në autostradën Shkup-Tetovë, të cilët ndodhën si pasojë e shpejtësisë dhe terrenit të rrëshqitshëm.

Çdo ditë e më shumë aksidente në Tetovë

Yll Press - 10.07.2013

Trendi i aksidenteve ka vijuar edhe me këtë muaj, kur për 7 ditë kanë ndodhur mbi dhjetë aksidente nëpër vende të ndryshme të Tetovës dhe rrethinës.

Dy vetura rrokullisen në autostradën Tetovë-Shkup (Foto)

FlashLajme - 10.07.2013

Maqedoni | Z.M | July 10, 2013 21:37 Sonte rreth orës 19.30 në autostradën Tetovë-Shkup, në afërsi të fshatit Grupçin, vetura e tipit “Peugeut 206” me targa të Shkupit e drejtuar nga Z.B.

Çdo ditë e më shumë aksidente në Tetovë

Ilirida - 10.07.2013

Rritja enorme e numrit të automjeteve të rrugët e Tetovës, moszgjerimi i rrugëve dekada me radhë, mospasja e vendeve të mjaftueshme të parkimit… ka bërë që Tetovë me rrethinë të jetë arenë e vërtetë e aksidenteve të trafikut.

Dy vetura rrokullisen në autostradën Tetovë-Shkup – FOTO

Lajme Online - 10.07.2013

Sonte rreth orës 19.30 në autostradën Tetovë-Shkup, në afërsi të fshatit Grupçin, vetura e tipit “Peugeut 206” me targa të Shkupit e drejtuar nga Z.B. (1989) ka rrëshqitur nga korsia dhe është rrokullisur nëpër asfalt.

Dy aksidente në autostradën Shkup-Tetovë, 3 të lënduar

Tetova Sot - 10.07.2013

Tre persona janë lënduar dhe dëm i madh material, është rezultati i dy aksidenteve që sot pasdite ndodhën në autostradën Shkup-Tetovë, të cilët ndodhën si pasojë e shpejtësisë dhe terrenit të rrëshqitshëm.

Aksident tragjik në Elbasan, 4 të vdekur

Gazeta Start - 09.07.2013

Librazhd – Katër të vdekur. Ky është bilanci tragjik i një aksidenti të rëndë që ndodhi në zonën e Librazhdit, pas përplasjes së tre mjeteve. Viktimat janë shtetasit, Nasibe Shehi 69 vjeç, Salushe Kullasi 49 vjeç, nene e bije, si dhe Fetah ...

Aksident në Elbasan-Librazhd, 4 të vdekur

Lajm - 09.07.2013

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin Elbasan – Librazhd. Katër persona mbeten te vdekur, ndërsa disa të tjerë të plagosur, dy prej tyre ne gjendje te rende.

Aksidenti me katër të vdekur në Elbasan-Librazhd, arrestohen dy drejtuesit e mjeteve

LajmiFundit - 09.07.2013

Dy drejtuesit e mjeteve të cilat shkaktuan dje aksidentin e rëndë me katër të vdekur e disa të plagosur në rrugën Elbasan-Librazhd janë vënë në pranga ng policia.

Arrestohen drejtuesit e automjeteve të përfshira në aksident

Lajmeshqip - 09.07.2013

Elbasan – Policia e Elbasanit ka arrestuar drejtuesit e tre automjeteve që u përfshinë pasditen e djeshme në aksin Elbasan-Qafë Thanë, në afërsi të fshatit Xibrakë, me pasojë vdjekjen e 4 personave dhe plagosjen e 3 të tjerëve.

Aksidenti tragjik në Elbasan, arrestohen drejtuesit e mjeteve

Albeu.com - 09.07.2013

Tre drejtuesit e automjeteve të përfshirë në aksidentin tragjik të Xibrakës ku humbën jetën katër shtetas janë arrestuar nga policia . Ndaj shtetasve Edvin Çuculi drejtuesi i ‘BMW’, Renato Torollarin drejtuesi i trajlerit dhe drejtuesit të ...

