TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Frashër Krasniqi i reagon Vetëvendosjes, i quan “patericë” të Isa Mustafës

Lajmi.net - 06.12.2018

Deputeti i Partisë Socialdemokrate ka reaguar në Facebook ndaj ish-partisë së tij, Lëvizjes Vetëvendosje. Ai e ka quajtur Vetëvendosjen “patericë” të Isa Mustafës, shkruan lajmi.net.

LDK-ja e VV-ja me vendim të përbashkët

Koha.net - 06.12.2018

Fjala e fundit e Lidhjes Demokratike të Kosovës karshi situatës në të cilën gjendet vendi, janë zgjedhjet. Madje, kryetari i partisë, Isa Mustafa në një intervistë ekskluzive për Rubikon të KTV-së ka ...

Mustafa: LDK e Vetëvendosje kërkojnë zgjedhje

Gazeta Express - 06.12.2018

Fjala e fundit e Lidhjes Demokratike të Kosovës karshi situatës në të cilën gjendet vendi, janë ...

Sonte në Rubikon flet Isa Mustafa

Koha.net - 06.12.2018

Isa Mustafa, kryetar i LDK-së dhe ish-kryeministër i Kosovës, do të jetë i ftuar sot në Rubikon. - Cila është fjala e fundit e Lidhjes Demokratike për dialogun me Serbinë? - A ka mospajtime brenda ...

Frashër Krasniqi i reagon Vetëvendosjes

Botasot - 06.12.2018

Deputeti i Partisë Socialdemokrate ka reaguar në Facebook ndaj ish-partisë së tij, Lëvizjes Vetëvendosje. Ai e ka quajtur Vetëvendosjen “patericë” të Isa Mustafës.