TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sekseri i killerit tenton të vetëvritet në qeli

Shekulli - 16.02.2014

Nikoleta Kovaçi Andon Mëhillaj, i konsideruari si sekseri i vrasjeve dhe i shpërthimeve me minë të telekomanduar, mësohet se pasditen e djeshme ka tentuar të vetëvritet në ambientet e qelisë.

Mëhillaj tenton vetëvrasjen në qeli

Gazeta Start - 16.02.2014

Andon Mëhillaj, i konsideruari si sekseri i vrasjeve dhe i shpërthimeve me minë të telekomanduar, mësohet se pasditen e djeshme ka tentuar të vetëvritet në ambientet e qelisë.

Andon Mëhillaj tenton të vetëvritet në burg (VIDEO)

Shekulli - 16.02.2014

TIRANE- Kriza që ka përfshirë Andon Mëhilljan në burgun numër 302 në Tiranë dhe pengesa e avokatit mbrojtës Lazër Sokolaj për ta takuar, duket se ka zbuluar faktin e një tentative vetëvrasjeje të tij ...

Kontratat, Prokuroria heton shtëpinë që Sinanaj mori si "hak pune"

Albeu.com - 16.02.2014

Merret në pyetje noterja që ka bërë regjistrimin e pronës në emër të njerkës së vrasësit me pagesë, Julian Sinanaj . Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se, noterja me iniciale Arta M.

Avokati i Mëhillajt: Andoni tentoi vetëvrasjen ne burg

SOT - 16.02.2014

Adnon Mëhillaj ka tentuar të vetëvritet në ambientet e burgut 302, ku ndodhet në paraburgim. Sipas avokatit mbrojtës së tij Lazer Sokolin ngjarja është shënuar pasditen e djeshme, ku 38-vjeçari ka ...

Andon Mëhillaj tenton vetëvrasjen

Albeu.com - 16.02.2014

I konsideruar si sekser i vrasjeve dhe shpërthimeve me minë të telekomanduar, Andon Mëhillaj ka tentuar të vetëvritet në ambientet e burgut 302, ku ndodhet në paraburgim.

Mehillaj tenton të vetëvritet në burg (VIDEO)

Albtime - 16.02.2014

Kriza që ka përfshirë Andon Mëhilljan në burgun numër 302 në Tiranë dhe pengesa e avokatit mbrojtës Lazër Sokolaj për ta takuar, duket se ka zbuluar faktin e një tentative vetëvrasjeje të tij në ...

Hetim kontratave të Sinanaj, pyetet noterja

BalkanWeb - 16.02.2014

TIRANE- Merret në pyetje noterja që ka bërë regjistrimin e pronës në emër të njerkës së ‘killerit’ me pagesë, Julian Sinanaj. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se, noterja me iniciale Arta M.

Mëhillaj tenton vetëvrasjen? Lajmi nga avokati i tij, pritet reagimi i D.burgjeve

Ora news - 16.02.2014

I konsideruar si sekser i vrasjeve dhe shpërthimeve me minë të telekomanduar, Adnon Mëhillaj ka tentuar të vetëvritet në ambientet e burgut 302, ku ndodhet në paraburgim.

Andon Mëhillaj preu damarët në Drejtorinë e Policisë, pak orë pas dorëzimit dhe ardhjes në Tiranë

ABC News - 16.02.2014

Andon Mëhillaj, i njohur si sekseri i disa krimeve të kryera nga vrasësi Julian Sinanaj, vetëm pak orë pas dorëzimit dhe ardhjes në Tiranë, ka tentuar të vras vetën duke i prerë damarët e dorës së ...

Avokati: Andon Mëhillaj tentoi vetëvrasjen në qeli

BalkanWeb - 16.02.2014

TIRANE -I konsideruar si sekser tek vrasësi me pagesë Julian Sinanaj, vlonjati Adnon Mëhillaj ka tentuar të vetëvritet në ambientet e burgut 302, ku ndodhet në paraburgim me masën arrest me burg që ...

Andon Mëhillaj tenton vetëvrasjen në burg?

Gazeta Tema - 16.02.2014

I akuzuar nga prokuroria si sekser i vrasjeve dhe shpërthimeve me telekomandë, Andon Mëhillaj ka tentuar të vetëvritet në ambientet e burgut 302, ku ndodhet në paraburgim.

Andon Mëhillaj tenton vetëvrasjen në burg?

Gazeta Dita - 16.02.2014

Tenton vetëvrasjen në qeli sekseri i vrasjeve dhe shpërthimeve me minë të telekomanduar, Adnon Mëhillaj. Lajmin e ka bërë të ditur avokati i Mëhillajt, Lazer Sokoli, në një prononcim për ORA Neës.

Avokati: Andon Mëhillaj tenton të vetëvritet në burg duke prerë damarët

Gazeta Idea - 16.02.2014

Tiranë- Njëri prej dy kushërinjve të dyshuar si bashkëpunëtorë të Julian Sinanjat, vrasësit me pagesë të arrestuar para pak ditësh, Andon Mëhillaj ka tentuar të vetëvritet në ambientet e burgut 302, ...

Mëhillaj tenton vetëvrasjen? Lajmi nga avokati i tij, pritet reagimi i D.burgjeve

Info Shqip - 16.02.2014

vI konsideruar si sekser i vrasjeve dhe shpërthimeve me minë të telekomanduar, Adnon Mëhillaj ka tentuar të vetëvritet në ambientet e burgut 302, ku ndodhet në paraburgim.

Mëhillaj tenton vetëvrasjen? Lajmi nga avokati i tij, pritet reagimi i D.burgjeve

Gazeta Shqip - 16.02.2014

I konsideruar si sekser i vrasjeve dhe shpërthimeve me minë të telekomanduar, Adnon Mëhillaj ka tentuar të vetëvritet në ambientet e burgut 302, ku ndodhet në paraburgim.

