TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lopez është femra më e bukur e vitit

Shekulli - 14.04.2011

Jenifer Lopez është cilësuar si femrat më të bukura, gna revista "People" për vitin 2011. Lopez ka kalur në këtë renditje Reese Witherspoon, Halle Berry, Jennifer Garner dhe Eva Longoria.

Revista People, ja kush eshte me e bukura ne bote

ikub - 14.04.2011

Per revisten People, eshte Jennifer Lopez gruaja me e bukur ne bote. Edhe pse tashme 42 vjecare dhe nene e dy binjakeve, mesa duket Jennifer nuk e ka shume te veshtir qe te ruaj nje vend te vecante ne boten e pameshirshme te Hollywood-it.

Jennifer Lopez, femra më e bukur në botë

Yll Press - 14.04.2011

“Kujdesem për lëkurën, bëj stërvitje dhe ha gjëra të shëndetshme në mënyrë që të dukem sa më mirë sepse kështu e do profesioni im”, u shpreh Lopez për këtë revistë.

Kë falënderon Jennifer Lopez?

Botasot - 14.04.2011

Jennifer Lopez ka falënderuar producentin RedOne për arsye se nxori më të mirën nga albumi i ri i saj “Love?”. Aktorja dhe këngëtarja ka punuar në disa këngë të albumit të ri “Love?”, ndërsa ka këmbëngulur se krijuesi i shumë hiteve ka ...

Jennifer Lopez, femra më e bukur në botë

Top Channel - 13.04.2011

Jennifer Lopez është përzgjedhur nga revista People si femra më e bukur në botë. 41-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, deklaroi se të qenit e bukur është pjesë e punës së saj.

Anketa e “Pople”: Jenifer Lopez femra më seksi e 2011

LajmiFundit - 13.04.2011

Jennifer Lopez është femra më e bukur e vitit 2011, sipas një anketimi të bërë nga revista “People”. 41- vjeçarja, gjyqtare e “American Idol” dhe këngëtare, doli në krye të listës si femra më e bukur në industrinë e argëtimit, e cila ...

Jennifer Lopez falënderon RedOne

Telegrafi - 13.04.2011

Jennifer Lopez ka falënderuar producentin RedOne për arsye se nxori më të mirën nga albumi i ri i saj “Love?”. Aktorja dhe këngëtarja ka punuar në disa këngë të albumit të ri “Love?”, ndërsa ka këmbëngulur se krijuesi i shumë hiteve ka ...

Jennifer Lopez, gruaja më e bukur në botë

Koha.net - 13.04.2011

New York, 13 prill – Magazina amerikane People e ka shpallur aktoren dhe këngëtaren Jennifer Lopez për gruan më të bukur në botë. Lopez (41), u gjet në krye të listës vjetore të botuar në edicionin special të dyfishtë të People.

Jennifer Lopez, femra më e bukur në botë

Botasot - 13.04.2011

41-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, deklaroi se të qenit e bukur është pjesë e punës së saj. “Kujdesem për lëkurën, bëj stërvitje dhe ha gjëra të shëndetshme në mënyrë që të dukem sa më mirë sepse kështu e do profesioni im”, u shpreh Lopez ...

People: Jennifer Lopez gruaja më e bukur në botë

BalkanWeb - 13.04.2011

NEW YORK- Këngëtarja Jennifer Lopez është shpallur mbrëmjen e së mërkurës si gruaja më e bukur në botë sipas një sondazhi të gazetës amerikane People.

Lopez më e bukura e vitit?

Lajm - 12.04.2011

Jennifer Lopez raportohet se është zgjedhur të jetë përfaqësuesja e “100 Më të bukurve” të revistës People. Revista çdo vit publikon listën e 100 yjeve më të bukur, me vetëm njërin yll që zgjidhet të paraqitet në ballinën si pjesë e ...

Lopez më e bukura e vitit?

Telegrafi - 12.04.2011

Jennifer Lopez raportohet se është zgjedhur të jetë përfaqësuesja e “100 Më të bukurve” të revistës People. Revista çdo vit publikon listën e 100 yjeve më të bukur, me vetëm njërin yll që zgjidhet të paraqitet në ballinën si pjesë e ...

Më e bukura e vitit

Botasot - 12.04.2011

Jennifer Lopez raportohet se është zgjedhur të jetë përfaqësuesja e “100 Më të bukurve” të revistës People. Revista çdo vit publikon listën e 100 yjeve më të bukur, me vetëm njërin yll që zgjidhet të paraqitet në ballinën si pjesë e ...