TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kida seksi në bikini të kuqe, vë në pah asetet

Lajmi.net - 19.06.2018

Pas ditëve të ngarkuar me koncerte, Kida ka gjetur kohë edhe për veten. Këngëtarja kosovare ka zgjedhur që të pushoj në Belek të Turqisë dhe nga atje po publikon edhe fotografi, shkruan lajmi.net Pas ...

Kida nis pushimet, këtë vend e ka zgjedhur

Lajmi.net - 19.06.2018

Këngëtarja Orhidea Latifi- Kida, ka nisur pushimet. Turqia ishte destinacioni që ajo e ka zgjedhur për tu relaksuar pas disa koncerteve të një pasnjëshme të përcjellura me lodhje, shkruan lajmi.net ...

Kida vjen në një pozë atraktive nga Turqia

Lajmi.net - 18.06.2018

Pas angazhimeve të shumta Kida ka zgjedhur ca ditë pushimi në Turqi. Dhe tani këngëtarja e njohur vjen në një pozë atraktive nga pushimet e saj teksa tregon linjat në bikini, shkruan lajmi net.

Kida vjen në një pozë atraktive nga Turqia

Lajm - 18.06.2018

Pas angazhimeve të shumta Kida ka zgjedhur ca ditë pushimi në Turqi. Dhe tani këngëtarja e njohur vjen në një pozë atraktive nga pushimet e saj teksa tregon linjat në bikini, shkruan lajmi net.