Andon Mëhillaj tentoi vetëvrasjen në qelitë e izolimit

Shqiptarja - 16.02.2014

TIRANE- Andon Mëhillaj ka tentuar të vetëvritet duke prerë damarët e dorës. Ngjarja ka ndodhur në qelitë e izolimit të Drejtorisë së Policisë së Tiranës më 13 shkurt 2014.

Transfertat e parave dhe dokumentet noteriale provojnë bashkëpunimin Mëhillaj-Sinanaj

Respublica - 16.02.2014

Dokumente noteriale, transaksione bankare në kryera në kohë të ndryshme e transferime pronash janë provat kyçe që mbështesin dëshminë e Julian Sinanajt për bashkëpunim me Andon Mëhillajn.

Andon Mëhillaj tenton vetëvrasjen në burg?

AMA-News - 16.02.2014

Tenton vetëvrasjen në qeli sekseri i vrasjeve dhe shpërthimeve me minë të telekomanduar, Adnon Mëhillaj. Lajmin e ka bërë të ditur avokati i Mëhillajt, Lazer Sokoli, në një prononcim për ORA News.

Banda e C4-ës, në kërkim një tjetër vrasës

Shekulli - 15.02.2014

Andon Mëhillaj u njoh dje me masën e sigurisë arrest me burg, ndërkohë që zbulohet se, kur ishte në arrati, është ndjekur për t’u vrarë nga dikush. Personi enigmatik, i njohur tashmë për prokurorinë, ...

“Sekseri” Mëhillaj mbetet në qeli për “vepra terroriste”

Panorama - 15.02.2014

Andon Mëhillaj në sallën e gjyqit Gjykata për Krimet e Rënda njohu dje me masën e sigurisë “arrest me burg” Andon Mëhillajn, i dyshuar nga prokuroria si “porositësi” i dy vrasjeve me pagesë në Vlorë.

Avokati: Mëhillaj ka probleme mendore, do kërkojmë ekspertim

Panorama - 15.02.2014

Lazer Sokoli Pretendimet se klienti i tyre vuan nga çrregullime mendore, pritet të jetë strategjia e mbrojtjes për Andon Mëhillajn, i dyshuar si “sekseri” i vrasësit me pagesë Julian Sinanaj.

“Banda e Tritolit” ka edhe një vrasës tjetër me pagesë

Respublica - 15.02.2014

Përveç Julian Sinanajt, duket se “Banda e Tritolit” ka edhe një vrasës tjetër me pagesë. Gazeta “Shekulli”, raporton sot se, Andon Mëhillaj, emri i vërtetë i të cilit është bërë i njohur nga vrasësi ...

Banda e tritolit ne kerkim nje tjeter vrases

Shqiperia - 15.02.2014

Andon Mëhillaj u njoh dje me masën e sigurisë arrest me burg, ndërkohë që zbulohet se, kur ishte në arrati, është ndjekur për t’u vrarë nga dikush. Personi enigmatik, i njohur tashmë për prokurorinë, ...

Banda e C4-ës, në kërkim një tjetër vrasës

AMA-News - 15.02.2014

Andon Mëhillaj u njoh dje me masën e sigurisë arrest me burg, ndërkohë që zbulohet se, kur ishte në arrati, është ndjekur për t’u vrarë nga dikush. Personi enigmatik, i njohur tashmë për prokurorinë, ...

Jepet masa e sigurisë për “sekserin” e vrasjeve me pagesë

Gazeta Start - 14.02.2014

Tiranë – Gjykata e Tiranës caktoi sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Andon Mëhillaj, 38-vjeç, i akuzuar si një nga personat që ndërmjetësonte me Julian Sinanaj për të kryer vrasje me pagesë.

"Arrest me burg" për Andon Mëhillaj, avokati: ka probleme mendore

SOT - 14.02.2014

Gjykata jep masën, "arrest me burg" ndaj Andon Mëhillajt, i akuzuar si sekseri i disa prej krimeve të killerit Julian Sinanaj. 38-vjeçari nga Vlora u vetëdorëzua dje në policinë e Vlorës vetëm 48 orë ...

“Arrest në burg” për Andon Mëhillajn

Albeu.com - 14.02.2014

Gjykata e Krimeve të Rënda jep masen e sigurise “arrest me burg” për Andon Mëhillajn, i akuzuar si porositësi i killerit Julian Sinanaj . Avokati i Mehillajt Lazer Sokolaj u shpreh se klienti i tij ...

Gjykata vendos burg pa afat për Andon Mëhillajn

Almakos - 14.02.2014

Andon Mehillaj, i dyshuar si ndërmjetës i vrasjeve me pagesë të kryera nga Julian Sinanaj, që u dorëzua dje në mëngjes në policinë e Vlorës do të qendrojë në burg.

Vetedorezohet Andon Mëhillaj, avokati mbrojtës: Vuan nga problemet mendore

24 orë - 14.02.2014

Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë ka vendosur masën “arrest në burg”për Andon Mëhillajn. Ky i fundit akuzohet si porositësi i vrasësit me pagesë Julian Sinanaj.

Mëhillaj mohon lidhjet me krimet

Top Channel - 14.02.2014

Mëhillaj mohon lidhjet me krimet 14/02/2014 Me zë të ulët, por dukshëm i qetë , 38-vjeçari Andon Mëhillaj doli para gjyqtares së Krimeve të Rënda Etleva Deda, për të dëgjuar masën e shpallur në ...

