TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Është fejuar reperi S4MM, këto janë fotot nga fejesa

Gazeta Express - 14.08.2019

Reperi shqiptar S4MM është fejuar. Gjatë ditës së djeshme është shkruar në media për një lidhje të mundshme të reperit nga Tetova, S4MM. Madje edhe kanë dalë fotografi të vajzës me të cilën reperi ...

Reperi shqiptar qenka fejuar dhe ne nuk ditkemi gjë! (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Vetëm 2 ditë më parë, postimet në Instagram nga i njëjti vend tradhëtuan reperin S4MM, duke i zbuluar partneren e tij. E dashura e reperit quhet Filis dhe jeton në Zvicër.

Fejohet reperi i njohur shqiptar, dalin imazhet nga ceremonia

Zhurnal - 14.08.2019

Reperi i njohur, S4MM i ka dhënë fund beqarisë. Ai është fejuar vajzën me emrin Filis ndërsa tani kanë dalur edhe pamjet nga ceremonia martesore. Sipas burime të Prive, çifti janë në lidhje prej ...

Fejohet S4MM, pamje nga ceremonia

Lajmi.net - 14.08.2019

S4MM ka pak kohë që ka konfirmuar se është në lidhje, por asnjëherë nuk ka dalur në publik me të dashurën, shkruan lajmi.net. Reperi tashmë është fejuar me të dashurën, emri i të cilës është Filis, ...

S4MM me të dashur të re

Zhurnal - 13.08.2019

S4MM po kalon disa ditë pushimi me të dashurën. S4MM ka qenë mjaft i pranishëm në mediat rozë kohët e fundit, tani bëhet fjalë për një lidhje dashurie mes tij dhe një vajze nga Zvicra, Filis, shkruan ...

I tradhëtuan postimet! Zbulohet e dashura e reperit shqiptar (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.08.2019

Ai është përfolur shumë për jetën e tij private dhe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave! Dhe ndonëse është munduar ta lërë jashtë interesit të tyre romancën, reperi S4MM duket se nuk ia ka dalë ...

Pas fyerjeve të Feros kështu reagon S4MM

Lajmi.net - 12.08.2019

Fero vazhdon të fyej S4MMin reperi nuk lodhë kokën për këto veprime të gjilanasit, ai ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet duke u relaksuar, shkruan lajmi.net.

Fero lëshon gojën keq, me fjalë të rënda për rivalin e tij pasi ai ofendoi atë dhe Arbenitën në koncert

Gazeta Express - 12.08.2019

Fero i është drejtuar me fjalë shumë ofenduese reperit S4MM. Dihet që reperat shqiptarë nuk i kanë punët mirë midis njeri-tjetrit. I tillë është edhe rasti i reperit Fero me reperin S4MM.