TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

J.Lo: Më vjen keq për Holmes e Cruise

Lajm - 15.07.2012

Lajmi i ndarjes së Katie Holmes me Tom Cruise cuditi botën mbarë, por ama një artiste e madhe në vecanti u habit dhe ndjeu keqardhje të madhe. Jennifer Lopez deklaron se fillimisht nuk e ka besuar që cifti i fuqishëm hollivudian kishte ...

Cruise i përmalluar për të parë vajzën e tij

Lajmeshqip - 15.07.2012

Los Anxhelos – Tom Cruise, i cili do të divorcohet zyrtarisht së shpejti me ish-bashkëshorten Katie Holmes, ka një muaj që nuk e ka parë vajzën e tij dhe nuk e di nëse do ta shohë në një të ardhme të afërt.

Cruise nuk e di kur do ta shohë vajzën

Telegrafi - 15.07.2012

Tom Cruise, i cili do të divorcohet zyrtarisht së shpejti me ish-bashkëshorten Katie Holmes, ka një muaj që nuk e ka parë vajzën e tij dhe nuk e di nëse do ta shohë në një të ardhme të afërt.

Çfarë merr Katie Holmes pas shkurorëzimit me Cruise

Koha.net - 15.07.2012

New York, 15 korrik - Sipas revistës “Time”, çifti para martesës ka nënshkruar një marrëveshje paramartesore me të cilën Katie pas ndarjes për çdo vit të martesës do t’i takojnë tre milionë dollarë.Çifti hollivudian është ndarë me ...

Katie trajton Suri-n si princeshë

Top Channel - 14.07.2012

Eshtë shumë e vështirë të mbash fëmijët e lumtur ndërsa vetë po kalon një stuhi divorci. Por Katie Holmes po përpiqet të bëjë më të mirën që ajo mund të bëjë për vajzën e saj Suri, të cilën po e trajton si një princeshë, duke i blerë shumë ...

Katie duket e kënaqur

Top Channel - 14.07.2012

Njerëzit kur janë në qendër të procedurave të divorcit nuk para duken shumë në humor. Por Katie Holmes është fotografuar me buzë vesh në vesh, ndërsa kishte dalë për një kafe me nënën e saj.

Tom Cruise gjen zëvendësuesen e Holmes

Albeu.com - 14.07.2012

Tom Cruise gjen zëvendësuesen e Holmes Pas ndarjes me aktoren Katie Holmes , Tom Cruise ka nisur gjuetinë për të gjetur të dashurën e radhës dhe ajo mund të jetë edhe kolegia e tij Olga Kurylenko, e lindur në Ukrainë, me të cilën është ...

Katie Holmes nis të zbulohet

LajmiFundit - 14.07.2012

Shumica e personazheve që vendosin të kalojnë përmes një procedure divorci kanë shumë arsye për të qëndruar sa më larg vëmendjes së medias dhe sidomos kur çështjet personale të tyre kthehen në ushqim për paparacët.

Katie duket e kënaqur

Botasot - 14.07.2012

Njerëzit kur janë në qendër të procedurave të divorcit nuk para duken shumë në humor. Por Katie Holmes është fotografuar me buzë vesh në vesh, ndërsa kishte dalë për një kafe me nënën e saj.E veshur me një fustan me shkëlqim portokalli, ...

Katie trajton Suri-n si princeshë

Botasot - 14.07.2012

Eshtë shumë e vështirë të mbash fëmijët e lumtur ndërsa vetë po kalon një stuhi divorci. Por Katie Holmes po përpiqet të bëjë më të mirën që ajo mund të bëjë për vajzën e saj Suri, të cilën po e trajton si një princeshë, duke i blerë shumë ...

Harron divorcin, Tom merr armën

LajmiFundit - 13.07.2012

Tom Cruise duket se nuk ka ndërmend të ndalojë në karrierën e tij personale pavarësisht lajmit të divorcit. Ai është parë ndërsa xhironte skenat e filmit të ri “Oblivion” dhe në një prej momenteve 50 vjeçari mban në dorë një armë.

J.Lo: Më vjen keq për Holmes e Cruise

Top Channel - 13.07.2012

Lajmi i ndarjes së Katie Holmes me Tom Cruise cuditi botën mbarë, por ama një artiste e madhe në vecanti u habit dhe ndjeu keqardhje të madhe. Jennifer Lopez deklaron se fillimisht nuk e ka besuar që cifti i fuqishëm hollivudian kishte ...