Gjykata vendos arrest me burg për Andon Mëhillajn

ABC News - 14.02.2014

Gjykata e krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për të dyshuarin si ndërmjetësues të vrasjeve me pages ënga Julian Sinanaj. Seanca gjyqësore në Gjykatën e Krimeve të Rënda për ...

“Arrest në burg” për Andon Mëhillajn, avokati: Ka probleme mendore

Ora news - 14.02.2014

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë “arrest në burg” për Andon Mëhillajn, i akuzuar si porositësi i killerit Julian Sinanaj. Seanca është zhvilluar me dyer të mbyllura ndërsa avokati ...

"Vrasjet me pagesë", Andon Mëhillaj pajton 2 avokatë, mbrojtja: Ka probleme mendore

BalkanWeb - 14.02.2014

TIRANË- Gjykata cakton masën, arrest me burg ndaj Andon Mëhillajt, i akuzuar si sekseri i disa prej krimeve të killerit Julian Sinanaj. “Dua të mbrohem dhe nga avokati Lazër Sokolaj”, tha Mëhillaj ...

Gjykata vendos burg pa afat për Andon Mëhillajn

ABC News - 14.02.2014

Andon Mehillaj, i dyshuar si ndërmjetës i vrasjeve me pagesë të kryera nga Julian Sinanaj, që u dorëzua dje në mëngjes në policinë e Vlorës do të qendrojë në burg.

Andon Mëhillaj i jep fund arratisë: Julian Sinanaj më përndiqte

Mapo - 14.02.2014

Leonard Bakillari Andon Mëhillaj, një nga të akuzuarit si ndërmjetës i vrasjeve me pagesë të kryera nga Julian Sinanaj, i ka dhënë fund fshehjes nga policia duke u vetëdorëzuar mëngjesin e djeshëm.

Vetëdorëzohet Mëhillaj: Sinanaj më ka kërcënuar

Panorama - 14.02.2014

Andon Mëhillaj dje në polici Prokuroria: Andon Mëhillaj kaloi apartamentin në emër të Zana Sinanajt . “Vrasjet me pagesë”, i kërkuari prej 2 javësh fshihej në Vlorë Andon Mëhillaj prej dy javësh ka ...

“Sinanaj shfrytëzoi sherrin e Mëhillajt me peshkatarin”

Panorama - 14.02.2014

Avokati Edmond Demo Avokati: Vrasësi e ka kërcënuar 6 muaj TIRANE – Avokati Edmond Demo, përfaqësues i mbrojtjes ligjore të Andon Mëhillajt, deklaroi dje se vetëdorëzimi para autoriteteve të ...

Gjykata e Krimeve të rënda vendos burg pa afat për Andon Mëhillajn

ABC News - 14.02.2014

Problemet e prentenduara shëndetësore të Andon apo sic njihet, Erion Mëhillajt, mesa duket do te jene arma ne duart e avokatëve për të ndërtuar strategjinë e mbrojtjes,ndaj akuzave të prokurorisë se ...

Sinanaj: Andoni pagoi 7500 eeuro; për tritolin e kandidatit të PD

Shqiptarja - 14.02.2014

TIRANE- Një nga aktet terroriste për të cilat Julian Sinanaj, ka akuzuar Andon Mëhillajn, është vendosja e tritolit në banesën e kryetarit të PD në Vlorë Ardian Kollozit.

Arrest me burg Andon Mëhillajt Avokati:Ka probleme mendore

Shqiptarja - 14.02.2014

TIRANE- Arrest me burg Andon Mëhillajt, i cili së bashku me Genis Mëhillaj, sipas dy të penduarve Julian Sinanaj dhe Ndricim Gjokonës, janë personat që porosinin dhe paguanin për vrasjet me pagesë.

Gjykata vendos ‘arrest në burg’ për Andon Mëhillajn/ Avokati: Ka probleme mendore

Gazeta Tema - 14.02.2014

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë “arrest në burg” për Andon Mëhillajn, i akuzuar si porositësi i vrasësit me pagesë, Julian Sinanaj.

Sekseri i Sinanajt lihet në burg, nuk pranon akuzat. Mbrohet nga dy avokatë

Gazeta Idea - 14.02.2014

Tiranë- Gjykata e Krimeve të Rënda dha masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për Andon Mëhillajt, i akuzuar si sekseri i vrasësit me pagesë Julian Sinanaj, në disa krime të këtij të fundit.

Çfarë kërkoi Andon Mëhillaj në këmbim të dorëzimit

Gazeta Dita - 14.02.2014

Vetëm pasi ka nxjerrë familjen jashtë Shqipërisë, duke e fshehur nga frika e një hakmarrjeje të mundshme, Andon (Erjon) Mëhillaj, i ka telefonuar mesditën e së mërkurës avokatit të tij, ku i ka ...

Avokati: Andon Mëhillaj është me kartelë, vuan nga problemet mendore

Respublica - 14.02.2014

Avokati mbrojtës i Andon Mëhillajt i akuzuar si bashkëpunëtor i vrasësit me pagesë Julian Sinanaj, Lazer Sokolaj ka deklaruar se klienti i tij vuan nga probleme mendore.Nga ana tjetër avokati i ...

Burg pa afat për Mëhillajn

InfoGlobi - 14.02.2014

Andon Mehillaj, i dyshuar si ndërmjetës i vrasjeve me pagesë të kryera nga Julian Sinanaj, që u dorëzua dje në mëngjes në policinë e Vlorës do të qëndrojë në burg.

Mëhillaj para gjyqit, porositësi i vrasjeve arrest me burg

AlbanianScreen - 14.02.2014

Tiranë - Një ditë pas vetëdorzimit të tij në Prokurorinë e Vlorës, Gjykata e Krimeve të Rënda ka konfirmuar masën e sigurisë arrest me burg për Andon Mëhillaj.

