TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shën Valentini i parë si të martuar, ja çka i dhuroi 50 vjeçari Adelinës

Lajmi.net - 14.02.2018

Është festa e parë e të dashuruarve si çift i martuar. E sot, Adelina Tahiri ka marrë një dhurat shumë të bukur nga bashkëshorti i saj 50 vjeçar, shkruan lajmi.net Këngëtarja ka hedhur një fotografi ...

Adelina, darkë romantike me Valin për Shën Valentin

Gazeta Express - 14.02.2018

Këngëtarja Adelina Ismaili ka zgjedhur që të del e të festojë sonte për Ditën e të ...

Për Shën Valentin! Adelina, Vali dhe Uliksi në darkë romantike

Lajmi.net - 14.02.2018

Kanë dalur për të festuar. Këngëtarja shqiptare Adelina Ismaili dhe bashkëshorti i saj Vali kanë zgjedhur që festën e të dashuruarve ta kalojnë një ambient familjar, shkruan lajmi.net Kjo se, në ...

Ja zemrën e kujt e preku kënga ‘S’ta fal’ e Adelinës

Zhurnal - 14.02.2018

Ja zemrën e kujt e preku kënga ‘S’ta fal’ e Adelinës Këngëtarja Adelina Berisha mbrëmë ka hedhur në Youtube projektin e ri muzikor të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net E kjo këngë e zhanrit ...

Adelina Ismaili i drejtohet bashkëshortit, Vali Krasniqit: Ti je Valentini i ëndrrave të mia

Telegrafi - 14.02.2018

Adelina Ismaili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo së fundi është bërë pjesë e serialit “O Sa Mirë”, ku po luan rolin e drejtoreshës së kolegjit.

Ja zemrën e kujt e preku kënga ‘S’ta fal’ e Adelinës

Lajmi.net - 14.02.2018

Dje ka lansuar këngën e re. Këngëtarja Adelina Berisha mbrëmë ka hedhur në Youtube projektin e ri muzikor të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net E kjo këngë e zhanrit baladë-ritmike ka filluar të ...

Adelina Ismaili: Krejtësisht e transformuar prej Sellmës (Foto)

Telegrafi - 14.02.2018

Adelina Ismaili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo së fundi është bërë pjesë e serialit “O Sa Mirë”, ku po luan rolin e drejtoreshës së kolegjit.

Adelina Tahiri neps shtatzënie? Këngëtarja zbulon ushqimin e preferuar

BalkanWeb - 14.02.2018

MAQEDONI – Ditët e fundit në mediat rozë qarkullon lajmi se Adelina Tahiri është në pritje të fëmijës së parë. Ajo u fotografua së bashku me bashkëshortin e Serjoza Markov duek dalë nga një klinikë ...

Në këtë gjendje fytyrën e Adelinës nuk e keni parë kurrë

Zhurnal - 14.02.2018

Në këtë gjendje fytyrën e Adelinës nuk e keni parë kurrë Këngëtarja Adelina Tahiri ka habitur gjithë ndjekësit e saj. Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se fytyra e saj nuk ka qenë e ...

Adelina Berisha publikon këngën e re

Zhurnal - 14.02.2018

Adelina Berisha publikon këngën e re Këngëtarja e njohur nga Kosova, Adelina Berisha, pas “Bonita” vjen me një këngë të re. Kënga e re titullohet “Sta fal”, tekstin e së cilës e ka shkruar Petro ...

Një tjetër foto e Adelina Tahirit, na befason me fytyrën e saj (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.02.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të lindjes për të jetuar në një tjetër vend. Ajo tashmë jeton në Vienë.

Adelina Berisha publikon këngën e re

Koha.net - 14.02.2018

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Adelina Berisha, pas “Bonita” vjen me një këngë të re. Kënga e re titullohet “Sta fal”, tekstin e së cilës e ka shkruar Petro Xhori ndërsa muzikën Irkenc Hyka, ...

Adelina Berisha – S'ta fal

Alb Portali - 14.02.2018

Adelina Berisha – S’ta fal (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Irkenc Hyka, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Petro Xhori, Video xhirimet e klipit jane punuar nga kompania Max ...

Shën Valentini i parë si të martuar, ja çka i dhuroi 50 vjeçari Adelinës (FOTO)

Lajm - 14.02.2018

Është festa e parë e të dashuruarve si çift i martuar. E sot, Adelina Tahiri ka marrë një dhurat shumë të bukur nga bashkëshorti i saj 50 vjeçar, shkruan lajmi.net Këngëtarja ka hedhur një fotografi ...

Adelina Ismaili i drejtohet bashkëshortit, Vali Krasniqit: Ti je Valentini i ëndrrave të mia

Almakos - 14.02.2018

Adelina Ismaili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo së fundi është bërë pjesë e serialit “O Sa Mirë”, ku po luan rolin e drejtoreshës së kolegjit.

Zemrën e kujt ka prekur projekti i ri i Adelinës?

Albeu.com - 14.02.2018

Këngëtarja Adelina Berisha mbrëmë ka hedhur në Youtube projektin e ri muzikor të titulluar ‘S’ta fal’. Kjo këngë e zhanrit baladë-ritmike ka filluar të pëlqehet nga ndjekësit e këngëtares .

Adelina Ismaili: Krejtësisht e transformuar prej Sellmës (Foto)

Almakos - 14.02.2018

Adelina Ismaili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo së fundi është bërë pjesë e serialit “O Sa Mirë”, ku po luan rolin e drejtoreshës së kolegjit.

Adelina Berisha publikon këngën e re

Ina - 14.02.2018

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Adelina Berisha, pas “Bonita” vjen me një këngë të re. Kënga e re titullohet “Sta fal”, tekstin e së cilës e ka shkruar Petro Xhori ndërsa muzikën Irkenc Hyka, ...

Në këtë gjendje fytyrën e Adelinës nuk e keni parë kurrë

Lajmi.net - 13.02.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri ka habitur gjithë ndjekësit e saj. Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se fytyra e saj nuk ka qenë e njëjtë me të, shkruan lajmi.net Kjo se, Adelina kishte ...

PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’

Zhurnal - 13.02.2018

PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’ E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc ...

Adelina vjen e kuqe me këngë e re, a i dedikohet ditës së dashurisë Shën Valentinit

Gazeta Express - 13.02.2018

Adelina Berisha sot ka sjell këngën e saj më të re “S’ta fal” një këngë ku ajo është e veshur në shumicën e skenave me një fustan të ...

PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’

Lajmi.net - 13.02.2018

Ka kohë që e ka paralajmëruar. E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc Hykws që ka bërë ...

Adelina Berisha lanson klipin “S’ta fal”, duket tërheqëse në videon muzikore

Telegrafi - 13.02.2018

“S’ta fal” titullohet kënga më e re e Adelina Berishës, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Irkenc Hyka e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Rrënqeth Adelina Ismaili: Si e përjetova shtatzëninë pas vdekjes së nënës

Lajmi.net - 13.02.2018

Viti 2016 ka qenë një vit aspak i lehtë për motrat Ismaili. Adelina, Zanfina dhe Ema, në muajin prill humbën nënën e tyre, Monën, e cila gjithashtu ishte dhe menaxherja e këngëtareve.

Poza e fundit e Adelina Ismailit sonte do iu lerë pa fjalë!

Zhurnal - 13.02.2018

Poza e fundit e Adelina Ismailit sonte do iu lerë pa fjalë! Adelina Ismaili një emër i artit i cili sapo të përmendet zgjon kureshtje tek masa, shkruan “Kosovarja”.

Me djalin në krah, Adelina rrëfen tmerrin e shtatëzanisë

Albeu.com - 13.02.2018

Ajo priste të ishte një vajzë, pasi në familjen e saj kanë mbizotruar gjithmonë vajzat. Madje edhe në fisin e këngëtares së njohur Adelina Ismaili, gjinia femërore ka dominuar.

Aktrimi, ëndrra e Adelina Ismailit

Ina - 13.02.2018

Së fundmi, Adelina Ismailin, e kemi parë edhe si aktore. Këngëtarja e cila është kthyer në Kosovë për pak vjet, në emisionin NIN në Klan Kosova, tha se ëndrra e saj ka qenë të merret me aktrimin.

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar (Foto)

Zhurnal - 12.02.2018

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar (Foto) Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Paraqitja e parë e Adelinës në një intervistë bashkë me Uliksin, sa shumë i është rritur djali

Lajmi.net - 12.02.2018

Kënëtarja Adelina Ismaili pas një pauze të gjatë është rikthyer sërish në ekranet televizive. Por kësaj here jo si këngëtare por në rolin e aktores, shkruan lajmi.net Ajo së fundmi në një intervistë ...

Kështu festoi Adelina mbrëmë! Vëmendja tek të pasmet bombastike të saj

Zhurnal - 12.02.2018

Kështu festoi Adelina mbrëmë! Vëmendja tek të pasmet bombastike të saj Këngëtarja Adelina Berisha dje festoi ditëlindjen. Gjatë gjithë ditës, këngëtarja ka pranuar urimet nga familjarët, miqtë dhe ...

Adelina Ismaili befasohet nga djali i vogël në studio

Telegrafi - 13.02.2018

Adelina Ismaili po shijon qëndrimin në Kosovë dhe po merr pjesë në intervista të ndryshme televizive. Ajo së fundmi ishte pjesë e intervitës në emisionin “NIN” të Klan Kosovës me Alaudin Hamitin, ku ...

Pas martesës, Adelina Tahiri tregon ambientin e dhomës së gjumit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.02.2018

Adelina Tahiri para pak kohësh i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me biznesmenin maqedonas. Pas celebrimit me avokatin milioner 50-vjeçar, Adelina Tahiri ka bërë hapin e radhës drejt një ...

Kështu festoi Adelina mbrëmë! Vëmendja tek të pasmet bombastike të saj

Lajmi.net - 12.02.2018

Këngëtarja Adelina Berisha dje festoi ditëlindjen. Gjatë gjithë ditës, këngëtarja ka pranuar urimet nga familjarët, miqtë dhe fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Ja sa është rritur Uliksi, djali i Adelinës

Gazeta Express - 13.02.2018

Këngëtarja Adelina Ismaili pas një pauze të gjatë është rikthyer sërish në ekranet ...

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit të cilën e ndanë me të fejuarin 50 vjeçar…

Ina - 12.02.2018

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Ja kush është arsyeja që e kthej Adelinën në Kosovë

Gazeta Express - 12.02.2018

Këngëtarja Adelina Ismaili ka treguar edhe zyrtarisht do të jetë në Kosovë në dy tri vitet e ...

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar

Gazeta Express - 12.02.2018

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun ...

Adelina Ismaili urim romantik për bashkëshortin: Ti je Valentini i ëndrrave të mia

BalkanWeb - 14.02.2018

TIRANE – Së fundmi këngëtarja shqiptare po provon veten në aktrim, pasi ajo së fundi është bërë pjesë e serialit “O Sa Mirë”. Por, pos karrierës prej një këngëtareje dhe tani si aktore, bukuroshja ...

Ja zemrën e kujt e preku kënga ‘S’ta fal’ e Adelinës

Flaka - 14.02.2018

Këngëtarja Adelina Berisha mbrëmë ka hedhur në Youtube projektin e ri muzikor të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net E kjo këngë e zhanrit baladë-ritmike ka filluar të pëlqehet nga ndjekësit e ...

Adelina Ismaili: Krejtësisht e transformuar prej Sellmës (Foto)

Antpress - 14.02.2018

Adelina Ismaili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo së fundi është bërë pjesë e serialit “O Sa Mirë”, ku po luan rolin e drejtoreshës së kolegjit.

PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’

Flaka - 13.02.2018

E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc Hykws që ka bërë muzikën dhe tekstin.

Adelina Berisha lanson klipin “S’ta fal”, duket tërheqëse në videon muzikore

Almakos - 13.02.2018

“S’ta fal” titullohet kënga më e re e Adelina Berishës, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Irkenc Hyka e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Adelina Ismaili: Shtatzënia periudha më e bukur dhe më e hidhura në jetën time

Antpress - 13.02.2018

Në muajin prill të vitit 2016, motrat Ismaili humbën nënë e tyre Monën. Të treja shumë të lidhura me nënën e tyre, duhet të përballeshin me ndarjen e parakohshme të saj nga jeta.

Me djalin në krahë, Adelina Ismaili tregon periudhën e vështirë të shtatzënisë

BalkanWeb - 13.02.2018

TIRANE – Adelina Ismaili u lumturua shumë kur mësoi në korrik të 2016-të se ishte shtatzënë dhe se do të sillte në jetë një djalë. Shtatzënia për Adelinën nuk ka qenë një periudhë e bukur si për çdo ...

Adelina Ismaili befasohet nga djali i vogël në studio

Zhurnal - 13.02.2018

Adelina Ismaili befasohet nga djali i vogël në studio Adelina Ismaili po shijon qëndrimin në Kosovë dhe po merr pjesë në intervista të ndryshme televizive.

Adelina Ismaili i drejtohet bashkëshortit, Vali Krasniqit: Ti je Valentini i ëndrrave të mia

Ina - 14.02.2018

Adelina Ismaili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo së fundi është bërë pjesë e serialit “O Sa Mirë”, ku po luan rolin e drejtoreshës së kolegjit.

Me djalin në krah, Adelina Ismaili rrëfen tmerrin e shtatëzanisë

LajmiFundit - 13.02.2018

Ajo priste të ishte një vajzë, pasi në familjen e saj kanë mbizotruar gjithmonë vajzat. Madje edhe në fisin e këngëtares së njohur Adelina Ismaili, gjinia femërore ka dominuar.

Me djalin në krahë, këngëtarja e njohur tregon periudhën e vështirë të shtatzënisë

Durres Lajm - 13.02.2018

Ajo u lumturua shumë kur mësoi në korrik të 2016-të se ishte shtatzënë dhe se do të sillte në jetë një djalë. Por shtatzënia për Adelina Ismailin nuk ka qenë një periudhë e bukur si për çdo nënë.