TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ja çka po transmetohet në RTV21 në vend të ‘1 kafe me Labin’

Lajmi.net - 15.01.2017

Ka pothuajse disa ditë që emri i moderatorit Labinot Gashit po përmendet në medie për shkak se ai ka lënë punën në televizionin 21. Tani të gjithëve u ka ardhur në mendje pyetja: Kush do ta udhëheq ...

Mungesa e parë në emision, mallëngjehet Labinot Gashi (Foto)

Lajmi.net - 15.01.2017

Prezantuesi Labinot Gashi për herë të parë po i mungon ekranit. Sot është e diela e parë që atë nuk e kemi parë në emisionin e përjavshëm të tij, ‘1 kafe me Labin’ shkruan lajmi.net E për këtë gjë, ...

Befason Labi me deklaratën e tij emocionuese pas largimit nga televizioni

Shqipmedia - 15.01.2017

Prezantuesi i njohur, Labinot Gashi, para disa ditëve befasoi të gjithë kur dha lajmin e tij të tërheqjes nga televizioni. Ai përmes një statusi në Facebook njoftoi të gjithë që më nuk do të ishte ...

Labi ka oferta të shumta nga Televizione të ndryshme!

Gazeta Express - 15.01.2017

Burime të Gazetës Blic theksojnë se Labinot Gashi nuk u largua nga RTV 21, për shkak të pagës ashtu siç u spekulua në disa ...

Labi vajton mungesën e tij në TV, ja fjalët e tij prekëse (Foto)

Gazeta Express - 15.01.2017

Sot është ditë e diel dhe do të duhej të ishte në transmetim live emisioni “1 kafe me ...

Befason Labi me deklaratën e tij emocionuese pas largimit nga televizioni

Telegrafi - 15.01.2017

Prezantuesi i njohur, Labinot Gashi, para disa ditëve befasoi të gjithë kur dha lajmin e tij të tërheqjes nga televizioni. Ai përmes një statusi në Facebook njoftoi të gjithë që më nuk do të ishte ...

Labi kryen homazhe në Reçak, zotohet se asnjëherë nuk do e harrojë gjakun e dëshmorëve

Gazeta Express - 15.01.2017

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Labinot Tahiri-Labi, shquhet për humanizmin dhe atdhedashurinë që ai ka për ...

Labi vjen me tjetër deklaratë ‘BOMBË’ pas largimit të tij nga televizioni!

Alb Portali - 15.01.2017

Prezantuesi i njohur, Labinot Gashi, para disa ditëve befasoi të gjithë kur dha lajmin e tij të tërheqjes nga televizioni. Loading... Ai përmes një statusi në Facebook njoftoi të gjithë që më nuk do ...

Labi vajton mungesën e tij në TV, ja fjalët e tij prekëse (Foto)

Tetova Sot - 15.01.2017

Sot është ditë e diel dhe do të duhej të ishte në transmetim live emisioni “1 kafe me Labin”. Moderatori Labinot Gashi, i cili ka shkaktuar “tërmet” pas lajmit për largimin e tij nga televizioni, ka ...

Labi kryen homazhe në Reçak, zotohet se asnjëherë nuk do e harrojë gjakun e dëshmorëve (FOTO)

Tetova Sot - 15.01.2017

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri-Labi, shquhet për humanizmin dhe atdhedashurinë që ai ka për vendin. Mjafton të përmendet Kosova, dhe Labi gjithmonë është në aksion.

Çfarë po bën Labi pasi e la punën në televizion! (FOTO)

Zhurnal - 14.01.2017

Labinot Gashi për shumë vite çdo të diel ka shoqëruar shqiptarët me programin e mesditës. Por ai më nuk do të jetë pjesë e ekraneve shqiptare për pak kohë.

Ja çka po bën Labi pasi e la punën në televizion (FOTO)

Lajmi.net - 14.01.2017

Labinot Gashi për shumë vite çdo të diel ka shoqëruar shqiptarët me programin e mesditës. Por ai më nuk do të jetë pjesë e ekraneve shqiptare për pak kohë.

Kjo është arsyeja pse Labi u largua nga RTV 21

Telegrafi - 14.01.2017

Prezantuesi i njohur Labinot Gashi ka qenë kryetemë e mediave së fundmi, dhe kjo për shkak të largimit të tij nga Radio Televisioni 21, media në të cilën punoi për 17 vite.

