TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nisje perfekte, Cikalleshi i shënon gol Kariust në debutim (Video)

SOT - 18.01.2019

Sokol Cikalleshi e ka nisur në mënyrë perfekte aventurën te skuadra e tij e re, Akhisar. Sulmuesi kavajas u transferua para pak ditësh te kjo skuadër pas përfundimit të marrëveshjes së huazimit me ...

Rikthim ëndrrash për Cikalleshin te Akhisar, realizon ndaj Besiktas!(Video)

SuperSport - 18.01.2019

Debutim ëndrrash për Sokol Cikalleshin me Akhisarspor. I rikthyer vetëm dy ditë më parë te Akhisar, sulmuesi shqiptar arriti të linte shenjën që në ndeshjen e tij parë, duke shënuar ndaj gjigandëve ...

Cikalleshi e nis me gol te Akisarsport, shënon kundër Besiktasit

Telegrafi - 18.01.2019

Sulmuesi shqiptar, Sokol Cikalleshi është kthyer në protagonist me skuadrën e re, Akhisarspor, duke shënuar në portën e gjigantëve të Besiktasit. Edhe pse nuk e nisi ndeshjen si startues, Cikalleshit ...

Nisje perfekte, Cikalleshi i shënon gol Kariust në debutim (Video)

Medial - 18.01.2019

Sokol Cikalleshi e ka nisur në mënyrë perfekte aventurën te skuadra e tij e re, Akhisar. Sulmuesi kavajas u transferua para pak ditësh te kjo skuadër pas përfundimit të marrëveshjes së huazimit me ...

Cikalleshi me skuadër të re

Alsat - 17.01.2019

Sokol Cikalleshi ka ndërprerë kontratën e huazimit me skuadrën e Goztepes në kampionatin Turk, ku ishte huazuar nga skuadra e Osmanlispor. Cikalleshi përmes rrjeteve sociale bën me dije se ai tani ...

Cikalleshi e nis me gol te Akisarsport, shënon kundër Besiktasit

Almakos - 18.01.2019

Sulmuesi shqiptar, Sokol Cikalleshi është kthyer në protagonist me skuadrën e re, Akhisarspor, duke shënuar në portën e gjigantëve të Besiktasit. Edhe pse nuk e nisi ndeshjen si startues, Cikalleshit ...

Zyrtare: Akhisarspori e blen përfundimisht Sokol Cikalleshin

Telegrafi - 17.01.2019

Sokol Cikalleshi ka ndërruar skuadër, por jo edhe kampionat. Sulmuesi shqiptar më nuk është pjesë e skuadrës së Goztepes dhe këtë e ka konfirmuar përmes rrjeteve sociale.

Ylli i Kombëtares me skuadër të re për 1 milionë euro, ja detajet e transferimit

Zeri - 17.01.2019

Sokol Cikalleshi rikthe het tek Akhisarspor. Bomberi i Kombëtares ka realizuar dje një transferim të bujshëm. Pas ndërprerjes së kontratës me Goztepen, ekip në të cilin ishte i huazuar nga ...

Zyrtare: Sokol Cikalleshi ndryshon ekip në Turqi

Albeu.com - 16.01.2019

Sulmuesi shqiptar, Sokol Cikalleshi, nëpërmjet një postimi në Instagram, ka zyrtarizuar edhe lëvizjen e tij në këtë merkato janar. Ai bën me dije se është larguar nga Goztepe prej hapësirave të ...

Befason Sokol Cikalleshi, transferohet tek Akhisari

SuperSport - 17.01.2019

Sokol Cikalleshi gjen skuadër të re në Superligën e Turqisë. Sulmuesi kavajas, pasi mbylli para kohë huazimin te Goztepe, vendosi t’i bashkohej Akhisarsporit, ekip me të cilin ka luajtur i huazuar ...

Cikalleshi largohet nga Goztepe, firmos me klubin tjetër turk

BalkanWeb - 17.01.2019

Sokol Çikalleshi është bërë pjesë e skuadrës së Akhisarspor në kampionatin turk. Zyrtarizimi ka ardhur të mërkurën ku është konfirmuar nga të gjitha palët se sulmuesi i përfaqësueses shqiptare ...

Cikalleshi me skuadër të re

Antpress - 17.01.2019

17 Janar 2019 / 17:09 Sokol Cikalleshi ka ndërprerë kontratën e huazimit me skuadrën e Goztepes në kampionatin Turk, ku ishte huazuar nga skuadra e Osmanlispor.

Debutim ëndrrash, Cikalleshi gjen rrjetën me skuadrën e re (VIDEO)

Albeu.com - 18.01.2019

Sulmuesi kuqezi, Sokol Cikalleshi është bërë protagonist në takimin e sotëm mes skuadrës së tij, Akhisarspor dhe gjigantëve të Beshiktash. Edhe pse nuk e nisi ndeshjen titullar, Cikalleshit i mjaftoi ...

Zyrtare: Akhisarspori e blen përfundimisht Sokol Cikalleshin

Almakos - 17.01.2019

Sokol Cikalleshi ka ndërruar skuadër, por jo edhe kampionat. Sulmuesi shqiptar më nuk është pjesë e skuadrës së Goztepes dhe këtë e ka konfirmuar përmes rrjeteve sociale.

Sokol Cikalleshi, transferohet tek Akhisari

Gazeta Tema - 17.01.2019

Sokol Cikalleshi gjen skuadër të re në Superligën e Turqisë. Sulmuesi kavajas, pasi mbylli para kohë huazimin te Goztepe, vendosi t’i bashkohej Akhisarsporit, ekip me të cilin ka luajtur i huazuar ...

Sulmuesi i Kombëtares e nis me gol aventurën e re, shënon kundër Besiktasit

Zeri - 18.01.2019

Sulmuesi shqiptar, Sokol Cikalleshi është kthyer në protagonist me skuadrën e re, Akhisarspor, duke shënuar në portën e gjigantëve të Besiktasit. Edhe pse nuk e nisi ndeshjen si startues, Cikalleshit ...

Cikalleshi gjen skuadër të re në Superligën e Turqisë

Botasot - 17.01.2019

Sokol Cikalleshi gjen skuadër të re në Superligën e Turqisë. Sulmuesi kavajas, pasi mbylli para kohë huazimin te Goztepe, vendosi t’i bashkohej Akhisarsporit, ekip me të cilin ka luajtur i huazuar ...