Tom planifikon të takojë Surin

Top Channel - 13.07.2012

Katie Holmes duket se po e shijon mirë jetën e re pa Tom Cruise, por duket se aktori është tepër i mërzitur nga situata e krijuar. Avokati i yllit të "Mission Impossible", tha se aktori është i trishtuar dhe i cuditur nga mënyra se si ...

Tom Cruise kundërshton mediat: “Nuk jam përbindësh”

Lajmeshqip - 13.07.2012

Tom Cruise i ka shpallur luftë tabloidëve amerikanë. Avokati i aktorit, Bert Fields, ka dërguar një letër në ‘National Enquirer’ duke kërcënuar me një çështje ligjore për historinë e kopertinës që gazeta britanike i ka dedikuar divorcit të ...

Jennifer Lopez: Keqardhje per ndarjen e Holmes e Cruise

InfoAlbania - 13.07.2012

Lajmi i ndarjes se Katie Holmes me Tom Cruise cuditi boten mbare, por ama nje artiste e madhe ne vecanti u habit dhe ndjeu keqardhje te madhe. Jennifer Lopez deklaron se fillimisht nuk e ka besuar qe cifti i fuqishem hollivudian kishte ...

Jennifer Lopez: Divorci Cruise-Holmes, si ndarja ime me Marc Anthony

LajmiFundit - 13.07.2012

Artistja 42-vjecare Jennifer Lopez, ka thënë se i vjen keq për ndarjen mes aktorit Tom Cruise dhe ish-gruas së tij, Katie Holmes. Lopez tha për “Entertainment Tonight” se e kishte marrë vesh lajmin gjatë turit në Amerikën e Jugut.

J.Lo: Më vjen keq për Holmes e Cruise

Botasot - 13.07.2012

Lajmi i ndarjes së Katie Holmes me Tom Cruise cuditi botën mbarë, por ama një artiste e madhe në vecanti u habit dhe ndjeu keqardhje të madhe. Jennifer Lopez deklaron se fillimisht nuk e ka besuar që cifti i fuqishëm hollivudian kishte ...

Tom planifikon të takojë Surin

Botasot - 13.07.2012

Katie Holmes duket se po e shijon mirë jetën e re pa Tom Cruise, por duket se aktori është tepër i mërzitur nga situata e krijuar. Avokati i yllit të "Mission Impossible", tha se aktori është i trishtuar dhe i cuditur nga mënyra se si ...

Tom planifikon rrugën e Surit drejt Shëntologjisë

Top Channel - 12.07.2012

Katie Holmes kërkon me çdo kusht, që Suri të mos ketë të bëjë fare me Shentologjinë, dhe ajo kërkon që në divorcin e saj me Tom Cruise të përfshihet edhe një klauzolë, që ta mbajë të bijën larg kësaj doktrine.

Holmes, telefonata sekrete me Kidman?

Top Channel - 12.07.2012

Katie Holmes ka kryer telefonata sekrete me ish-bashkëshorten e Tom Cruise, Nicole Kidman, ndërsa po planifikonte strategjinë për divorcin e saj. Lëvizjet e Holmes ishin surprizë edhe për vetë Tom.

Holmes takoi Kidman para divorcit

LajmiFundit - 12.07.2012

Lajmet më të fundit në lidhje me Tom Cruise dhe Katie Holmes janë vërtet interesante. Mësohet se përpara se të vendoste për të zyrtarizuar divorcing, Katie është këshilluar me një person të veçantë, pikërisht ish gruan e dytë të Tom ...

Tom planifikon rrugën e Surit drejt Shëntologjisë

Lajm - 12.07.2012

Katie Holmes kërkon me çdo kusht, që Suri të mos ketë të bëjë fare me Shentologjinë, dhe ajo kërkon që në divorcin e saj me Tom Cruise të përfshihet edhe një klauzolë, që ta mbajë të bijën larg kësaj doktrine.

Holmes, telefonata sekrete me Kidman?

Lajm - 12.07.2012

Katie Holmes ka kryer telefonata sekrete me ish-bashkëshorten e Tom Cruise, Nicole Kidman, ndërsa po planifikonte strategjinë për divorcin e saj. Lëvizjet e Holmes ishin surprizë edhe për vetë Tom.