Aksidenti, tre të arrestuar

Top Channel - 09.07.2013

Pas aksidentit tragjik me 4 të vdekur në aksin Elbasan-Librazhd, policia arrestoi drejtuesit e tre mjeteve të përfshirë në aksident. Ata u ndaluan pas hetimeve per kete aksident dhe sipas te dhenave te policise ne aksident jane perfshire ...

4 të vdekur në aksin Elbasan-Librazhd, 3 persona të arrestuar

SOT - 09.07.2013

Lidhur me aksidentin tragjik ku për pasojë ndërruan jetë 4 persona në aksin Elbasan-Librazhd, policia arrestoi drejtuesit e tre mjeteve të përfshirë në aksident.

Tiranë, 3 automjete përfshihen në një aksident, një i plagosur

BalkanWeb - 09.07.2013

TIRANË - Një aksident automobilistik ndodhi mbrëmjen e të hënës në zonën e Institutit në kryeqytet, ku një person ka mbetur i plagosur. Në aksident u përfshirë tre automjete të cilat u përplasën me njëra tjetrën.

Aksidenti tragjik në Elbasan, ku humbën jetën 4 persona, arrestohen drejtuesit e mjeteve

BalkanWeb - 09.07.2013

ELBASAN- Arrestohen tre drejtuesit e automjeteve të përfshirë në aksidenti tragjik të Xibrakës ku humbën jetën katër shtetas. Burime nga polica e Elbasanit bëjnë me dije se ka dhënë masën e “arrestit” për shtetasit Edvin Çuculin, drejtuesi ...

Aksidenti me 4 të vdekur, ndalohen drejtuesit e mjeteve

Panorama - 09.07.2013

UPDATE- Ndalohen tre drejtuesit e mjeteve qe u perfshine ne aksidentin tragjik te ndodhur pasditen e djeshme ne Xibrake, ku humben jeten kater persona.

Përplasen tre makina, vdesin nënë e bijë dhe dy bashkëshortë

Mapo - 09.07.2013

Një aksident tragjik ndodhi dje në Librazhd, duke shkaktuar vdekjen e 4 personave. Ngjarja e rëndë ndodhi në aksin Librazhd-Elbasan, në vendin e quajtur Xibrakë, pas përplasjes së një furgoni pasagjerësh me një kamion.

Aksidenti me 4 të vdekur, pranga drejtuesve të tre automjeteve

Shqiptarja - 09.07.2013

ELBASAN - Policia e Elbasanit ka arrestuar drejtuesit e tre automjeteve që u përfshinë pasditen e djeshme në aksin Elbasan-Qafë Thanë, në afërsi të fshatit Xibrakë, me pasojë vdjekjen e 4 personave dhe plagosjen e 3 të tjerëve.

Aksident tragjik, 4 të vdekur

InfoGlobi - 09.07.2013

09 / 07 / 2013, 8:48 Një aksident me pasoja tragjike është shënuar pasditen e së hënës në aksin Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrrakë. Si pasojë e përplasjes së 3 mjeteve, 4 persona humbën jetën, ndërkohë që disa të tjerë u plagosën ...

Aksidenti me katër viktima në Elbasan, arrestohen 3 drejtuesit e mjeteve

Gazeta Idea - 09.07.2013

Elbasan- Policia ka bërë sot arrestimin e tre drejtuesve të automjeteve të përfshira në aksident një ditë më parë në aksin Elbasan-Librazhd, ku humbën jetën katër persona.

Aksidenti i rëndë në Librazhd, arrestohen drejtuesit e mjeteve

Info Shqip - 09.07.2013

Policia e Elbasanit ka arrestuar drejtuesit e tre automjeteve që u përfshinë në aksidentin e ndodhur ditën e djeshme në aksin Elbasan-Librazhd ku për pasojë gjetën vdekjen 4 persona.

