TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjyqtarët i përgjigjen Ramës: Qëndrimet agresive e të adresuara gabim pasoja të dëmshme për reformën në drejtësi. Apeli

BalkanWeb - 10.10.2019

Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të ...

Gjyqtarët i përgjigjen Ramës: Po kërcënohet pavarësia e sistemit

Medial - 10.10.2019

Akuzat e forta të kryeministrit Edi Rama se pjesa më e madhe e gjyqtareve dhe prokuroreve shkelin ligjin ka sjellë reagimin e shoqatave te gjyqtareve.

Gjyqtarët i përgjigjen Ramës: Qëndrimet agresive e të adresuara gabim pasoja të dëmshme për reformën në drejtësi. Apeli

Medial - 10.10.2019

Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të ...

Gjyqtarët reagojnë ndaj Ramës: Sulmet cenojnë pavarësinë e sistemit

Java News - 10.10.2019

Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të ...

Gjyqtarët i përgjigjen Ramës: Je kërcënim ndaj pavarësisë së pushtetit gjyqësor

Albeu.com - 10.10.2019

Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar pas qëndrimieve të kryeministrit Rama dhe përfaqësueve të maxhorancës ndaj gjyqtarëve .

“Kap ça të kapësh”, gjyqtarët reagojnë ndaj Ramës: Po dëmton reformën në drejtësi, qendrim agresiv

Gazeta Tema - 10.10.2019

Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë kanë reaguar pas deklaratës së ashpër të kryeministrit Edi Rama, i cili nga foltorja e Kuvendit kërkoi shpalljen në kërkim me ligj ...

Rama i cilësoi si grupi kriminal ‘KÇK’, Unioni i Gjyqtarëve i përgjigjen kryeministrit: Qëndrimet agresive e të ...

SOT - 10.10.2019

Akuzat e forta nga kryeministri Edi Rama dhe përfaqësues të maxhorancës kanë sjellë një deklaratë të përbashkët të Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unionit të ...

Gjyqtarët irritohen me Ramën pas sulmeve në Parlament: Qëndrime të tilla dëmtojnë reformën në drejtësi dhe cenojnë ...

SOT - 11.10.2019

Kryeministri Edi Rama ka nisur një betejë të ashpër me sistemin e drejtësisë. Sulmet e vazhdueshme ndaj prokurorit të Durrësit, Arian Ndoja, përveç KLP kanë sjellë edhe reagimin e Shoqatës Kombëtare ...