Dorëzohet një nga “sekserët” e Julian Sinanajt

Gazeta Start - 13.02.2014

Vlorë – Një prej më të kërkuarve të Policisë së Shtetit, i akuzuar si bashkëpunëtorë për kryerjen e një sërë vrasjesh, është vetëdorëzuar në polici. Andon Mëhillaj, 38-vjeç, u dorëzu sot në polici, ...

Vetëdorëzohet në polici Andon Mëhillaj

Top Channel - 13.02.2014

Vetëdorëzohet në polici Andon Mëhillaj 13/02/2014 Vetëdorëzohet në policinë e Vlorës Andon Mëhillaj, i cili dyshohet si një prej sekserëve të vrasësit me pagesë Julian Sinanaj.

Vlorë, vetëdorëzohet në polici Andon Mëhillaj

SOT - 13.02.2014

Vetëdorëzohet në policinë e Vlorës Andon Mëhillaj, një prej bashkëpunëtorëve të killerit Julian Sinanaj. Mëhillaj pasi është vëtëdorëzuar ka pranuar të japë sqarime duke mohuar çdo lidhje me ...

Vetëdorëzohet në polici Andon Mëhillaj, avokati: Akuzat ndaj tij të padrejta

SOT - 13.02.2014

Vetëdorëzohet në policinë e Vlorës Andon Mëhillaj, një prej bashkëpunëtorëve të killerit Julian Sinanaj. Sipas informacioneve të fundit, Mëhillaj, i cili ishte shpallur në kërkim prej 29 janarit, ka ...

Vetëdorëzimi i Mëhillajt, avokati: Sinanaj e kërcënoi Andonin

Albeu.com - 13.02.2014

Update-Avokati mbrojtës i Andon Mëhillaj i vetëdorëzuar sot në polici deklaroi se klienti i tij është akuzuar padrejtësisht nga mediat, pasi prokuroria nuk ka ngritur asnjë akuzë ligjore ndaj tij.

“Banda e tritolit”, Vetëdorëzohet Andon Mëhillaj

Zhurnal - 13.02.2014

Vetëdorëzohet në policinë e Vlorës Andon Mëhillaj, një prej pjesëtarëve të “grupit të tritolit”. Sipas informacioneve më të fundit, në deponimet e tij në drejtorinë e policisë së qytetit bregdetar ...

I arrestuari Mëhillaj, transportohet në Tiranë/ Brenda tre ditësh, seanca tek Krimet e Rënda

24 orë - 13.02.2014

Arrestimi i Andon Mehillajt, sot në Vlorë, pritet të hedhë më tepër dritë mbi hetimet që po zhvillohen mbi të ashtuquajturin “grupi i tritolit”. Të kontaktuar nga ATSH, drejtues të Prokurorisë së ...

‘Arrest në burg’ për Andon Mëhillajn, avokati mbrojtës: Vuan nga problemet mendore

Lajmeshqip - 13.02.2014

Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë ka vendosur masën “arrest në burg”për Andon Mëhillajn. Ky i fundit akuzohet si porositësi i vrasësit me pagesë Julian Sinanaj.

Vrasjet me pagesë, vetëdorëzohet Andon Mëhillaj

Albtime - 13.02.2014

Vetëdorëzohet në Policinë e Vlorës, Andon Mëhillaj, njëri nga dy kushërinjtë e dyshuar si porositësit e disa prej krimeve të “killerit” Julian Sinanaj, të cilët u shpallën në kërkim ndërkombëtar për ...

Vetëdorëzohet Andon Mëhillaj, njëri prej dy ‘ndërmjetësve’ të vrasjeve me pagesë

Mapo - 13.02.2014

Andon Mëhillaj, njëri nga dy kushërinjtë e dyshuar si porositësit e disa prej krimeve të “killerit” Julian Sinanaj është vetëdorëzuar në Policinë e Vlorës.

Vetëdorëzohet në Vlorë Andon Mehillaj, familjarët negociuan me një zyrtar të Policisë

ABC News - 13.02.2014

Per me shume se nje muaj mundi te qendroje brenda Vlores, pa u diktuar nga askush. Madje ndoqi rregullisht cka u fol e u shkrua per te ne media. I dyshuar si njeri prej ndermjetesve te krimeve me ...

Gjykata,’arrest me burg’ Mëhillajt. Avokati: Eshtë në gjendje tronditjeje, probleme mendore

Panorama - 13.02.2014

Andon Mehillaj, sot ne gjyq UPDATE- Gjykata e Krimeve te Renda ka vleresuar sot masen e sigurise “arrest me burg” ndaj Andon Mehillaj, vetedorezuar nje dite me pare ne prokurorine e Vlores.

Dorëzohet në polici Andon Mehillaj

Yll Press - 13.02.2014

Sipas avokatit Demaj, Andon Mëhillaj dhe as familja e tij nuk është larguar asnjë moment nga Shqipëria që nga koha e arrestimit të Julian Sinanajt. Andon Mëhillaj, i dyshuar si një nga porositësit e ...

Vetëdorëzohet Andon Mëhillaj. Avokati: Juljan Sinanaj e ka kërcënuar

BalkanWeb - 13.02.2014

VLORE - Vetëdorëzohet në Policinë e Vlorës, Andon Mëhillaj, njëri nga dy kushërinjtë e dyshuar si porositësit e disa prej krimeve të “killerit” Julian Sinanaj, të cilët u shpallën në kërkim ...

Dorëzohet Andon Mëhillaj: Nuk kam të bëj me vrasjet e Sinanajt

Shqiptarja - 13.02.2014

VLORE- Vetëdorëzohet në policinë e Vlorës Andon Mëhillaj, i dyshuar si njëri prej ndërmjetësve të një sërë krimesh me pagesë të kryera nga Julian Sinanaj.