Elbasan, tre të arrestuar për aksidentin

Vision Plus - 09.07.2013

Policia e Elbasanit ka shpallur masën e arrestit për tre drejtuesit e automjeteve të përfshira në aksidentin e një dite më parë, ku mbetën të vdekur katër persona. Në pranga janë vënë Edvin Çuçuli, 29 vjeç dhe Renato Torollari 31 vjeç.

Aksidenti i rëndë në Librazhd, arrestohen drejtuesit e mjeteve

Gazeta Shqip - 09.07.2013

Policia e Elbasanit ka arrestuar drejtuesit e tre automjeteve që u përfshinë në aksidentin e ndodhur ditën e djeshme në aksin Elbasan-Librazhd ku për pasojë gjetën vdekjen 4 persona.

Aksident në Tiranë, përplasen mes tyre tre makina

GazetaDitore - 09.07.2013

Tre automjete janë përplasur mes tyre mbrëmjen e sotme në qytetin e Tiranës, një prej personave të përfshirë në aksident është plagosur dhe u dërgua në Spitalin Ushtarak të Tiranës.

Aksident në Tiranë, përplasen mes tyre tre makina

Tetova Sot - 09.07.2013

Tre automjete janë përplasur mes tyre mbrëmjen e sotme në qytetin e Tiranës, një prej personave të përfshirë në aksident është plagosur dhe u dërgua në Spitalin Ushtarak të Tiranës.

Librazhd, përplasen 3 makina. 4 të vdekur

AlbanianScreen - 09.07.2013

Librazhd - Përgjaket aksi rrugor Librazhd-Elbasan. 4 persona gjetën vdekjen dhe nje tjeter eshte plagosur si shkak i një aksidenti automobilistik ndodhur ne Xibrakë.

Përgjaken rrugët, dy të vdekur 7 të plagosur

Albeu.com - 08.07.2013

Të paktën dy persona kanë gjetur vdekjen dhe shtatë persona janë plagosur në dy aksidente automobilistike. Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e pesë të tjerëve ka ndodhur mbrëmë në fshatin Shkabaj të Prishtinës.

Elbasan, makina përplas motorin e policisë

Albeu.com - 08.07.2013

Një punonjës i policisë së Elbasanit është përplasur ditën e sotme nga një automjet, teksa po patrullonte me motor në afërsi të lagjes “11 Nëntori”.

Aksidentet në Kosovë, dy të vdekur dhe shtatë të lënduar

Ina - 08.07.2013

Policia e Kosovës njofton se në dy aksidente që kanë ndodhur dje në Kosovë, kanë vdekur dy persona e janë plagosur shtatë të tjerë. Një person (femër) ka humbur jetën dhe pesë te tjerë kanë marrë lëndime trupore në aksidentin ndodhur ...

Plagoset efektivi në Elbasan, motori i policisë përplaset nga një makinë

SOT - 08.07.2013

Teksa po patrullonte me motor, një punonjës i Policisë së Elbasanit është aksidentuar në krye të detyrës, në lagjen “11 Nëntori”, pasi është përplasur nga një automjet.

Aksident tragjik me 4 viktima

Top Channel - 08.07.2013

Një aksident me pasoja tragjike është shënuar pasditen e së hënës në aksin Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrrakë. Si pasojë e përplasjes së 3 mjeteve, 4 persona humbën jetën, ndërkohë që disa të tjerë u plagosën rëndë.

Aksident: 2 të vdekur, 7 të lënduar

Lajm - 08.07.2013

Policia e Kosovës njofton se në dy aksidente që kanë ndodhur dje në Kosovë, kanë vdekur dy persona e janë plagosur shtatë të tjerë. Një person (femër) ka humbur jetën dhe pesë te tjerë kanë marrë lëndime trupore në aksidentin ndodhur ...

Touareg-u përplaset me furgonin e pasagjerëve, 2 të plagosur

Albeu.com - 08.07.2013

Një aksident automobilistik me pasojë plagosjen e dy personave ndodhi pasditen e sotme në aksin rrugor Fushë-Krujë-Milot. Mësohet se në aksident janë përfshirë një makinë tip " Touareg " me një furgon pasagjerësh.

