TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Melania Trump refuzoi puthjen me Michael Jackson

SOT - 08.11.2019

Në intervistën e fundit të Melania Trump me revistën ‘Du Jour ‘vijojnë të dalin detaje impresionuese të jetës së para martesës me Trump. Ajo tregon sesi ka njohur burrin e ardhshëm dhe sesi njeherë i ...

Melania Trump përgënjeshtrohet nga fotografi: Nuk ka qenë kurrë supermodele

SOT - 08.11.2019

Zonja e parë e SHBA është akuzuar së fundmi se ka gënjyer për të kaluarën e saj si “supermodele” nga një fotograf, ish-shok-dhome në Neë York. Para se të martohej me Donald Trump, Melania punonte si ...