Vetëdorëzohet në polici Andon Mëhillaj, i akuzuar si sekseri i Sinanajt

Gazeta Tema - 13.02.2014

Andon Mëhillaj, i akuzuar si sekser i vrasësit me pagesë Julian Sinanaj, është vetëdorëzuar në Policinë e Vlorës. Ndërkohë mbetet në arrati kushëriri i tij, Genis Mëhillaj.

“Banda e tritolit”, vetëdorëzohet në polici Mëhillaj: Nuk kam lidhje me ngjarjen

Alb Observer - 13.02.2014

I cilësuar si porositësi i vrasjes së Julian Sinanajt, sot Andon Mëhillaj është vetëdorëzuar në polici… Burime nga policia e Vlorës bëjnë të ditur se Andon Mëhillaj ka mohuar të gjitha akuzat e ...

“Banda e tritolit”, dorëzohet Andon Mëhillaj: Nuk kam lidhje me krimet

Gazeta Idea - 13.02.2014

Vlorë- Është vetëdorëzuar në policinë e Vlorës, Andon Mëhillaj, njëri prej dy kushërinjve të dyshuar si bashkëpunëtorë të Julian Sinanjat, vrasësi me pagesë i arrestuar para paka ditësh.

VIDEO/ Avokati i Mëhillajt: S’ka lidhje me vrasjet, por është pak i përfshirë në ekzekutimin e Veizit

Gazeta Tema - 13.02.2014

Avokati i Andon Mëhillajt, Edmond Dema, ka dhënë një prononcim për mediat pas vetëdorëzimit në polici të klientit të tij. Dema tha se ai është dorëzuar në polici me vullnetin e tij të lirë.

Banda e tritolit Andon Mehillaj dorezohet ne polici Jam i pafajshem

Shqiperia - 13.02.2014

Andon Mëhillaj, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia për sulme terroriste, është dorëzuar në policinë e Vlorës mëngjesin e sotëm. Andon Mëhillaj dyshohet si njëri prej ndërmjetësve të një sërë ...

Mëhillaj vetëdorëzohet në polici

InfoGlobi - 13.02.2014

Është vetëdorëzuar në policinë e Vlorës Andon Mëhillaj, i cili dyshohet si një prej bashkëpunëtorëve të vrasësit me pagesë Julian Sinanaj. Mëhillaj, i cili ishte shpallur ne kerkim prej 29 janarit, ...

Dorëzohet një nga të kërkuarit e "Grupit të tritolit". Andon Mëhillaj kërkon siguri për familjen

Respublica - 13.02.2014

Çështja që në media ka marrë emrin si “Grupi i tritolit” duket se gradualisht po hynë në fazën e trajtimit juridik. Kështu sot paradite është vetëdorëzuar Andon Mëhillaj, një nga dy të kërkuarit të ...

Dorëzohet në polici Andon Mehillaj

Vision Plus - 13.02.2014

Andon Mëhillaj, i shpallur dy ditë më parë në kërkim ndërkombëtar për terrorizëm është vetëdorëzuar sot në mëngjes në prokurorinë e Vlorës dhe më pas është nisur menjëherë drejt Tiranës nën masa të ...

“Banda e tritolit”, vetëdorëzohet Andon Mëhillaj

Info Shqip - 13.02.2014

“Banda e tritolit”, vetëdorëzohet Andon MëhillajVetëdorëzohet në policinë e Vlorës Andon Mëhillaj, një prej pjesëtarëve të “grupit të tritolit”. Sipas informacioneve më të fundit, në deponimet e tij ...

“Banda e tritolit”, vetëdorëzohet Andon Mëhillaj

Gazeta Shqip - 13.02.2014

Vetëdorëzohet në policinë e Vlorës Andon Mëhillaj, një prej pjesëtarëve të “grupit të tritolit”. Sipas informacioneve më të fundit, në deponimet e tij në drejtorinë e policisë së qytetit bregdetar ...

Çfarë kërkoi Andon Mëhillaj në këmbim të dorëzimit

AMA-News - 14.02.2014

Vetëm pasi ka nxjerrë familjen jashtë Shqipërisë, duke e fshehur nga frika e një hakmarrjeje të mundshme, Andon (Erjon) Mëhillaj, i ka telefonuar mesditën e së mërkurës avokatit të tij, ku i ka ...

“Banda e tritolit”/ Mëhillaj drejt Tiranës, avokati: Sinanaj e ka kërcënuar

Alb Observer - 13.02.2014

Pasi u vetëdorëzua në policinë e Vlorës është trasportuar mesditën e sotme drejt kryeqytetit, Andon Mëhillaj… Çështja e “bandës së tritolit” është marrë nën hetimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda ...

Andon Mëhillaj ndryshon strategji, tani hiqet i sëmurë mendor!!

AMA-News - 13.02.2014

Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë ka vendosur masën “arrest në burg”për Andon Mëhillajn. Ky i fundit akuzohet si porositësi i vrasësit me pagesë Julian Sinanaj.

Vetëdorëzohet Mehillaj, mohon akuzat e lidhjet me Sinanajn

AlbanianScreen - 13.02.2014

Vlorë - Pas dorëzimit në prokurorinë e Vlorës Andon Mëhillaj i dyshuar si një prej ndërmjetësve të krimeve me pagesë nga Julian Sinanaj, mbërriti në policinë e Tiranës.

Nëna e viktimës së bandës së tritolit: Genis Mëhillaj më kërcënoi "mos fol"

BalkanWeb - 12.02.2014

VLORE - Zbardhen detaje të reja pas shpërthimit me tritol në banesën e dy kushërinjve Mëhillaj në Vlorë. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se në prokurori janë thirrur për të dhënë versionin e ...

