TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas pushimeve luksoze në Turqi, ja ku ndodhet Sonila Meço

Mapo - 14.08.2019

Gazetarja Sonila Meço ka vendosur që pas pushimeve në një resort luksoz në Turqi, t’i drejtohet shtëpisë së saj në fshatin Dardhë të Korçës. Përmes fotove të publikuara në rrjetin social në ...

FOTOT: Sonila Meço tregon vilën e saj në Dardhë

Gazeta Tema - 14.08.2019

Sonila Meço i ka kaluar këto pushime mes detit dhe fshatit. Ajo ka publikuar disa foto nga vila e saj që zotëron në Dardhë të Korçës. “Të ‘ushqesh’ një kopësht me lule nis me duart në pleh, por ...

E ndërtuar e gjitha me gurë, dalin pamjet nga vila luksoze e Sonila Meços në fshatin turistik (FOTO)

SOT - 14.08.2019

Gazetarja e njohur Sonila Meço ka publikuar në rrjetet sociale vilën e saj në fshatin turistik të Korçës, Dardhë. Sonila ndodhet atje me pushime, ndërsa nuk ka hezituar të ndajë me ndjekësit pamje ...

Mes malesh, Sonila Meço prezanton vilën e familjes (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço po i kalon pushimet në Dardhë të Korçës me bashkëshortin dhe vajzën. Atje Sonila po pushon në vilën e saj që ndodhet mes gjelbërimit.

Plot lule e gjelbërim, Sonila Meço tregon për herë të parë pamjet nga vila e saj

Durres Lajm - 14.08.2019

Pas përfundimit të sezonit të emisionit "Tempora" në "Ora News", gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka zgjedhur të çlodhet në vilën e saj në Dardhë të Korçës së bashku me Drinin, bashkëshortin dhe ...