TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Plagosja e nipit nga axha për pronë, T7 raporton nga Komorani

Gazeta Express - 13.08.2019

Shenjat e gjakut kanë mbetur në vendin ku një natë më parë u plagos, Sh. Hajdini. Dyshohet se atë e sulmoi me armë, axha i tij, pas një përleshje që kishin mes vete.

Konflikti familjar në Komoran: Axha e plagosi nipin për një copë tokë, flasin fqinjët dhe avokati

Gazeta Express - 13.08.2019

Për një ari tokë, kushërinjtë e fshatit Komoran u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H. Hajdini pësoi nipi Sh. Hajdini. Viktima gjendet në spital për trajtim mjekësor, ...

Plagosja e mbrëmshme në Komoran, arrestohen 4 persona

Zeri - 13.08.2019

Një person është plagosur mbrëmjen e kaluar në Komoran të Drenasit. Ndërkohë, policia ka njoftuar sot se janë arrestuar katër persona dhe është konfiskuar një pistoletë me tetë fishekë, përcjell ...

Tentim vrasje në Komoran, arrestohen katër persona

Telegrafi - 13.08.2019

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmë rreth orës 21:00 në fshatin Gllogoc të Komoranit. Viktima mashkull ka kërkuar ndihmë mjekësore. Viktima është ndalur në QKUK për tretman mjekësor.

Arrestohen 4 persona për plagosjen e nipit nga xhaxhai në Komoran

Botasot - 13.08.2019

(E plotësuar) - Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi që është plagosur me armë zjarri nga një i dyshuar në Komoran, njofton Policia. Viktima është ndalur në QKUK për tretman mjekësor.

Ky është personi i cili u plagos nga axha i tij në Komoran

Botasot - 13.08.2019

Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Burime të "Bota sot" bëjnë të ditur se i plagosuri është Shkelzen Hajdini. Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë Hajdin Hajdini i cili edhe ...

Plagosje me armë zjarri në Komoran

Gazeta Express - 13.08.2019

Para pak çastesh ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Burime të Gazetës Express bëjnë të ditur se i plagosuri është Sh.Hajdini. Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë H.

Konflikti familjar në Komoran: Axha e plagosi nipin për një copë tokë, flasin fqinjët dhe avokati

Zeri - 13.08.2019

Për një ari tokë, kushërinjtë e fshatit Komoran u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H. Hajdini pësoi nipi Sh. Hajdini. Viktima gjendet në spital për trajtim mjekësor, ...

Komoran, xhaxhai plagos nipin jetim për shkaqe pronësie

Botasot - 13.08.2019

Burime të “Bota sot” bëjne të ditur se në plagosjen e mbrëmshme në fshatin Komoran, xhaxhai, H.Hajdini ka plgosur nipin e tij,SH.Hajdini, jetim,për shkaqe pronësie.

Plagosje me armë zjarri në Komoran

Botasot - 13.08.2019

Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Burime të mediave bëjnë të ditur se i plagosuri është Sh.Hajdini. Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë H.

Konflikti familjar në Komoran: Axha e plagosi nipin për një copë tokë, flasin fqinjët dhe avokati

Botasot - 13.08.2019

Për një ari tokë, kushërinjtë e fshatit Komoran u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H. Hajdini pësoi nipi Sh. Hajdini. Viktima gjendet në spital për trajtim mjekësor, ...

Ky është personi i cili u plagos nga axha i tij në Drenas

Gazeta Express - 13.08.2019

Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i plagosuri është Sh.Hajdini. Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë H.

Ky është personi i plagosur nga axha i tij në Drenas

Zeri - 13.08.2019

Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i plagosuri është Sh.Hajdini. Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë H.

Plagosje me armë zjarri në Komoran

Zeri - 13.08.2019

Raportohet se mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Burime të Express bëjnë të ditur se i plagosuri është Sh.Hajdini. Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë H.

U plagos mbrëmë nga xhaxhai i tij, ky dyshohet të jetë viktima në Drenas

Lajmi.net - 13.08.2019

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i plagosuri është Sh.Hajdini. Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë H. Hajdini i cili edhe është axha i të plagosurit.

U plagos mbrëmë nga axha i tij – Ky është personi nga Drenasi

Zhurnal - 13.08.2019

Prishtinë, 13 gusht – Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i plagosuri është Sh.Hajdini. Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë H.

Ky është i riu i plagosur nga xhaxhai në drenas

Albeu.com - 13.08.2019

Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Indeksonline shkruan se i plagosuri është Sh. Hajdini . Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë H.