Nëna e peshkatarit të vrarë: Mëhillaj më kërcënoi, më tha ‘mos fol’

Gazeta Tema - 12.02.2014

Një nga vrasjet e Julian Sinanajt është ajo e peshkatarit nga Vlora, Sokol Veizi. Ai u ekzekutua vetëm pse sekserët e Sinanajt, Genis dhe Andon Mëhillaj, kishin një konflikt për çështje prone me të.

Vrasjet në Vlorë, pyeten familjatët e Sokol Veizajt dhe Agron Çelës

Shqiptarja - 12.02.2014

TIRANE - Merren në pyetje familjarët e viktimave që janë ekzekutuar nga Julian Sinanaj me urdhër të sekserëve Mëhillaj. Ngjarja e eksplozivit në banesën e Andon Mëhillajt ka çuar prokurorinë tek ...

Nëna e peshkatarit të vrarë: Mëhillaj më kërcënoi, më tha ‘mos fol’

AMA-News - 12.02.2014

Një nga vrasjet e Julian Sinanajt është ajo e peshkatarit nga Vlora, Sokol Veizi. Ai u ekzekutua vetëm pse sekserët e Sinanajt, Genis dhe Andon Mëhillaj, kishin një konflikt për çështje prone me të.

“Porositësit e vrasjeve” në kërkim ndërkombëtar, në krye të listës së Interpolit

Republika - 12.02.2014

Tashmë zyrtarisht punëdhënësit e vrasësi Julian Sinanaj, janë dy personat më të kërkuar nga shteti shqiptar edhe ndërkomëtarisht prej Interpoli. Dy kushërinjtë Andon dhe Genis Mëhillaj, të cilët ...

'Arrest me burg' për Andon Mëhillajn, avokati mbrojtës: Vuan nga problemet mendore

Shekulli - 14.02.2014

Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë ka vendosur masën “arrest me burg”për Andon Mëhillajn. Ky i fundit akuzohet si porositësi i vrasësit me pagesë Julian Sinanaj.

Interpoli shpall në kërkim kushërinjtë Mëhillaj

Gazeta Start - 11.02.2014

Tiranë – Dy kushërinjtë, Genis dhe Andon Mëhillaj janë shpallur zyrtarisht në kërkim edhe nga Interpoli. Gjatë ditës së sotme, në listën e të shumë kërkuarve ndërkombëtar listohen edhe dy ...

Shpërthimi në banesën Mëhillaj, hetimet i kalojnë Krimeve të Rënda

SOT - 11.02.2014

12 persona janë shoqëruar nga policia e Vlorës si të dyshuar për shpërthimin e lëndës së eksplozivit në banesën e Andon Mëhillaj, njërit prej ndërmjetësve të një sërë krimesh me pagesë të kryera nga ...

Kushërinjtë Mëhillaj në listën e më të kërkuarve të Interpol (FOTO-LAJM)

Albeu.com - 11.02.2014

Dy kushërinjtë Mëhillaj janë futur në listën e më të kërkuarve të Interpolit . Andon dhe Genis Mëhillaj kërkohen nga policia pasi dyshohen se janë porositësit e disa prej krimeve të vrasësit me ...

Policia i shpall në kërkim ndërkombëtarë Genis dhe Andon Mëhillaj

Almakos - 11.02.2014

Policia e shtetit, shpall në kërkim ndërkombëtar dy kushërinjët Genis dhe Anon Mëhillaj, të akuzuar si porositës të disa vrasjeve dhe shpërthimeve më tritol në vend.

Shpallen në kërkim ndërkombëtar dy kushërinjtë Mëhillaj

SOT - 11.02.2014

Dy kushërinjtë nga Vlora, Genis dhe Andon Mëhillaj, të dyshuar si ndërmjetës të bandës së tritolit nga dita e sotme janë shpallur në kërkim jo vetëm kombëtar por dhe ndërkombëtar.

Interpoli shpall në kërkim kushërinjtë Mëhillaj

Almakos - 11.02.2014

Tashmë ata janë shpallur në kërkim ndërkombëtar, edhe prej Interpolit. Fjala është për dy kushërinjtë Andon dhe Genis Mëhillaj, të cilët policia shqiptare i kërkon prej ditësh, pasi dyshohen se janë ...

Shpërthimi, të dyshuar të afërm të biznesmenit Çela dhe të peshkatarit

Panorama - 11.02.2014

Oborri ku ndodhi shpërthimi VLORE – Në listën e të dyshuarve për shpërthimin e dy netëve më parë në banesën e Andon Mëhillajt janë familjarë të viktimave të tij.

“Porositësit e vrasjeve” shfaqen në listën e të kërkuarve të Interpolit

Panorama - 11.02.2014

Kushërinjtë Mëhillaj dyshohet se ikën jashtë Shqipërisë TIRANE – Andon dhe Genis Mëhillaj, dy kushërinjtë vlonjatë të dyshuar si porositësit e disa prej krimeve të “killerit” Julian Sinanaj, shpallen ...

Tritoli për Mëhillajn, shoqërohen të dëmtuarit nga atentatet me pagesë

Mapo - 11.02.2014

Leonard Bakillari Shpërthimi i ndodhur në banesën e Andon Mëhillajt në qytetin e Vlorës, i dyshuar si ndërmjetës i vrasjeve me pagesë, sipas policisë ka si motiv kryesor hakmarrjen pas dëshmisë së ...

Policia i shpall në kërkim ndërkombëtarë Genis dhe Andon Mëhillaj

ABC News - 11.02.2014

Policia e shtetit, shpall në kërkim ndërkombëtar dy kushërinjët Genis dhe Anon Mëhillaj, të akuzuar si porositës të disa vrasjeve dhe shpërthimeve më tritol në vend.