Ja çka po bën Labi pasi e la punën në televizion (FOTO)

Gazeta Express - 14.01.2017

Labinot Gashi për shumë vite çdo të diel ka shoqëruar shqiptarët me programin e mesditës. Por ai më nuk do të jetë pjesë e ekraneve shqiptare për pak kohë.

Labi do të nisë karrierë muzikore?

Telegrafi - 14.01.2017

Labinot Gashi befasoi ditë më parë me njoftimin e tij se do të tërhiqet për një kohë nga televizioni. Ky njoftim u pasua me një zhvendosje të tij në Gjermani dhe Zvicër.

Ja çka po bën Labi pasi e la punën në televizion (FOTO)

Tetova Sot - 14.01.2017

Labinot Gashi për shumë vite çdo të diel ka shoqëruar shqiptarët me programin e mesditës. Por ai më nuk do të jetë pjesë e ekraneve shqiptare për pak kohë.

Nuk do besoni se çka ka gati Labi pas pauzimit nga televizioni

Alb Portali - 14.01.2017

Pak ditë më parë, prezantuesi Labinot Gashi befasoi me njoftimin e tij se do pauzojë për një kohë nga televizioni. Loading... Ky njoftim që erdhi si rrufe në qiell të pastër u pasua me një zhvendosje ...

Ja pse u largua Labi nga RTV21 (VIDEO)

Antpress - 14.01.2017

Prezantuesi i njohur, Labinot Gashi, ka befasuar të gjithë me lajmin se po e lë TV 21’shin duke u larguar nga ekrani. Nga emisioni ‘Një kafe me Labin’, thuhet se ky televizion ka siguruar të ardhura ...

Ja çka po bën Labi pasi e la punën në televizion (FOTO)

Antpress - 14.01.2017

Labinot Gashi për shumë vite çdo të diel ka shoqëruar shqiptarët me programin e mesditës. Por ai më nuk do të jetë pjesë e ekraneve shqiptare për pak kohë.

Labi i TV21, përfundimisht lë punën në televizion, kjo është arsyeja e largimit (FOTO)

Zhurnal - 13.01.2017

Një ndër moderatorët më të njohur të Kosovës, Labinot Gashi i njohur si Labi e ka lënë përfundimisht punën në televizion. Këtë vendim ai e ka bërë me anë të një postimi në Facebook ku edhe ka treguar ...

A do ta zëvendësoj kjo super seksi, Labin në TV21 !? (FOTO)

Zhurnal - 13.01.2017

Labinot Gashi, moderatori thuajse më i përfolur në media, sot la RTV21 kjo për shkakun se siç po shkruajnë shumë media në vend, ai kërkoi rritje të pagës.

Labi i TV21, përfundimisht lë punën në televizion, kjo është arsyeja e largimit (FOTO)

Ina - 13.01.2017

Një ndër moderatorët më të njohur të Kosovës, Labinot Gashi i njohur si Labi e ka lënë përfundimisht punën në televizion. Këtë vendim ai e ka bërë me anë të një postimi në Facebook ku edhe ka treguar ...

Labi, kush ta bëri dhuratë veturën?

Lajm - 13.01.2017

Moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi, i cili u bë lajm për shkak të largimit të tij nga Tv21, mësohet se kishte pranuar dhurata në këmbim të përkrahjes së njërës nga kënëgëtaret e ...

Labi i kundërpërgjigjet lajmit për veturën që ia ‘dhuroi’ Shkurte Gashi (Foto)

Lajmi.net - 13.01.2017

Sot në mediet kosovare ka dal lajmi se moderatori Labinot Gashi ka marrë një veturë, dhuratë nga këngëtarja Shkurte Gashi. Madje, është raportuar se me këtë dhuratë, Shkurta e ‘detyroi’ atë që të ...

Labi reagon për veturën (Foto)

Lajm - 13.01.2017

U diskutua shumë se Labinot Gashi-Labi në këmbim të promovimit të këngëtares Shkurte Gashi, ai ka pranuar një veturë si ...

Labi përgjigjet për veturën e marrë nga Shkurte Gashi (Foto)

Zhurnal - 13.01.2017

Pas shkrimeve se Labinot Gashi-Labi, në këmbim të promovimit të këngëtares Shkurte Gashi, kishte pranuar një veturë si dhuratë, ai në shkrimin e fundit e ka demantuar këtë gjë.