Tom Cruise një prift me fuqi telepatike

Lajmeshqip - 12.07.2012

Los Anxhelos – Pas ndarjes nga Katie Holmes është spekuluar shumë në mediat rozë nëse përkushtimi i Tom Cruise ndaj kishës “Shejntologjia” ishte faktor kryesor në prishjen e marrëdhënies.

Holmes, telefonata sekrete me Kidman

Idividi - 12.07.2012

Katie Holmes ka kryer telefonata sekrete me ish-bashkëshorten e Tom Cruise, Nicole Kidman, ndërsa po planifikonte strategjinë për divorcin e saj. Lëvizjet e Holmes ishin surprizë edhe për vetë Tom.

Merren vesh, Suri i takon Katie-t

Yll Press - 12.07.2012

E tëra përfundoi me marrëveshjen jashtëgjyqit që sipas shumicës kjo e pamundësoi që të merret vesh ndikimi i kishës së Scientology-s në jetën e Tom-it.

Katie Holmes dhe Tom Cruise ndahen në mënyrë të qetë

Koha.net - 12.07.2012

New York, 12 korrik - Martesës gjashtëvjeçare të çiftit të aktorëve të hënën zyrtarisht i ka ardhur edhe fundi edhe atë më pak se dy javë pasi që Katie Holmes kishte paraqitur kërkesën për divorc.

Kidman ndihmon Holmes të ndahet nga Cruise

Telegrafi - 12.07.2012

Nicole Kidman raportohet se i ka ndihmuar Katie Holmes të ndahet nga Tom Cruise. Kidman ishte e martuar me Cruise nga viti 1990 deri në vitin 2001. Së fundi Holmes ka aplikuar për divorc nga aktori pas pesë vitesh martesë.

Cruise në lidhje me Olga Kurylenko?

Telegrafi - 12.07.2012

Tom Cruise raportohet se ka gjetur prehje te një femër tjetër, disa ditë pasi arriti marrëveshje për divorc me Katie Holmes. Aktori 50-vjeçar, thuhet se ka një “joshje të madhe” me aktoren seksi me të cilën luan në filmin e tij të ri, ...

Tom planifikon rrugën e Surit drejt Shëntologjisë

Botasot - 12.07.2012

Katie Holmes kërkon me çdo kusht, që Suri të mos ketë të bëjë fare me Shentologjinë, dhe ajo kërkon që në divorcin e saj me Tom Cruise të përfshihet edhe një klauzolë, që ta mbajë të bijën larg kësaj doktrine.

Holmes, telefonata sekrete me Kidman?

Botasot - 12.07.2012

Katie Holmes ka kryer telefonata sekrete me ish-bashkëshorten e Tom Cruise, Nicole Kidman, ndërsa po planifikonte strategjinë për divorcin e saj. Lëvizjet e Holmes ishin surprizë edhe për vetë Tom.

Divorci miqësor, mashtrim. Tom: Suri te ‘Scientology’

Panorama - 12.07.2012

Katie Holmes kerkon me cdo kusht qe e bija e saj Suri te mos kete te beje fare me ‘Scientology’, frekuentuar nga i ati, Tom Cruise. E si per t’i vene pikat mbi i kerkon qe ne praktiken e divorcit te parashikohet nje klauzole e vecante per ...

Tom Cruise me fuqi telepatike

Top Channel - 11.07.2012

Pas ndarjes nga Katie Holmes është spekulluar shumë në mediat rozë nëse përkushtimi i Tom Cruise ndaj kishës “Scientology’ ishte faktor kryesor në prishjen e marrëdhënies.

Tom Cruise me fuqi telepatike!

Idividi - 11.07.2012

Pas ndarjes nga Katie Holmes është spekulluar shumë në mediat rozë nëse përkushtimi i Tom Cruise ndaj kishës "Scientology" ishte faktor kryesor në prishjen e marrëdhënies.

Foto e parë pas divorcit, Tom Cruize pa unazë

LajmiFundit - 11.07.2012

Këto janë imazhet e para të Tom Cruise pa unazën e martesës. Hera e parë që një foto e tillë bëhet që prej ditës kur u njoftua ndarja nga gruaja Katie Holmes.

Cruise e Holmes ulin shtizat, duan të shmangin gjykatën

Koha.net - 11.07.2012

Los Angeles, 11 korrik - Shumë kanë kërkuar dhe kanë paralajmëruar një shkurorëzim spektakolar, por çifti dëshiron që e tëra të zgjidhet me marrëveshje, në mënyrë që t’u shmangen paraqitjeve në gjykatë dhe nxjerrjen e detajeve të ndyta në ...

