TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Zaiminën, e krahasojnë me Michael Jacksonin

Lajmi.net - 12.01.2019

Në një fotografi që Zaimina e postoi së fundi në Instagram, pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve. Zaimina shfaqet elegante me një kapele në kokë, por ndjekësit i komentuan se dukej shumë ndryshe ...

Zaimina, ti je? Këngëtarja nuk njihet në foton e fundit dhe fansat nuk i lanë gjë pa i thënë

SOT - 12.01.2019

Ka mjaftuar një foto e Zaimina Vasjarit, për t’i bërë komentuesit në Instagram të “ziejnë”. Edhe pse qëllimi i saj ishte të nxirrte në pah dhëmbët e bardhë e plot shkëlqim, diçka tjetër i ka tërhequr ...

?Si karikaturë?, fansat shokohen nga fotoja e fundit e Zaiminës (FOTO LAJM

Albeu.com - 12.01.2019

Zaimina nuk e ka pranuar se ka bërë operacione plastike në fytyrë por në fakt të gjithë mendojnë ndryshe. Në fotografinë e fundit që ka postuar, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe ...

Zaimina Vasjari publikon imazhe duke u depiluar !

Lajm - 12.01.2019

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme. Së fundi, ajo ka publikuar në llogarinë e saj një fotografi ku shfaqet teksa depilohet dhe duket se nuk e ka fare ...

Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Zaiminën, e krahasojnë me Michael Jacksonin

Botasot - 12.01.2019

Në një fotografi që Zaimina e postoi së fundi në Instagram, pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve. Zaimina shfaqet elegante me një kapele në kokë, por ndjekësit i komentuan se dukej shumë ndryshe ...

Zaimina, ti je? Këngëtarja nuk njihet në foton e fundit

LajmiFundit - 12.01.2019

Ka mjaftuar një foto e Zaimina Vasjarit, për t’i bërë komentuesit në Instagram të “ziejnë”. Edhe pse qëllimi i saj ishte të nxirrte në pah dhëmbët e bardhë e plot shkëlqim, diçka tjetër i ka tërhequr ...

‘Je bërë fallcitet’ fansat kryqëzojnë Zaimina Vasjarin në foton e fundit…

Mapo - 12.01.2019

Mund të konsiderohet si një ndër femrat më seksi në vendin tonë. Zajmina Vasjari ka ditur sesi të josh publikun në çdo dalje të saj. Ndonëse kohët e fundit e ‘ka lënë pas dore’ muzikën, në rrjete ...