TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Policja e shtëpisë te “Petro Nini”: Si më kërcënoi përmbaruesi!

Botasot - 15.03.2019

Blerta Dervishi, një nga banoret e shtëpisë që është në konflikt me pronarin Aleksandër Gavoçin dhe që u përball me kolegët e saj pak ditë më parë për të dalë nga shtëpia, ka treguar se është ...

Ndërtesa te Petro Nini do shembet në 25 mars, policja e pezulluar: Bashkë me mua brenda!

LajmiFundit - 13.03.2019

Përmbarimi ka lajmeruar 4 familjet që jetojnë në ndërtesën pranë shkollës “Petro Nini Luarasi” se godina do të prishet në orën 10:00 të datës 25 mars.

Kryepolici i Tiranës i shkarkuar se nuk mori në dru banorët e "Astirit"

Albeu.com - 13.03.2019

Nga Adrian Thano* Kastriot Skënderaj ishte deri pak ditë më parë drejtor i policisë së Tiranës . Për të shmangur para dhe pasgjykimet e atyre që lexojnë por nuk duan të kuptojnë dhe të atyre që ...

Zbulohet data, ja kur do prishet banesa te “Petro Nini”

Mapo - 13.03.2019

Banesa dykatëshe të “Petro Nini” në Tiranë do të prishet në 25 mars. Në një letër dërguar banorëve Përmbarimi thotë se do ekzekutojë vendimin e Gjykatës në datën 25 mars.

Policja e shtëpisë te “Petro Nini”: Si më kërcënoi përmbaruesi!

Medial - 15.03.2019

Blerta Dervishi, një nga banoret e shtëpisë që është në konflikt me pronarin Aleksandër Gavoçin dhe që u përball me kolegët e saj pak ditë më parë për të dalë nga shtëpia, ka treguar se është ...

U pezullua për konfliktin te ‘Petro Nini’, rikthehet në detyrë policja Dervishi

Java News - 13.03.2019

Efektivja e Shqiponjave, Blerta Dervishi u pezullua ditën e djeshme nga detyra pas rezistencës që bëri ndaj policisë dhe përmbaruesve duke mbrojtur banesën e saj tek ‘Petro Nini’.