Holmes e kënaqur me marrëveshjen e divorcit

Telegrafi - 11.07.2012

Katie Holmes është “shumë e kënaqur” me rezultatin e marrëveshjes së divorcit me Tom Cruise. Burime të afërta me aktoren i kanë thënë revistës Us Weekly se aktorja është e lumtur pasi arriti marrëveshjen, e cila e bën atë kujdestare të ...

Tom Cruise me fuqi telepatike

Botasot - 11.07.2012

Pas ndarjes nga Katie Holmes është spekulluar shumë në mediat rozë nëse përkushtimi i Tom Cruise ndaj kishës “Scientology’ ishte faktor kryesor në prishjen e marrëdhënies.

Nicole Kidman refuzon t'u përgjigjet pyetjeve lidhur me Tom Cruise

Koha.net - 11.07.2012

Los Angeles, 11 korrik - Aktorja hollivudiane, Nicole Kidman, po u shmanget paraqitjeve publike, madje edhe miqve të ngushtë, sepse nuk dëshiron t’u përgjigjet pyetjeve që lidhen me shkurorëzimin e Katie Holmes dhe Tom Cruise, me të cilin ...

Nicole Kidman refuzon t'u përgjigjet pyetjeve lidhur me Tom Cruise

Botasot - 11.07.2012

Aktorja hollivudiane, Nicole Kidman, po u shmanget paraqitjeve publike, madje edhe miqve të ngushtë, sepse nuk dëshiron t’u përgjigjet pyetjeve që lidhen me shkurorëzimin e Katie Holmes dhe Tom Cruise, me të cilin ajo ishte e martuar, ...

“Tom Cruise ka fuqi mbinjerëzore”

Telegrafi - 11.07.2012

Aktori Tom Cruise botërisht është i njohur si yll Hollywoodi, mirëpo te scientologët ai konsiderohet si qenie me fuqi mbinjerëzore. Scientologjia është themeluar në vitin 1954 nga shkrimtari i veprave fantastiko-shkencore, L.

Cruise-Holmes, arrijnë marrëveshjen e divorcit

Top Channel - 10.07.2012

Sipas konfirmimeve të përfaqësuesve të dy yjeve të Hollivudit, Tom Cruise dhe Katie Holmes kanë arritur një marrëveshje për të zgjidhur divorcin e tyre.

Cruise-Holmes, pakt për divorcin

LajmiFundit - 10.07.2012

Tom Cruise dhe Katie Holmes kanë arritur një marrëveshje private sa i takon çështjes së divorcit duke mënjanuar kështu zbulimin e detajeve dhe ekspozimin përpara publikut për ditë të tëra.

Arrihet marrëveshja e divorcit e çiftit Cruise-Homes

Lajmeshqip - 10.07.2012

Tom Cruise dhe Katie Holmes arritën në një marrëveshje divorci në kohë rekord, për të mos e kaluar luftën për kujdestarinë e vajzës së tyre në një proçes gjyqësor.

Cruise-Holmes, arrijnë marrëveshjen e divorcit

Botasot - 10.07.2012

Sipas konfirmimeve të përfaqësuesve të dy yjeve të Hollivudit, Tom Cruise dhe Katie Holmes kanë arritur një marrëveshje për të zgjidhur divorcin e tyre.

Tom dhe Katie arrijnë marrëveshjen e divorcit

Gazeta Republika - 10.07.2012

Pas divorcit çifti ka arritur marrëveshjen për kujdestarinë e vajzës. Lufta ligjore mes dy aktorëve dhe ish bashkëshortëve, Tom Cruise dhe Katie Holmes duket se ka marrë fund, pasi ata kanë rënë dakort për kujdestarinë e Surit, e cila i ...

Cruise i trishtuar në 50-vjetorin e tij

Koha.net - 10.07.2012

New York, 8 korrik - Ai kishte planifikuar të kalonte një 50-vjetor ndryshe nga herët e tjera dhe mesa duke e arritur diçka të tillë, por jo në mënyrën e duhur.