Aksident në Thumanë, pese persona të plagosur

LajmiFundit - 08.07.2013

Aksident me pasoje plagosjen e pese personave ne zonen e Thumanes. Një makinë tip ‘Tuareg’ me targë AA829EF, është përplasur me një furgon pasagjerësh, me targë TR4473M, për pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona identiteti i të cilëve ...

Aksident në Elbasan-Librazhd, tre të vdekur, disa të plagosur

LajmiFundit - 08.07.2013

Një tjetër aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në zonën e Librazhdit dhe saktësisht në aksin Elbasan-Librazhd. Nga të dhënat e para një maune është përplasur me një furgon.

Aksident , përplasen 3 makina, 4 pasagjerë të vdekur

Lajm - 08.07.2013

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin Elbasan – Librazhd ku si pasojë kanë gjetgur vdekjen 4 pasagjerë. Bilanci tragjik u shënua pak minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan, në afersi të fshatit Xibrakë.

Përplasen tre makina, katër të vdekur në aksin Elbasan-Librazhd

Kombetare - 08.07.2013

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin Elbasan – Librazhd ku si pasojë kanë gjetgur vdekjen 4 pasagjerë. Lajmi raportohet nga Balkanweb sipas të cilit bilanci tragjik u shënua pak minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan, ...

Përplasen 3 makina, 4 të vdekur në Elbasan-Librazhd (VIDEO)

Albeu.com - 08.07.2013

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e katër personave dhe disa të tjerëve të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan -Librazhd.

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, katër të vdekur

Ina - 08.07.2013

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin Elbasan – Librazhd ku si pasojë kanë gjetgur vdekjen 4 pasagjerë. Bilanci tragjik u shënua pak minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan, në afersi të fshatit Xibrakë.

Elbasan – Librazhd, traileri shtyp furgonin, katër të vdekur në aksident – FOTO

LajmiFundit - 08.07.2013

Katër të vdekur është bilanci i aksidentit të rëndë të ndoodhur sot në rrugën Elbasan-Librazhd nga përplasja e tri automjeteve. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afersi të fshatit Xibrakë ku sipas policisë, në aksident janë përfshirë tre ...

Aksident i rëndë rrugor në aksin Elbasan-Librazhd, 4 të vdekur

SOT - 08.07.2013

Katër persona kanë ndërruar jetë ditën e hënë, si pasojë e një aksidenti të shënuar në aksin Elbasan – Librazhd. Në aksidentin tragjik janë përfshirë tre automjete, një furgon pasagjerësh me targa LB 001A, një maune me targa KO1025A si dhe ...

4 të vdekur nga aksidenti në rrugën Elbasan-Librazhd

Lajmeshqip - 08.07.2013

Elbasan – Një aksident me pasoja tragjike është shënuar pasditen e së hënës në aksin Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrrakë. Si pasojë e përplasjes së 3 mjeteve, 4 persona kanë humbur jetën ndërkohë që disa të tjerë janë plagosur rëndë.

Aksidenti në Elbasan-Librazhd, identifikohen dy nga katër viktimat

LajmiFundit - 08.07.2013

Identifikohen dy nga katër viktimat e aksidentit të rëndë që ndodhi të hënën në rrugën Elbasan-Librazhd pas përplasjes së një furgoni me një triler. Drejtuesi i furgonit, 45-vjecari Eduard Haskuti eshte derguar me plage te renda ne spital.

Shkak parakalimi, identifikohen 4 viktimat e aksidentit në Elbasan-Librazhd

LajmiFundit - 08.07.2013

Identifikohen katër viktimat e aksidentit të rëndë të ndodhur të hënën në rrugën Elbasan-Librazhd. Sipas hetimeve të fundit të policisë, dyshohet si shkak për ngjarjen eshte parakalimi i gabuar i mjetit “BMVV” ndaj kamionit që udhëtonte në ...