Kushërinjtë Mëhillaj në listën e Interpolit “për financim dhe kryerje aktesh terroriste”

Mapo - 11.02.2014

Genis dhe Andon Mëhillaj, dy kushërinjtë nga Vlora të dyshuar si ndërmjetës të bandës së tritolit nga sot janë shpallur dhe në kërkim ndërkombëtar. Fotot me të dhënat e tyre janë vendosur në faqen ...

“Banda e tritolit”, vetëdorëzohet Andon Mëhillaj. Avokati:S`ka lidhje me Julian Sinanajn

Ora news - 11.02.2014

Vetëdorëzohet në policinë e Vlorës Andon Mëhillaj, një prej pjesëtarëve të “grupit të tritolit”. Sipas informacioneve më të fundit, në deponimet e tij në drejtorinë e policisë së qytetit bregdetar ...

Vlorë, shpërthimi në banesën Mëhillaj, hetimi nga krimet e rënda

Shqiptarja - 11.02.2014

VLORË – Kur kanë kaluar më shumë se 24 orë pas shpërthimit me lëndë eksplozivi në banesën e Andon Mëhillaj, njërit prej ndërmjetësve të një sërë krimesh me pagesë të kryera nga Julian Sinanaj në ...

e#39;Banda e tritolite#39;, shpallen në kërkim ndërkombëtar kushërinjtë Mëhillaj

Shqiptarja - 11.02.2014

TIRANE- Genis dhe Andon Mëhillaj, dy kushërinjtë nga Vlora të dyshuar si ndërmjetës të bandës së tritolit nga sot janë shpallur dhe në kërkim ndërkombëtar.

Shpallen në kërkim ndërkombëtar kushërinjtë Mëhillaj

Gazeta Tema - 11.02.2014

Kushërinjtë Genis dhe Andon Mëhillaj nga Vlora, të cilët akuzohen si ndërmjetës të bandës së tritolit, janë shpallur në kërkim ndërkombëtar. Fotot e tyre tashmë gjenden në faqen e Interpolit, ku ...

“Porositësit”, kushërinjtë Mëhillaj në kërkim ndërkombëtar për “terrorizëm”

Gazeta Idea - 11.02.2014

Tiranë- Dy kushërinjtë nga Vlora, Genis dhe Andon Mëhillaj, të dyshuar si ndërmjetës të bandës së tritolit janë shpallur nga sot edhe në kërkim ndërkombëtar.

“Porositësit e vrasjeve” në kërkim ndërkombëtar, Mëhillajt në krye të listës së Interpol

Gazeta Dita - 11.02.2014

Tashmë zyrtarisht punëdhënësit e killerit Julian Sinanaj, janë dy personat më të kërkuar nga shteti shqiptar edhe ndërkomëtarisht. Që prej ditës së hënë foto e dy kushurinjëve Andon dhe Genis ...

Shpërthimi në banesën e Mëhillaj, dyshohet për konflikte familjare

Shekulli - 10.02.2014

Policia ka nisur hetimet në lidhje me shpërthimin eksplozivit në banesën e ndërmjetësit të bandës së tritolit, Andon Mëhillaj. Ditën e sotme policia e Vlorës ka shoqëruar sot dy persona, ndërsa pas ...

Tritol banesës së ndërmjetësuesit për vrasje Andon Mëhillaj

Gazeta Start - 10.02.2014

Vlorë – Dikur ishte ndërmjetës për shpërthimet me tritol, por mbrëmjen e shkuar tritoli ka shpërthyer në banesën e tij. Bëhet fjalë për shtetasin Andon Mëhillaj, një nga më të kërkuarit për momentin ...

Tritol shtëpisë së Mëhillajve, terrorizohen banorët e Vlorës

SOT - 10.02.2014

Seria e shpërthimeve me tritol duket se tani po ndëshkon vetë tritolvënësit. Mesa duket porositësit e tritoli për viktima të ndryshme knë qenë objektivi i radhës i një grupi enigmatik dhe që as nuk ...

Vlorë, shpërthim me eksploziv në banesën e të kërkuarit Andon Mëhillaj

24 orë - 10.02.2014

Arkiv Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur në një banesë në lagjen ’28 Nëntori” në qytetin e Vlorës. Shpërthimi ndodhi rreth orës 22:40 minuta të mbrëmjes në banesën e të kërkuarit Andon Mëhillaj.

Vlorë, shpërthim tritoli në banesën e Andon Mëhillaj

SOT - 10.02.2014

Shpërthim i fuqishëm tritoli është shënuar mbrëmjen e djeshme në lagjen ’28 nëntori” në qytetin e Vlorës. Sipas burimeve të policisë shpërthimi ka ndodhur në oborrin e banesës e Andon Mëhillajt, ...

Tritol shtëpisë së Mëhillajve

Top Channel - 10.02.2014

Tritol shtëpisë së Mëhillajve 10/02/2014 Një sasi eksplozivi është hedhur në banesën e Andon Mëhillajt në lagjen “28 Nëntori” në qytetin e Vlorës. Shënjestra e atentatit është personi më i kërkuar në ...

Vlora sërisht tronditet nga tritoli

Ina - 10.02.2014

Një sasi eksplozivi është hedhur në banesën e Andon Mëhillajt në lagjen “28 Nëntori” në qytetin e Vlorës. Shënjestra e atentatit është personi më i kërkuar në Shqipëri si sekseri i vrasjeve me armë ...

Banda e C4-ës, shpërthim në shtëpinë e Andon Mëhillajt

Almakos - 10.02.2014

-Hidhet në erë banesa e Andon Mëhillajt, 39 vjeçarit, që akuzohet si porositësi i një sërë atentatesh të kryera nga Julian Sinanaj. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen “28 Nëntori” në ...

