TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ngjarjet në vend, Lleshaj i prerë me krerët e policisë: Merrni masa

BalkanWeb - 14.08.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Gjatë takimit, drejtuesit e PSH raportuan për gjendjen e sigurisë ...

Lleshaj takim me drejtuesit kryesor të policisë për sigurinë në vend

ABC News - 14.08.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka mbledhur ditën e sotme drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor. Drejtuesit e policisë kanë raportuar për gjendjen e sigurisë ...

Porosia e Lleshajt për Policinë e Shtetit: Të parandalohet veprimtaria kriminale në vend

Top Channel - 14.08.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, ku gjatë takimit, drejtuesit e PSH-së raportuan për gjendjen e ...

Sandër Lleshaj ultimatum vartësve: Të goditet çdo rast korrupsioni dhe cenimi i integritetit në radhët e Policisë së ...

SOT - 14.08.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj iu dha ultimatum drejtuesve të Policisë së Shtetit që të godasin çdo rast korrupsioni në radhët e policisë. Gjatë një takimi të zhvilluar dje me drejtuesit ...

Lleshaj: Policia të intensifikojë punën kundër veprimtarisë së rëndë kriminale në vend

RTSH - 14.08.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka kërkuar intensifikimin e punës së drejtuesve dhe strukturave të Policisë së Shtetit kundër veprimtarisë së rëndë kriminale në vend.

Porosia e Lleshajt për Policinë e Shtetit: Të parandalohet veprimtaria kriminale në vend

Botasot - 14.08.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, ku gjatë takimit, drejtuesit e PSH-së raportuan për gjendjen e ...

Ngjarjet kriminale në vend, Lleshaj i prerë me krerët e policisë: Merrni masa

Durres Lajm - 14.08.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, teksa këta të fundit kanë raportuar për gjendjen e sigurisë dhe ...

Rritet kriminaliteti në vend, Lleshaj kritika drejtuesve vendorë

Gazeta Express - 14.08.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit të nivelit qendror dhe vendor, të cilët raportuan për gjendjen e sigurisë dhe të rendit publik në ...