TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kuvend/ Basha akuza Ramës: Pa mbështetjen e krimit nuk je asgjë

BalkanWeb - 13.10.2017

TIRANE- Kreu i PD, Lulzim Basha ka replikuar me kryeministrin Edi Rama gjatë seancës së Kuvendit. Basha tha se pa mbështetjen e krimit Rama nuk është asgjë dhe sipas tij ai i ka hequr emrin nga ...

Replikat PS-PD në Kuvend, Basha-Ramës: Pa mbështetjen e krimit, nuk je asgjë

SOT - 13.10.2017

Vijojnë replikat mes krerëve të partive politike gjatë sencës në Kuvend. Basha tha se pa mbështetjen e krimit Rama nuk është asgjë. “Shqiptarët janë të mërzitur nga ky Kuvend sepse është vendi i një ...