Ja kush do ta zëvendësojë Labin e TV21 (Foto)

Gazeta Express - 13.01.2017

Labinot Gashi - Labi, për shumë vite ishte pjesë e Televizionit 21, e tani që është larguar është bërë lajm i medieve ...

Labi, kush ta bëri dhuratë veturën?

Gazeta Express - 13.01.2017

Moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi, i cili u bë lajm për shkak të largimit të tij nga Tv21, mësohet se kishte pranuar dhurata në këmbim të përkrahjes së njërës nga kënëgëtaret e ...

Labi reagon për veturën (Foto)

Gazeta Express - 13.01.2017

U diskutua shumë se Labinot Gashi-Labi në këmbim të promovimit të këngëtares Shkurte Gashi, ai ka pranuar një veturë si ...

Labi hedh poshtë mundësinë e dhurimit të veturës nga Shkurte Gashi: Askujt nuk i kërkova favore (Foto)

Telegrafi - 13.01.2017

Dje (e enjte) prezantuesi i njohur Labinot Gashi ka shokuar të gjithë me vendimin e tij për tu tërhequr tërësisht nga prezantimi. Lexo po ashtu: Befason Labi! Tërhiqet nga televizioni (Foto) Përmes ...

Ja me çka do të angazhohet Labi tash e tutje (VIDEO)

Gazeta Express - 13.01.2017

Prezantuesi i njohur, Labinot Gashi, ka befasuar të gjithë me lajmin se po e lë TV 21’shin duke u larguar nga ...

Labi i kundërpërgjigjet lajmit për veturën që ia ‘dhuroi’ Shkurte Gashi (Foto)

Tetova Sot - 13.01.2017

Sot në mediet kosovare ka dal lajmi se moderatori Labinot Gashi ka marrë një veturë, dhuratë nga këngëtarja Shkurte Gashi. Madje, është raportuar se me këtë dhuratë, Shkurta e ‘detyroi’ atë që të ...

Zbulohet: Ja pse u largua Labi nga RTV21

Antpress - 13.01.2017

Moderatori Labinot Gashi, ka befasuar të gjithë me vendimin që ka marr sot. Ai përmes rrjeteve sociale, ka dhënë njoftimin të cilin askush nuk do ta priste, se nuk do të jetë më pjesë e RTV21, të ...

Labi i TV21, përfundimisht lë punën në televizion, kjo është arsyeja e largimit (Foto)

Republika - 13.01.2017

Një ndër moderatorët më të njohur të Kosovës, Labinot Gashi i njohur si Labi e ka lënë përfundimisht punën në televizion. Këtë vendim ai e ka bërë me anë të një postimi në Facebook ku edhe ka treguar ...

Labi reagon për veturën (Foto)

Antpress - 13.01.2017

U diskutua shumë se Labinot Gashi-Labi në këmbim të promovimit të këngëtares Shkurte Gashi, ai ka pranuar një veturë si dhuratë. Por, Labi mohon një gjë të tillë, transmeton gazeta Express.

Labi hedh poshtë mundësinë e dhurimit të veturës nga Shkurte Gashi: Askujt nuk i kërkova favore (Foto)

Republika - 13.01.2017

Dje (e enjte) prezantuesi i njohur Labinot Gashi ka shokuar të gjithë me vendimin e tij për tu tërhequr tërësisht nga prezantimi. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, Labi ka falenderuar të ...

Labi braktis RTV21! (Foto)

Lajmi.net - 12.01.2017

Moderatori i njohur Labinot Gashi, ka marr një vendim befasues. Labi i cili tash e 17 vite ishte bërë imazh i RTV21, ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e këtij televizioni, transemton Magazina.

Befason Labi! Tërhiqet nga televizioni pas 17 vitesh karrierë

LajmiFundit - 12.01.2017

Moderatori i njohur Labinot Gashi është i njohur për publikun për emisionin e tij “1 kafe me Labin”, ku çdo të dielë ishte pranë shikuesve të televizionit RTV 21.

Befason Labi! Tërhiqet nga televizioni (Foto)

Telegrafi - 12.01.2017

Moderatori i njohur Labinot Gashi është i njohur për publikun për emisionin e tij “1 kafe me Labin”, ku çdo të dielë ishte pranë shikuesve të televizionit RTV 21.

