TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ziadin Sela: Zaev të kërkojë drejtësi edhe për rastin Pacient, jo ta mbroj Bujar Osmanin!

Ina - 09.10.2019

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin ’24 Analizë’ në TV24, ka folur rreth zhvillimeve të fundit politike duke komentuar edhe përfshirjen e nënkryetares të Kuvendit, në rastin ...

Vendimi pozitiv i Holandës, Osmani: Tani sfiduese Ligji për Prokurorinë Publike

Flaka - 09.10.2019

Vendimi i Këshillit të ministrave të vendeve anëtare të BE-së më 15 tetor pritet të jetë pozitiv, që mos të shuhet shpresa europiane e vendit dhe riaktualizuar kundërthëniet etnike, shprehet ...

Dhurata e Pompeo për Bujar Osmanin | FOTO

Flaka - 08.10.2019

Bujar Osmani, Zëvendëskryeministri për Çështjet Evropiane, postoi një fotografi me dhuratën që mori nga Mike Pompeo gjatë vizitës të Sekretarit të Shtetit amerikan në Ohër, përcjell FLAKA.

Sela: Zaev të kërkojë drejtësi edhe për rastin Pacient, jo ta mbroj Bujar Osmanin!

Shqipmedia - 10.10.2019

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin ’24 Analizë’ në TV24, ka folur rreth zhvillimeve të fundit politike duke komentuar edhe përfshirjen e nënkryetares të Kuvendit, në rastin ...