Në një aksident trafiku humbë jetën 6 vjeçari

Botasot - 08.07.2013

Një person i mitur 6 vjeçar ka humbur jetën dje, si pasojë e një aksidenti trafiku në fshatin Kllodernic të komunës së Skenderajt. Policia e Kosovës raporton se ka ndodhur një aksident trafiku midis një veture me targa vendore dhe një ...

Aksident i rëndë në Shkabaj

Botasot - 08.07.2013

Një person ka humbur jetën dhe pesë te tjerë kanë marrë lëndime trupore në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Shkabaj të Prishtinës.

Elbasan, motori i policisë përplaset nga një makinë, plagoset efektivi

BalkanWeb - 08.07.2013

ELBASAN – Një punonjës i policisë së Elbasanit është aksidentuar në krye të detyrës, në lagjen “11 Nëntori” në Elbasan. Mësohet se polici F.Çollaku është përplasur nga një automjet, teksa po patrullonte me motor.

Elbasan, automjeti përplas motorrin, plagoset efektivi i policisë

Mapo - 08.07.2013

Një efektiv policie që po patrullonte me motor është përplasur nga një automjet ditëne sotme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “11 Nëntori”. Polici F.Çollaku është çuar me urgjencë në spital.

Thumanë, një makinë përplaset me një furgon pasagjerësh, 5 të plagosur

BalkanWeb - 08.07.2013

MILOT – Pesë persona janë plagosur pasditen e sotme, si pasojë e një aksidenti automobilistik në aksin rrugor Fushë-Krujë-Milot. Ngjarja ka ndodhur pranë Thumanës, ku një makinë tip ‘Tuareg’ me targë AA829EF, është përplasur me një furgon ...

Aksident në Elbasan-Librazhd, katër të vdekur

Panorama - 08.07.2013

UPDATE- Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin Elbasan – Librazhd. Katër persona mbeten te vdekur, ndërsa disa të tjerë të plagosur, dy prej tyre ne gjendje te rende.

Elbasan-Librazhd, aksident i rëndë rrugor

Yll Press - 08.07.2013

Sipas policisë së Elbasanit, aksidenti ka ndodhur në orët e pasdites së të hënës në afërsi të vendit të quajtur Xibrakë. Tre automjete janë përfshirë në aksident, një kamion, një furgon pasagjerësh dhe një veturë tip BMW.

Aksident i rëndë rrugor, furgoni përplaset me maunën, viktima e të plagosur

Botasot - 08.07.2013

Një aksident tragjik është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, duke lënë si bilanc katër viktima dhe një person tjetër të plagosur rëndë.

Përgjaken rrugët, dyshohen 4 të vdekur më shumë se 9 të plagosur në dy aksidente

Mapo - 08.07.2013

Katër persona dushohet se kanë humbur jetën në një aksident rrugor pak minuta më parë në aksin Elbasan-Librazhd. Aksidenti ka ndodhur në orët e pasdites s në afërsi të vendit të quajtur Xibrakë.

Aksident në Thumanë, 7 persona të plagosur, 4 në gjendje të rëndë

Ora news - 08.07.2013

7 të plagosur është bilanci i një aksidenti automolistik të regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Fushë-Krujë-Milot. Ngjarja ka ndodhur pranë Thumanës, ku një makinë tip ‘Tuareg’ me targë AA829EF, është përplasur me një furgon ...

Aksident i rëndë në Elbasan-Librazhd, furgoni përplaset me maunën, 4 të vdekur

Ora news - 08.07.2013

Një aksident tragjik është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, duke lënë si bilanc katër viktima dhe një person tjetër të plagosur rëndë.

Karambol me makina, vdesin nënë bije dhe një çift bashkëshortësh

BalkanWeb - 08.07.2013

TIRANE -Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin Elbasan – Librazhd ku si pasojë kanë gjetur vdekjen 4 pasagjerë. Bilanci tragjik u shënua pak minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan, në afersi të fshatit Xibrakë.

