TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ardit Gjebrea thotë se dita e çlirimit të Kosovës është një ditë e bekuar për të gjithë shqiptarët

Botasot - 12.06.2019

Ardit Gjebrea ka disa fjalë për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës. Ardit Gjebrea përmes një postimi në Instagram, ka uruar shqiptarët për këtë ditë të shënuar.

Ardit Gjebrea thotë se dita e çlirimit të Kosovës është një ditë e bekuar për të gjithë shqiptarët

Lajmi.net - 12.06.2019

Ardit Gjebrea përmes një postimi në Instagram, ka uruar shqiptarët për këtë ditë të shënuar, shkruan lajmi.net. Moderatori thotë se 20 vite më parë NATO u ka dhënë fund masakrave, meqë rast përfundoi ...

Urimi plot dashuri i Ardit Gjebreas për kosovarët

Gazeta Express - 12.06.2019

Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea.

Urimi plot dashuri i Ardit Gjebreas për kosovarët

Botasot - 12.06.2019

Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea.