TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksidentet rrugore, humbin jetën tre persona persona

ABC News - 21.03.2019

Tre persona kanë humbur jetën dhe pesë të tjerë kanë mbetur të plagosur në tre aksidente të ndodhura gjatë ditës së sotme në Velipoje, Tepelenë dhe Burrel.

Makina përplas për vdekje burrin në Velipojë

Albeu.com - 21.03.2019

Makina ka përplaur për vdekje një këmbësor në Veliojë. Ngjarja ka ndodhur pak më parë, ku një makinë ka përplasur një 40-vjeçar, të identifikuar si Bujar Buhaj.

Aksidenti i rëndë në Tepelenë, ndërron jetë 18-vjeçarja

LajmiFundit - 21.03.2019

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë Shqiponja Xhafa, 18 vjeçarja e cila u aksidentua në përplasjen mes një autobusi dhe një makinë, në të cilën ajo ishte pasagjere mëngjesin e sotëm në ...

Vdes 18 vjeçarja, plagosen 8 persona

Top Channel - 21.03.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tepelenë – Krahës, ku një minibusi i linjës Sarandë-Elbasan është përplasur me një mjet tip ‘Volkswagen” dhe për pasojë janë plagosur 9 persona.

Përgjakën rrugët, 2 të vdekur dhe 9 të plagosur nga aksidentet tragjike

Albeu.com - 21.03.2019

Dy aksidente tragjike kanë shkaktuar dy viktima dhe të paktën dhjetë të plagosur gjatë ditës së sotme. Pas aksidentit të Burrelit ku ndërroi jetë një 30 vjeçar, sëfundmi ka ndodhur edhe një aksident ...

Rritet bilanci/ Aksidenti me 9 të plagosur në Tepelenë, humb jetën në spital 18-vjeçarja (Emrat)

SOT - 21.03.2019

Ndërron jetë 18 vjeçarja, Shqiponja Xhafa e cila u palgos rëndë në aksidentin e sotëm ku u përplas një autobus dhe një makinë tip 'Volswagen'. 18 vjeçarja ishte pasagjere në makinën me të cilën ...

Aksident me vdekje në aksin Shkodër-Velipojë

Top Channel - 21.03.2019

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në aksin Shkodër-Velipojë. Mësohet se viktima me inicialet B.B ka qenë në këmbë kur është përplasur nga një mjet.

Makina përplas këmbësorin, ndërron jetë në vend

SOT - 21.03.2019

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se një person, i identifikuar si Bujar Bujaj ka ndërruar jetë, pas përplasjes nga një makinë.

Shkon në 9 numri i të plagosurve në Tepelenë, dy prej tyre me helikopter drejt Tiranës

LajmiFundit - 21.03.2019

Nje aksident i rende ka ndodhur diten e sotme ne Tepelene. Shkon në nëntë numri i të plagosurve nga aksidenti i shënuar mëngjesin e sotëm në aksin Tepelenë – Krahës.

Aksident i rëndë në Velipojë, humb jetën një person

LajmiFundit - 21.03.2019

Një aksident tragjik ka ndodhur në Velipojë të Shkodrës. Për pasojë një person ka humbur jetën. Aksidenti ka ndodhur pak minuta më ...

Aksidenti i rëndë në Tepelenë: Çifti në gjendje kritike për jetën…

LajmiFundit - 21.03.2019

Një aksident rrugor u raportua pak orë më parë në aksin Memaliaj-Krahës, në afërsi të fshatit Toç, Memaliaj. Është përplasur një automjet tip “VolksWagen” me autobuzin e linjës Sarandë–Elbasan.

Aksidenti në Tepelenë, vdes në spitalin e Tiranës 18-vjeçarja

BalkanWeb - 21.03.2019

Një aksident me pasojë vdekjen e një 18-vjeçareje ka ndodhur mëngjesin e sotem në aksin Tepelenë – Krahës, ku një minibusi i linjës Sarandë-Elbasan është përplasur me një mjet tip ‘Volkswagen” dhe ...

Nisen drejt Tiranës çifti i aksidentuar rëndë, 6 të plagosurit e tjerë në gjendje të qëndrueshme

Botasot - 21.03.2019

Rritet bilanci i te plagosurve nga aksidenti i rende qe ndodhi paraditen e sotme, ku nje autobus ka përplasur një makinë në aksin rrugor Tepelenë-Krahës.