Karambol me makina, 4 persona vdesin tragjikisht, 2 prej tyre nënë e bijë

Botasot - 08.07.2013

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin Elbasan – Librazhd ku si pasojë kanë gjetur vdekjen 4 pasagjerë. Bilanci tragjik u shënua pak minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan, në afersi të fshatit Xibrakë.

Prishtinë, Dy të vdekur dhe shtatë të lënduar

Tetova Sot - 08.07.2013

Një person ka humbur jetën dhe pesë te tjerë kanë marrë lëndime trupore në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Shkabaj të Prishtinës.

Dy të vdekur dhe shtatë të lënduar

GazetaDitore - 08.07.2013

Një person ka humbur jetën dhe pesë te tjerë kanë marrë lëndime trupore në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Shkabaj të Prishtinës.

Dy të vdekur dhe shtatë të lënduar

Fish Media - 08.07.2013

Policia e Kosovës njofton se në dy aksidente që kanë ndodhur dje në Kosovë, kanë vdekur dy persona e janë plagosur shtatë të tjerë. Një person (femër) ka humbur jetën dhe pesë te tjerë kanë marrë lëndime trupore në aksidentin ndodhur ...

Elbasan, një makinë aksidenton motorin e policisë, plagoset efektivi

Shqiptarja - 08.07.2013

ELBASAN- Një motor i policisë është përplasur paraditen e sotme nga një automjet në qytetin e Elbasanit. Sipa pasojë, efektivi i policisë, Fatmir Çollaku, 54 vjeç, i cili ishte duke patrulluar në qytet ka mbetur i plagosur.

Elbasan, automjeti përplas policin e qarkullimit rrugor

GazetaDitore - 08.07.2013

Elbasan, Noa.al- Një efektiv i policisë mbeti i plagosur sot paradite në qytetin e Elbasanit, kur motori me të cilin ai po patrullonte u përplas nga një automjet.

Elbasan, turku përplas me makinë efektivin e policisë

Gazeta Idea - 08.07.2013

Elbasan- Një efektiv policie është plagosur, pasi motorri me të cilin udhëtonte është përplasur nga një automjet. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “11 Nëntori” në Elbasan, ku polici F.Çollaku është përplasur nga një automjet.

Humb jetën një 6 vjeçar në Drenicë

GazetaDitore - 08.07.2013

Një fëmijë 6 vjeçar, me inicialet H. M. ka humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur të dielën pasdite në fshatin Kllodernicë të Skenderajt, ndërsa dy persona tjerë janë lënduar, jeta e të cilëve nuk është në rrezik.

Dy të vdekur dhe shtatë të lënduar

Lajme Online - 08.07.2013

Policia e Kosovës njofton se në dy aksidente që kanë ndodhur dje në Kosovë, kanë vdekur dy persona e janë plagosur shtatë të tjerë. Një person (femër) ka humbur jetën dhe pesë te tjerë kanë marrë lëndime trupore në aksidentin ndodhur ...

Dy të vdekur dhe shtatë të lënduar

Info Shqip - 08.07.2013

Një person ka humbur jetën dhe pesë te tjerë kanë marrë lëndime trupore në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Shkabaj të Prishtinës.

Dy të vdekur dhe shtatë të lënduar

Gazeta Shqip - 08.07.2013

Një person ka humbur jetën dhe pesë te tjerë kanë marrë lëndime trupore në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Shkabaj të Prishtinës.

Aksidente në Thumanë e Elbasan, 10 të plagosur, katër persona të vdekur

Gazeta Idea - 08.07.2013

Thumanë/Elbasan- Dy aksidente të rënda automobilistike kanë ndodhur brenda pak orësh në mesditë në rrugët e vendit me një bilanc tragjik. Një furgon me targa IB 001 A është përplasur me një maune me targa KO 1025 A në aksin Elbasan- ...

Aksidente në Thumanë e Elbasan, 10 të plagosur, katër prej tyre rëndë

Gazeta Idea - 08.07.2013

Thumanë/Elbasan- Dy aksidente të rënda automobilistike kanë ndodhur brenda pak orësh në mesditë në rrugët e vendit. Një furgon me targa IB 001 A është përplasur me një maune me targa KO 1025 A dhe flitet për pesë persona të plagosur, ku ...

