TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

PSG vendos rekord të ri në Ligue 1

Lajmi.net - 12.01.2019

Paris Saint Germain derisa po marshojnë sigurt drejt titullit të radhës në Ligue 1, po vazhdojnë të vendosin rekorde të reja. Skuadra e drejtuar nga Thumas Tuchel, ka shënuar fitoren e radhës në ...

Mungon Neymar? Asnjë problem, PSG fiton 0-3 ndaj Amiens

SuperSport - 12.01.2019

Mungesa e një emri të madh si Neymar Junior nuk ndihet aspak te PSG në përballjet e kampionatit francez. Pa “yllin” brazilian në fushë, parizienët fituan lehtësisht 0-3 në fushën e Amiens, duke ...

Amiens 0-3 PSG: Notat e lojtarëve, Draxler më i miri

Telegrafi - 12.01.2019

Paris Saint Germain fitoi në Ligue 1 ndaj Amiens me rezultat 0-3. Golat për PSG i shënuan Edinson Cavani (57′), Kylian Mbappe (70′) dhe Marquinhos (79′).

PSG nuk gabon, fiton në transfertë ndaj Amiens (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

PSG ka marrë një fitore të lehtë sot në transfertë ndaj Amiens në " Stade de la Licorne". Ndeshaj zhbllokohet në minutën e 57' me golin e Edinson Cavanit në minutën e 57'.

PSG fiton pa problem ndaj Amiens

Telegrafi - 12.01.2019

Paris Saint Germain ka vazhduar me fitore në Ligue 1, e radhës ishte ndaj Amines me rezultat 0-3. PSG ishte dukshëm më e mirë dhe në fund fitoi me lehtësi.

PSG kalon në avantazh ndaj Amiens (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

PSG kalon në avantazh ndaj Amiens në "Stade de la Licorne". Ai që ka shënuar është sulmuesi Edinson Cavani në minutën e 57' nga pika e bardhë e penalltisë.

PSG vendos rekord të ri në Ligue 1

Medial - 12.01.2019

Paris Saint Germain derisa po marshojnë sigurt drejt titullit të radhës në Ligue 1, po vazhdojnë të vendosin rekorde të reja. Skuadra e drejtuar nga Thumas Tuchel, ka shënuar fitoren e radhës në ...

Mungon Neymar? Asnjë problem, PSG fiton 0-3 ndaj Amiens

Top Channel - 12.01.2019

Mungesa e një emri të madh si Neymar Junior nuk ndihet aspak te PSG në përballjet e kampionatit francez. Pa “yllin” brazilian në fushë, parizienët fituan lehtësisht 0-3 në fushën e Amiens, duke ...

Amiens 0-3 PSG: Notat e lojtarëve, Draxler më i miri

Almakos - 12.01.2019

Paris Saint Germain fitoi në Ligue 1 ndaj Amiens me rezultat 0-3. Golat për PSG i shënuan Edinson Cavani (57′), Kylian Mbappe (70′) dhe Marquinhos (79′).