50-të vjetori i vetmuar i Tom Kruz

Idividi - 09.07.2012

Tom Kruz kaloi një 50-vjetor të trishtë pothuajse i vetmuar te merkuren, ndërsa Kate Holmes nuk e lejoi që të shikonte vajzën e tij Suri. Çifti kishte planifikuar një festë të madhe në supervilën 30 milionë dollarëse të aktorit në Los ...

Tom Cruise po lufton për një divorc jashtë dyerve të gjykatës

Lajmeshqip - 09.07.2012

Tom Cruise dhe avokatët e tij po përpiqen që të arrijnë një marrëveshje divorci pa qenë nevoja për ta çuar çështjen në gjykatë dhe kjo për arsyen e vetme për të mos dalë sheshit detajet mbi besimin e tij në sektin e Shejntologjisë.

Tom-Katie, darka e fundit bashkë

Top Channel - 09.07.2012

Tom Cruise u shpreh i dëshpëruar kur gruaja e tij Katie Holmes kërkoi divorcin më 29 qershor. Së fundmi janë publikuar foto, të cilat shfaqin Tom dhe Katie, si një cift i lumtur, dy javë përpara lajmit të madh, ndërsa hanë bashkë një darkë.

Tom Cruise dhe Katie Holmes, foto dy javë para deklarimit të divorcit

LajmiFundit - 09.07.2012

Lajmi për ndarjen e tyre erdhi si një rrufe në qiell të pastër dhe u tha se Tom Cruise ishte mjaft i keqardhur kur i është dashur të dëgjojë gruan e tij Katie Holmes ti deklarojë vendimin për divorc në 29 qershor.

Jeta imiton artin

Top Channel - 09.07.2012

Ndërsa ishte e martuar me Tom Cruise, Katie Holmes shkroi bashkë me një tjetër koleg, skenarin e filmit "Molly", që ka si subjekt jetën e një nëne të vetme dhe vajzës së saj. Arti flet për gjërat që ndodhin në realitet.

Tom Cruise nuk do te dorezohet kaq lehte

InfoAlbania - 09.07.2012

Ja nje 'mision i pamundur' per Tom Cruise, aktori do te takoje Holmes per te tentuar te shpetojne raportin e tyre dhe mbi te gjitha , te ndaloje qe per shkakun e divorcit te zbulohen detaje te jetes se tyre ne gjykate.

Tom dhe Katie darkojnë një javë para ndarjes

Gazeta Republika - 09.07.2012

Është ndoshta edhe takimi i fundit i tyre si bashkëshortë. Dy aktorët, Tom Cruise dhe Katie Holmes janë fotografuar duke darkur në një restorant, pikërisht një javë para publikimit të lajmit të ndarjes së tyre.

Jeta imiton artin

Koha.net - 09.07.2012

Ndërsa ishte e martuar me Tom Cruise, Katie Holmes shkroi bashkë me një tjetër koleg, skenarin e filmit "Molly", që ka si subjekt jetën e një nëne të vetme dhe vajzës së saj. Arti flet për gjërat që ndodhin në realitet.

Jeta imiton artin

Botasot - 09.07.2012

Ndërsa ishte e martuar me Tom Cruise, Katie Holmes shkroi bashkë me një tjetër koleg, skenarin e filmit "Molly", që ka si subjekt jetën e një nëne të vetme dhe vajzës së saj. Arti flet për gjërat që ndodhin në realitet.

Cruise në krizë pas ndarjes

Telegrafi - 09.07.2012

Tom Cruise raportohet se është në krizë të madhe për shkak të rrëmujës mediatike si pasojë e ndarjes së tij nga Katie Holmes. Aktori shtënë proces të divorcimit nga gruaja e tij dhe burime thonë se 50-vjeçari nuk është i lumtur që e ka ...

Tom-Katie, darka e fundit bashkë

Botasot - 09.07.2012

Tom Cruise u shpreh i dëshpëruar kur gruaja e tij Katie Holmes kërkoi divorcin më 29 qershor. Së fundmi janë publikuar foto, të cilat shfaqin Tom dhe Katie, si një cift i lumtur, dy javë përpara lajmit të madh, ndërsa hanë bashkë një ...

Cruise në krizë pas ndarjes

Botasot - 09.07.2012

Tom Cruise raportohet se është në krizë të madhe për shkak të rrëmujës mediatike si pasojë e ndarjes së tij nga Katie Holmes.Aktori shtënë proces të divorcimit nga gruaja e tij dhe burime thonë se 50-vjeçari nuk është i lumtur që e ka ...