Aksident në aksin Memaliaj-Krahës, plagosen 9 persona

RTSH - 21.03.2019

9 të plagosur është bilanci i një aksidenti të rëndë rrugor, të ndodhur në aksin Memaliaj-Krahës. Ngjarja ka ndodhur reth orë 8 e 15. Mësohet se një mjet tip Volksvagen, në të cilin udhëtonte një ...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë që në mëngjes, 2 të vdekur në aksidente

Koha.net - 21.03.2019

Dy aksidente kanë rezultuar fatale mëngjesin e sotëm në vendin tonë ku kanë humbur jetën dy persona. Bëhet fjalë për një grua dhe një 40-vjeçar nga Burreli.

Aksidentet rrugore, humbin jetën dy persona

ABC News - 21.03.2019

18-vjeçarja, e cila ishte në gjendje të rëndë ndërroi jetë në spitalin e Traumës në Tiranë. Ajo është viktimë e një aksidenti rrugor që ndodhi orëve të mëngjesit në rrugën Tepelenë-Krahës.

Emri/ Aksident në Velipojë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Mapo - 21.03.2019

Si pasojë e një aksidenti rrugor një person ka humbur jetën këtë mbrëmje në Velipojë. Sipas raportimeve të fundit nga vendngjarja një automjet ka përplasur për vdekje këmbësorin e identifikuar si ...

Aksidentohet për vdekje këmbësori në Velipojë

ABC News - 21.03.2019

Një këmbësor ka humbur jetën në një aksident rrugor në Velipojë. Policia me anë të një njoftimi për mediat beri me dije se 40-vjeçari Bujar Bujaj, është përplasur nga një mjet tip “Benz”.

Aksident në Velipojë, makina përplas për vdekje këmbësorin (Emri)

BalkanWeb - 21.03.2019

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Velipojë. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje këmbësorin Bujar Bujaj.

Aksidenti në Tepelenë/ Të lënduarit transportohen me helikopter

Mapo - 21.03.2019

Një grua ndërroi jetë në një aksident tragjik të ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Tepelenë-Krahës. Ajo udhëtonte me bashkëshortin e saj në një automjet tip Volkswagen, kur janë përplasur me ...

Aksidenti me 9 të plagosur, humb jetën në spital 18-vjeçarja

Mapo - 21.03.2019

Rritet bilanci i të plagosurve, shkon në 9 numri i të lënduarve nga aksidenti i rëndë që ndodhi paraditen e sotme, ku një autobus ka përplasur një makinë në aksin rrugor Tepelenë-Krahës.

Aksidente në Burrel dhe në Gjirokastër, një i vdekur

ABC News - 21.03.2019

Një person ka humbur jetën kurse tetë të tjerë janë plagosur, 2 prej tyre në gjendje të rëndë, në dy aksidente mëngjesin e sotëm. I pari ka ndodhur në Burrel, tek vendi i quajtur ish-pularia.

Tjetër aksident ditën e sotme, makina përfundon në stadium

Botasot - 21.03.2019

Një aksident është regjistruar në orën 2 të natës në qytetin e Beratit. Një mjet tip “Range Rover” ka përfunduar në stadiumin e Tomorit. Mësohet se automjeti ka qenë me një shpejtësi jashtë normave ...

Aksident në Tiranë/ Makina përplas motorin, një i plagosur (FOTO)

Mapo - 21.03.2019

Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e njohur si Stacioni i fundit i “Tiranës së Re” në kryeqytet. Ka qenë një automjet tip “Seat” që ka përplasur një motor ku udhëtonte një ...

SHIFRAT: 24 persona humbën nga aksidentet rrugore për dy muaj, shkak drejtimi i gabuar i mjetit

Gazeta Tema - 21.03.2019

Gjatë dy muajve të parë të vitit numri i të vdekurve nga aksidentet rrugore është 24 nga 33 që ishte një vit më parë. Sipas të dhënave të INSTAT, në mbi 85 për qind të rasteve që krijuan aksidente ...

Aksident në Velipojë, humb jetën një person

Java News - 21.03.2019

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Nga informacionet e para më sohet se një person ka humbur jetën në Velipojë të Shkodrës si pasojë e këtij aksidenti.

