TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Perezi ‘frikësohet’ nga Al-Khelaifi, PSG kërkon seriozisht Zidanen

Telegrafi - 12.10.2017

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është duke u përballur me një sulm bërthamor nga Paris Saint-Germain për trajnerin e tyre, Zinedine Zidane.

Zidane një fitore larg rekordit historik të Guardiolas

Gazeta Express - 12.10.2017

Zidane dëshiron të thyejë një tjetër rekord të Guardiolas, atë me më së shumti fitore me radhë në ...

Ky është premtimi i mbajtur nga Zinedine Zidane

Lajmi.net - 12.10.2017

Real Madrid është skuadra që ka aktivizuar më së shumti lojtarë këtë sezon. Trajneri i kësaj skuadre, Zinedine Zidane, nga 24 lojtarët që ka pasur në dispozicion, ka aktivizuar 22 prej tyre, rekord ...

Talenti që la Realin këtë sezon, falenderon Zidanen që e largoi

Albeu.com - 12.10.2017

Mariano Diaz, lojtari Madrilen i shitur në Lyon por me të drejtë blerje ka folur për arsyet se pse zgjodhi pikërisht skuadrën Franceze dhe për trajnerin e Real Madridit, Zinedine Zidane .

Zidane e mban fjalën, i aktivizon të gjithë

Java News - 12.10.2017

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është trajner që e mban fjalën, pavarësisht se kjo i dëmton disa lojtarë të mëdhenj në skuadërZidane gjithnjë e ka përsëritur se ai do të luajë me të gjithë ...

‘Problem’ i madh për Zidanen

Lajmi.net - 12.10.2017

. Zinedine Zidane është në dilemë të madhe. Trajneri i Real Madridit ballafaqohet me një sfidë të madhe të përzgjedh se cilët futbollist t’i pushojë në ndeshjen kundër Getafes në La Ligë.

Perezi ‘frikësohet’ nga Al-Khelaifi, PSG kërkon seriozisht Zidanen

Almakos - 12.10.2017

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është duke u përballur me një sulm bërthamor nga Paris Saint-Germain për trajnerin e tyre, Zinedine Zidane.