Shpërthimi në banesën e Mëhillajt, hetohet pista e konflikteve

SOT - 10.02.2014

Policia e Vlorës ka shoqëruar sot dy persona, si të dyshuar për shpërthimin me eksploziv në banesën e ndërmjetësit të andës së tritolit, Andon Mëhillaj.

Tritoli ndaj banesës së Mëhillajve, shoqërohen disa persona

Albeu.com - 10.02.2014

Policia e Vlorës ka shoqëruar disa persona lidhur me shpërthimin e fuqishëm të tritolit që ndodhi mbrëmjen e djeshme në lagjen "28 nëntori”. Sipas policisë, lënda plasëse mendohet të ketë qenë me ...

Vlorë, tritol “sekserit” të vrasjeve. Ngjarja, ende pa autor

Panorama - 10.02.2014

Gazeta “Panorama” ne kryeartikullin e saj te sotem zbardh detaje nga vendosja e eksplozivit banesës në Vlorë të Andon Mëhillajt, i shpallur në kërkim si ndërmjetës mes vrasësit me pagesë Julian ...

Killeri Sinanaj: Ja porositë e Mëhillajve për krimet

Panorama - 10.02.2014

ID e Julian Sinanaj Julian Sinanaj është i vetmi person që ka zbardhur një histori krimesh të padëgjuar më parë. Sipas tij, kanë qenë dy kushërinjtë vlonjatë, Andon dhe Genis Mëhillaj, që kanë ...

Vlorë, eksploziv banesës së Andon Mëhillajt, s`ka të lënduar

Ora news - 10.02.2014

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur në banesën e të kërkuarit Andon Mëhillaj në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:40 në lagjen “28 Nëntori” por fatmirësisht nuk ka pasur persona të plagosur.

Fillon hakmarrja, tritol shtëpisë së Andon Mëhillajt

Mapo - 10.02.2014

Vlorë- Shpërthen eksploziv në banesën e Andon Mëhillaj i dyshuar si bashkëpunëtor i të penduarit Julian Sinanaj, i akuzuar si vrasës me pagesë. Nga shpërthimi në oborrin e shtëpisë së Andon Mëhillajt ...

“Banda e tritolit”, shpërthim eksplozivi në banesën e Andon Mëhillajt

Gazeta Idea - 10.02.2014

Vlorë- Pas dëshmisë së Julian Sinjanajt, vrasësit me pagesë, se ndërmjetësit për vrasjen e biznesmenit ishin dy kushërinjtë Mëhillaj, banesa e njërit prej tyre ka rënë pre e një atentati.

Mesazh për Andon Mëhillajn, shpërthim në banesën e tij të zbrazur në Vlorë

Respublica - 10.02.2014

Siç ke shtruar, ashtu do flesh. Ky duket se ka qenë mesazhi pas një shpërthimi të fuqishëm tritoli mbrëmjen në Vlorë. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në oborrin e banesës e Andon Mëhillajt në lagjen ...

Tritol ‘bandës së tritolit’/ Eksploziv në banesën e porositësit të vrasjeve e shpërthimeve (VIDEO)

Gazeta Tema - 10.02.2014

Rikthehen shpërthimet me tritol në qytetin e Vlorës. Një i tille ndodhi në banesën e Andon Mëhillajt, i dyshuar si një nga porositësit e vrasjeve dhe shpërthimeve të Julian Sinanajt.

Vlorë, tritol banesës së Mëhillajt shoqërohen disa persona

Shqiptarja - 10.02.2014

VLORE - Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen "28 nëntori” në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, lënda plasëse mendohet të ketë qenë me fitil përcjellës, por ende ...

Tritol ‘bandë së tritolit’

InfoGlobi - 10.02.2014

Rikthehen shpërthimet me tritol në qytetin e Vlorës. Një i tille ndodhi në banesën e Andon Mëhillajt, i dyshuar si një nga porositësit e vrasjeve dhe shpërthimeve të Julian Sinanajt.

Tritol në shtëpinë e sekserit të “bandës së tritolit”, Andon Mëhillaj

Alb Observer - 10.02.2014

Ndërmjetësi i bandës së tritolit është vënë në shenjestër nga policia, por jo vetëm… Natën e së djeshmes banesa e tij ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie të konsiderushme tritoli.

Vlorë, eksploziv banesës së Andon Mëhillajt, s`ka të lënduar

AMA-News - 10.02.2014

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur në banesën e të kërkuarit Andon Mëhillaj në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:40 në lagjen “28 Nëntori” por fatmirësisht nuk ka pasur persona të plagosur.

Vlorë, tritol shtëpisë së Mëhillajve

Vision Plus - 10.02.2014

Disa orë pas shpërthimit të eksplozivit në banesën e braktisur të Andon Mëhillajt, ndërmjetësit të bandës së tritolit në Vlorë, policia lokale ka shoqëruar 6 persona dhe pas verifikimeve i ka lënë ...

Tritoli ndaj Mëhillajve, për hakmarrje

AMA-News - 10.02.2014

Për shpërthimin me eksploziv në banesën e ndërmjetësit të bandës së tritolit, Andon Mëhillaj, policia e Vlorës ka shoqëruar sot dy persona, ndërsa pas verifikimeve i ka lënë të lirë.

Tritoli ndaj Mëhillajt, asnjë i dyshuar

AlbanianScreen - 10.02.2014

Vlorë - Një sasi eksplozivi shpërtheu në banesën e Andon Mëhillajt në lagjen "28 Nëntori" në qytetin e Vlorës. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së dielës në hyrje të banesës së një prej të kërkuarve si ...