EMRAT / Përplasja e autobusit në Tepelenë, kush janë 9 të plagosurit

Java News - 21.03.2019

anë nëntë personat e plagosur si pasojë e aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Memaliaj-Krahës, në afërsi të fshatit Toç. Mësohet se gjatë aksidentit janë përplasur një automjet ...

FOTO / Range Rover në Berat përfundon në… stadium!

Java News - 21.03.2019

Një makinë është aksidentuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Berat, duke u përplasur me stadiumin. Aksidenti ka ndodhur ende pa zbardhur e enjtja, ku një mjet tip “Range Rover” është ...

Aksident tragjik, humb jetën një person

Durres Lajm - 21.03.2019

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Velipojë të Shkodrës si pasojë e një aksidenti. Mësohet se nga aksidenti, i regjistruar vetëm pak minuta më parë, ka humbur jetën shtetasi Bujar ...

Helikopterët transportojnë 5 të plagosur në Tiranë

Java News - 21.03.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tepelenë – Krahës, ku një minibusi i linjës Sarandë-Elbasan është përplasur me një mjet tip “Volkswagen” dhe për pasojë janë plagosur 9 persona.

Aksident me vdekje në aksin Shkodër-Velipojë

Botasot - 21.03.2019

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur rreth orës 18:50 të së enjtes në aksin Shkodër-Velipojë. Policia raporton se në plazh Velipojë, mjeti tip Benz me drejtues shtetasin M. L.

Vdes 18 vjeçarja, plagosen 8 persona

Botasot - 21.03.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tepelenë – Krahës, ku një minibusi i linjës Sarandë-Elbasan është përplasur me një mjet tip ‘Volkswagen” dhe për pasojë janë plagosur 9 persona.

Autobusi përplaset me makinën/ Rritet bilanci i pasagjerëve të plagosur, mbërrijnë me urgjencë 2 helikopter për t’i ...

SOT - 21.03.2019

Rritet bilanci i të plagosurve, shkon në 9 numri i të lënduarve nga aksidenti i rëndë që ndodhi paraditen e sotme, ku një autobus ka përplasur një makinë në aksin rrugor Tepelenë-Krahës.

Në dy muaj, 24 persona humbën jetën nga aksidentet rrugore

Albeu.com - 21.03.2019

Gjatë dy muajve të parë të vitit, numri i të vdekurve nga aksidentet rrugore është 24 nga 33 që ishte një vit më parë. Sipas të dhënave të INSTAT, në mbi 85% të rasteve, aksidentet ishin për shkak të ...

Helikopterët e FA transportojnë 5 të plagosur në Tiranë

Gazeta Tema - 21.03.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tepelenë – Krahës, ku një minibusi i linjës Sarandë-Elbasan është përplasur me një mjet tip “Volkswagen” dhe për pasojë janë plagosur 9 persona.

Vdes 18 vjeçarja, plagosen 8 persona

Lajmi.net - 21.03.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tepelenë – Krahës, ku një minibusi i linjës Sarandë-Elbasan është përplasur me një mjet tip ‘Volkswagen” dhe për pasojë janë plagosur 9 persona.

EMRAT/ Aksidenti me 9 të plagosur, humb jetën në spital 18-vjeçarja

Albeu.com - 21.03.2019

14:12/ Ka ndërruar jetë 18 vjeçarja, Shqiponja Xhafa , e cila u aksidentua në përplasjen mes një autobusi dhe një makinë, në të cilën ajo ishte pasagjere..

Në dy muaj, 24 persona humbën jetën nga aksidentet rrugore

LajmiFundit - 21.03.2019

Gjatë dy muajve të parë të vitit, numri i të vdekurve nga aksidentet rrugore është 24 nga 33 që ishte një vit më parë. Sipas të dhënave të INSTAT, në mbi 85% të rasteve, aksidentet ishin për shkak të ...

Aksident/ Humb jetën 18 vjeçarja, plagosen 8 persona

LajmiFundit - 21.03.2019

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Tepelenë – Krahës, ku një minibusi i linjës Sarandë-Elbasan është përplasur me një mjet tip ‘Volkswagen” dhe për pasojë janë plagosur 9 ...

Një 18 vjeçare vdes dhe 8 të tjerë plagosen në një aksident në Shqipëri

Koha.net - 21.03.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tepelenë – Krahës, ku një minibusi i linjës Sarandë - Elbasan është përplasur me një mjet tip ‘Volkswagen” dhe për pasojë janë plagosur 9 persona.