TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Irina Shayk një ‘selfie’ seksi – FOTO

Shqipmedia - 18.04.2014

Aktualisht ndodhet në ishullin Exuma të Bahamasit ku është e zënë me një “projekt sekret”, por Irina Shayk ka gjetur kohë për të bërë një “selfie” seksi ku protagonizmin kryesor e ka dekolteja e saj.

"Selfie" i Irina shaykut nuk lë kë indiferent

Zhurnal - 18.04.2014

Pasi spërkatjes me derra në det, manekinia Irina Shayk shkoi në Bahame për të punuar në një projekt sekret të vetin. Edhe pse çdo gjë mbetet sekrete, Irina nuk mundi të mos vërë ca foto provokuese në ...

Irina vjen me një seksi Selfie

Lajmi.net - 18.04.2014

Irina Shayk është njëra ndër modelet më të njohura në botë, ndërsa me selfien që ka bërë tani ajo vetëm sa e ka vërtetuar më shumë këtë epitet. Irina është parë tejet e zënë me projekte sekrete gjatë ...

"Selfie" i Irina Shaykut nuk lë kë indiferent

Koha.net - 18.04.2014

Pasi spërkatjes me derra në det, manekinia Irina Shayk shkoi në Bahame për të punuar në një projekt sekret të vetin. Edhe pse çdo gjë mbetet sekrete, Irina nuk mundi të mos vërë ca foto provokuese në ...

Lakuriqësi që ‘vret’ kjo e të fejuarës së futbollistit Ronaldo…trondit Shayk (FOTO)

Gazeta Idea - 18.04.2014

S’ka asnjë dyshim që të gjithë sytë i kanë të drejtuar nga ajo…e fejuara e një ndër meshkujve më të famshëm e më të suksesshëm të momentit siç është futbollisti Ronaldo, i cili sigurisht që nuk është ...

Irina Shayk na ofron një “selfie” seksi

Top Channel - 17.04.2014

Irina Shayk na ofron një “selfie” seksi 17/04/2014 Aktualisht ndodhet në ishullin Exuma të Bahamasit ku është e zënë me një “projekt sekret”, por Irina Shayk ka gjetur kohë për të bërë një “selfie” ...

Irina Shayk na ofron një “selfie” seksi

Almakos - 17.04.2014

Aktualisht ndodhet në ishullin Exuma të Bahamasit ku është e zënë me një “projekt sekret”. Irina Shayk ka gjetur kohë për të bërë një “selfie” seksi ku protagonizmin kryesor e ka dekolteja e saj.

Irina Shayk poston një selfie të nxehtë

SOT - 17.04.2014

Irina ka qenë e angazhuar me ndërsa projekte të cilat nuk i ka zbuluar ende këto ditë në Bahamas dhe nuk ka mundur ti rezistojë një fotoje "selfie" tejet të "nxehtë" të shkrepur ditën e djeshme.

Irina Shayk na ofron një “selfie” seksi

Yll Press - 17.04.2014

Nga fotoja kuptohet lehtë pse 28-vjeçarja është një nga modelet më të kërkuara të momentit. Aktualisht ndodhet në ishullin Exuma të Bahamasit ku është e zënë me një “projekt sekret”.

Irina Shayk na ofron një “selfie" seksi (Foto)

Zeri - 17.04.2014

Aktualisht ndodhet në ishullin Exuma të Bahamasit ku është e zënë me një “projekt sekret”, por Irina Shayk ka gjetur kohë për të bërë një “selfie” seksi ku protagonizmin kryesor e ka dekolteja e saj.

Blini parajsën për vetëm 6 milionë dollarë

Lajmi.net - 16.04.2014

Nëse dëshironi të keni parajsën tuaj në tokë – nëse keni para kuptohet- atëherë duhet të shpenzoni hiç më pak se 6 milionë dollarë, për të blerë këtë ishull privat në Karaibe.

Ky ishull privat shitet për 10 milionë dollarë (FOTO-LAJM)

Albeu.com - 16.04.2014

Një ishull me gjashtë plazhe, katër shtëpi dhe një pistë për avionë është nxjerrë në shitje për 10 milionë dollarë. Ishulli që mban emrin Pafajësia ndodhet në Exuma në Bahamas dhe ka një pistë ...

Irina Shayak bën plazh me derrat

SOT - 16.04.2014

Irina Shayk ishte në Bahamas ku kaloi disa ditë pushimi në plazh në shoqërinë e derrave. Nuk keni probleme me sytë, e lexuat shumë mirë. E dashura 28-vjeçare e Cristiano Ronaldos është futur në ujë ...

Irina Shayk, në plazh me derrat (FOTO LAJM)

Albeu.com - 16.04.2014

Fotot e fundit të Irina Shayk po bëjnë xhiron e botës. E fejuara bukuroshe e yllit të Real Madrid Cristianoi Ronaldo, ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto ku shfaqet në plazh në ...