E çuditshme, Labi lë TV 21. Nuk do të këtë më “Një kafe me Labin” (Foto)

Gazeta Express - 12.01.2017

Një ndër moderatorët më të njohur të Kosovës, Labinot Gashi i njohur si Labi e ka lënë përfundimisht punën në ...

Pasi largohet nga TV 21, Labi largohet edhe nga Kosova (Foto)

Gazeta Express - 12.01.2017

Moderatori i njohur Labinot Gashi në një postim në rrjetin “Instagram” ka kumtuar vendimin e tij për braktisjen e ...

Kjo seks bombë pritet ta zëvendësojë Labin (Foto)

Gazeta Express - 12.01.2017

Labinot Gashi, moderatori thuajse më i përfolur në media, sot la RTV21 kjo për shkakun se siç po shkruajnë shumë media në vend, ai kërkoi rritje të ...

Kjo është arsyeja e largimit të Labit nga TV 21 (Foto)

Gazeta Express - 12.01.2017

Largimi i Labinot Gashi – Labi nga moderimi dhe largimi i tij për në Gjermani ka bërë që të fillojnë qarkullimet për arsyet e largimit të ...

Fansat të shokuar për largimin e Labit (Foto)

Gazeta Express - 12.01.2017

Lajmi për largimin e moderatorit Labinot Gashi nga RTV21 kështu duke lënë edhe emisionin e tij të shumë shikuar “Një kafe me Labin”, ka tronditur shumë fansat dhe shoqërinë e ...

“Tërmet” në RTV 21, shkak largimi i Labit

Gazeta Express - 12.01.2017

Largimi i pa pritur i moderatorit Labinot Gashi nga RTV21, pa dyshim që nuk është pritur nga ...

Labi merr vendimin që nuk e priste askush! (FOTO)

Alb Portali - 12.01.2017

Prezantuesi Labinot Gashi – Labi në një situatë që askush nuk e priste, ka bërë një lajmërim të befasishëm. Loading... Përmes profilit të tij në Facebook, ai i ka njoftuar ndjekësit e tij se do ...

Labinot Gashi largohet nga televizioni!

Tetova Sot - 12.01.2017

Moderatori i njohur Labinot Gashi ka befasuar të gjithë më vendimin që e ka marrë. Ai përmes rrjetit social “Facebook”, ka treguar se më nuk do të jetë pjesë e televizionit për një kohë të caktuar, ...

Kjo seks bombë pritet ta zëvendësojë Labin

Tetova Sot - 12.01.2017

Labinot Gashi, moderatori thuajse më i përfolur në media, sot la RTV21 kjo për shkakun se siç po shkruajnë shumë media në vend, ai kërkoi rritje të pagës.

“Tërmet” në RTV 21, shkak largimi i Labit

Tetova Sot - 12.01.2017

Largimi i pa pritur i moderatorit Labinot Gashi nga RTV21, pa dyshim që nuk është pritur nga menaxhmenti. Sipas Magazina.al, Labi kishte paralajmëruar largimin e tij para dy jave por Menaxhementi i ...

Fansat të shokuar për largimin e Labit (FOTO)

Tetova Sot - 12.01.2017

Lajmi për largimin e moderatorit Labinot Gashi nga RTV21 kështu duke lënë edhe emisionin e tij të shumë shikuar “Një kafe me Labin”, ka tronditur shumë fansat dhe shoqërinë e tij.

Kështu rrëshqet me sajë Labinot Tahiri (Foto)

Lajm - 09.01.2017

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri, këto ditë është argëtuar mjaft shumë në ...

Kështu rrëshqet me sajë Labinot Tahiri (Foto)

Lajmi.net - 09.01.2017

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri, këto ditë është argëtuar mjaft shumë në borë. Kur dihet që në vendin tonë po mbizotërojnë temperatura të ulëta dhe reshje dëbore, Labi po e shfrytëzon mjaft mirë ...

Kështu rrëshqet me sajë Labinot Tahiri (Foto)

Gazeta Express - 09.01.2017

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri, këto ditë është argëtuar mjaft shumë në ...

Labi rrëshqet me sajë (Foto)

Telegrafi - 09.01.2017

Labinot Tahiri është tejet aktiv në rrjetet sociale, ku i njofton fansat për angazhimet, por edhe për përditshmërinë e tij. Këtë herë, ai ka publikuar një fotografi ku shfaqet duke rrëshqitur me sajë ...