Elbasan, përplaset një maune dhe një furgon, 4 të vdekur

Shqiptarja - 08.07.2013

ELBASAN - LIBRAZHD - Aksident tragjik rrugor me 4 viktima regjistrohet sot pasdite në aksin Elbasan-Qafë Thanë, në afërsi të fshatit Xibrakë. Shkak ka qenë përplasja e një mauneje me një furgon pasagjerësh dhe prej kësaj përplasjeje ...

Aksident i rëndë rrugor, dyshohen disa të vdekur

GazetaDitore - 08.07.2013

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur para pak minutash në në rrugën nacionale Elbasan-Librazhd, dyshohet për katër të vdekur. Në vendngjarje kanë mbërritur forca policore dhe ekipe shpëtimi nga repartet lokale të zjarrfikësve si dhe ...

Parakalimi i furgonit vret 4 vetë

AMA-News - 08.07.2013

Ka ndodhur një aksident rrugor në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Është përplasur një maune me një furgon dhe nga aksidenti kanë mbetur të vdekur 3 vetë, lajm që është konfirmuar në vijim nga policia e Elbasanit.

Parakalimi i gabuar vret 4 vetë në Librazhd-Elbasan (FOTOT)

Gazeta Dita - 08.07.2013

Katër persona dyshohet se kanë gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti tragjik të ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Sipas policisë së Elbasanit, aksidenti ka ndodhur në orët e pasdites së të hënës në afërsi të vendit të quajtur ...

Elbasan, aksident tragjik, 4 viktima

Vision Plus - 08.07.2013

Dita e pare e javës ka nisur me një aksident te rende. Parakalimi i gabuar i shoferit te një furgoni por dhe lagështira ne rruge per shkak te reshjeve ka sjelle përplasjen e nje automjeti me një maune.

Çdo ditë e më shumë aksidente

Tetova Sot - 08.07.2013

Raporti i policisë tregon se gjatë qershorit, kanë ndodhur gjithsej 63 aksidente rrugore, një numër i përafërt me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar.

Aksident i rëndë në Elbasan, 4 viktima dhe dy në gjendje të rëndë

Tetova Sot - 08.07.2013

Katër persona të vdekur dhe dy në gjendje të rëndë, është bilanci tragjik i një aksidenti të ndodhur pak minutash. Ngjarja tragjike ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd, në afërsi të fshatit Xibrakë.

Aksident, përplasen 3 makina, 4 pasagjerë të vdekur

Durres Lajm - 08.07.2013

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin Elbasan – Librazhd ku si pasojë kanë gjetgur vdekjen 4 pasagjerë. Bilanci tragjik u shënua pak minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan, në afersi të fshatit Xibrakë.

TemA TV/ Parakalimi i gabuar shkakton të paktën 4 viktima në Elbasan (FOTOT dhe VIDEO e aksidentit horror)

Gazeta Tema - 08.07.2013

Katër persona të vdekur dhe dy në gjendje të rëndë, është bilanci tragjik i një aksidenti të ndodhur pak minutash. Ngjarja tragjike ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd, në afërsi të fshatit Xibrakë.

Aksidentohen dy automjete në Kamëz, një person i plagosur

Gazeta Idea - 08.07.2013

Tiranë- Një aksident me pasojë një person të plagosur ka ndodhur në periferi të kryeqytetit në orët e mbrëmjes. Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve në zonën e Insitutit në Kamëz është plagosur një person identiteti i të cilit ende nuk ...

Aksident fatal në rrugën Elbasan-Librazhd, 4 pasagjerë të vdekur

Ilirida - 08.07.2013

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin Elbasan – Librazhd ku si pasojë kanë gjetur vdekjen 4 pasagjerë. Bilanci tragjik u shënua pak minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan, në afersi të fshatit Xibrakë.