Irina Shayk shoqërohet me derra

24 orë - 16.04.2014

Irina Shayk ishte në Bahamas ku kaloi disa ditë pushimi në plazh në shoqërinë e derrave. Nuk keni probleme me sytë, e lexuat shumë mirë. E dashura 28-vjeçare e Cristiano Ronaldos është futur në ujë ...

Nëse keni para, mund ta bleni këtë ishull (Foto)

Yll Press - 16.04.2014

Një ishull befasues, me gjashtë plazhe, katër shtëpi dhe një pistë për avionë, ka dalë në shitje për 10 milionë dollarë. Ishulli është rreth 275 hektarë dhe quhet Pafajësia.Ndodhet në Exuma në ...

E dashura e Ronaldos shoqërohet me derra (Foto)

Fish Media - 16.04.2014

Irina Shayk ishte në Bahamas ku kaloi disa ditë pushimi në plazh në shoqërinë e derrave. Nuk keni probleme me sytë, e lexuat shumë mirë. E dashura 28-vjeçare e Cristiano Ronaldos është futur në ujë ...

Irina Shayk braktis Ronaldon për këta derra!

AMA-News - 16.04.2014

Irina Shayk ishte në Bahamas ku kaloi disa ditë pushimi në plazh në shoqërinë e derrave. Nuk keni probleme me sytë, e lexuat shumë mirë. E dashura 28-vjeçare e Cristiano Ronaldos është futur në ujë ...

Irina Shayk shoqërohet me derra

Top Channel - 15.04.2014

Irina Shayk shoqërohet me derra 15/04/2014 Irina Shayk ishte në Bahamas ku kaloi disa ditë pushimi në plazh në shoqërinë e derrave. Nuk keni probleme me sytë, e lexuat shumë mirë.

Irina Shayk nën shoqërinë e derrave, harron Ronaldon

SOT - 15.04.2014

E dashura 28-vjeçare e Cristiano Ronaldos duket se ka qëndruar për disa ditë larg dashurisë së saj, duke qëndruar në shoqërinë e derrave e futur në ujë.

Irina në shoqërinë e...

Koha.net - 15.04.2014

Delfinët, fokat dhe peshqit janë disa prej banorëve të zakonshëm miqësorë të oqeanit, mirëpo Irina Shayk gjeti disa kafshë tjera që të luajë me to në oqean.

Irina Shayk shoqërohet me derra

Yll Press - 15.04.2014

Nuk keni probleme me sytë, e lexuat shumë mirë. E dashura 28-vjeçare e Cristiano Ronaldos është futur në ujë me derra!!! Irina Shayk ishte në Bahamas ku kaloi disa ditë pushimi në plazh në shoqërinë ...

Irina harron Ronaldon, shoqërohet me derra (foto)

Telegrafi - 15.04.2014

Irina Shayk ka qëndruar disa ditë larg të dashuritë të saj Cristiano Ronaldo dhe, po është e vërtetë, ka qëndruar në shoqërinë e derrave. Nuk keni probleme me sytë, e lexuat shumë mirë.

Irina Shayk shoqërohet me derra

Zeri - 15.04.2014

Irina Shayk ishte në Bahamas ku kaloi disa ditë pushimi në plazh në shoqërinë e derrave. Nuk keni probleme me sytë, e lexuat shumë mirë. E dashura 28-vjeçare e Cristiano Ronaldos është futur në ujë ...

E dashura e Cristianos në shoqërinë e …

InfoGlobi - 15.04.2014

Delfinët, fokat dhe peshqit janë disa prej banorëve të zakonshëm miqësorë të oqeanit, mirëpo Irina Shayk gjeti disa kafshë tjera që të luajë me to në oqean.

FOTOT/ Irina Shayk pozon duke bërë plazh me… derrat

Gazeta Tema - 15.04.2014

Derrat nuk janë dhe aq të dhënë pas detit, por Irina Shayk e gjeti veten të rrethuar prej tyre, ndërsa po pozonte në Exuma të Bahamas. Modelja ruse, 28 vjeçare, sërish nuk ishte në shoqërinë e të ...

FOTOT/ Nëse keni para, tani mund ta blini këtë parajsë

Gazeta Tema - 15.04.2014

Një ishull befasues, me gjashtë plazhe, katër shtëpi dhe një pistë për avionë, ka dalë në shitje për 10 milionë dollarë. Ishulli është rreth 275 hektarë dhe quhet Pafajësia.

Nëse keni para, mund ta bleni këtë ishull (Foto)

Gazeta Shqip - 15.04.2014

Një ishull befasues, me gjashtë plazhe, katër shtëpi dhe një pistë për avionë, ka dalë në shitje për 10 milionë dollarë.Ishulli është rreth 275 hektarë dhe quhet Pafajësia.

Irina në shoqërinë e derrave

AlbanianScreen - 15.04.2014

Bahamas - Delfinët, fokat dhe peshqit janë disa prej banorëve të zakonshëm miqësorë të oqeanit, mirëpo Irina Shayk gjeti disa kafshë tjera që të luajë me to në oqean.