TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Man. City, 17 milione euro per Behramin

Ina - 23.01.2010

Manchester City hedh grepat per te marre ne skuader kosovarin Valon Behrami, aktualisht pjese e skuadres se West Ham. Klubi i drejtuar nga italiani Roberto Mancuni ofron 17 milione euro per lojtarin me pasaporte zviceriane.

City ofron 17 milione euro per Behramin

Albeu.com - 23.01.2010

Manchester City ka ofruar 17 milionë euro për transferimin e Valon Behramit, gjatë këtij afati kalimtar. Shuma e ofruar nga Citizens dhe kriza aktuale financiare mund t’ua thyejë mendjen pronarëve të rinj të West Ham, që ta shesin ...

Man. City, 17 milione euro per Behramin

Yll Press - 23.01.2010

Manchester City hedh grepat per te marre ne skuader kosovarin Valon Behrami, aktualisht pjese e skuadres se West Ham. Klubi i drejtuar nga italiani Roberto Mancuni ofron 17 milione euro per lojtarin me pasaporte zviceriane.

City ofron 15 milionë funte për Behramin

Koha.net - 23.01.2010

Manchester, 22 janar - Manchester City ka ofruar 15 milionë funte (17.5 milionë euro) për mesfushorin kosovar të West Hamit, Valon Behrami. Këtë e ka bërë të ditur gazeta britanike "Daily Mail" të premten.

Behrami largohet nga West hami?

Alsat - 22.01.2010

Valon Behrami dhe Karlos Tevez mund të luajnë bashkë te Mançester Siti Valon Behrami mund të braktis radhët e skuadrës angleze të West Hamit. Sipas “Daily Mail”, pronarët e rinj të skuadrës nga “Apton Park”, Sullivan dhe Gold ia kanë ...

West Hami i gatshëm ta shesë Behramin

Koha.net - 22.01.2010

Londër, 22 janar - Mesfushori i West Ham Unitedit, Valon Behrami, i llogaritur si i pashitshëm nga klubi londinez, tani mund edhe të shitet nëse klubet e mëdha angleze insistojnë për të, shkroi të enjten "Tribalfootball".

West Ham përgatitet të shesë Behramin

Telegrafi - 21.01.2010

Mediat angleze raportojnë se West Ham United është i gatshëm ta shndërrojë në para mesfushorin Valon Behrami. Daily Mail shkruan se pronarët e rij të klubit kanë thënë se Scott Parker dhe Matthew Upson nuk do të shiten, por ata do të mund ...

West Ham me pronare te rinj

Albeu.com - 19.01.2010

David Gold dhe David Sullivan raportohet se kanë blerë ekipin e West Ham United në një marrëveshje që kap vlerën e 105 milionë paund. Marrëveshja është mbyllurr në orët e ... ...

West Ham me pronarë të rinj

Telegrafi - 19.01.2010

David Gold dhe David Sullivan raportohet se kanë blerë ekipin e West Ham United në një marrëveshje që kap vlerën e 105 milionë funteve. Marrëveshja është kompletuar në orët e vona të së hënës dhe BBC shkruan se ish-pronarët e Birmingham ...

Cili është pronari i ri West Hamit?

Botasot - 19.01.2010

Mediat angleze bëjnë të ditur se skuadra angleze West Ham është bërë me pronar të ri. Sipas mediave angleze, David Gold dhe David Sullivan thuhet se e kanë blerë skuadrën e West Ham United në një marrëveshje që kap vlerën e 105 milionë ...

City insiston per Behramin

Albeu.com - 18.01.2010

Pas Manchester Unitedit, edhe rivali tjetër i qytetit, Manchester City, ka shprehur interesim për Valon Behramin. Sipas mediave angleze, Citizens janë të gatshëm të ofrojnë 5 milionë funte plus sulmuesin Benjani, vetëm për ta bërë të vetin ...

West Hami refuzon ofertën e Cityt për Behramin

Koha.net - 18.01.2010

Londër, 18 janar - Drejtuesit e West Ham Unitedit kanë refuzuar ofertën e Manchester Cityt për shërbimet e mesfushorit kosovar, Valon Behrami. Gazeta angleze "Sunday Mirror" të dielën ka raportuar se krerët e Cityt i kanë ofruar West Hamit ...

Behrami, i plotë në barazim

Koha.net - 18.01.2010

Mesfushori kosovar, Valon Behrami, ka luajtur gjatë tërë ndeshjes për West Ham Unitedin, që barazoi pa gola në udhëtim kundër Aston Villas. Kjo ndeshje është zhvilluar të dielën dhe i ka takuar javës së 21-të në Premier Leagues.