TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Joshua ‘i shfryer’ para revanshit me Ruiz, duket se ka rënë shumë në peshë

Lajmi.net - 08.11.2019

AJ është stërvitur vazhdimisht me përkushtim të plotë para revanshit të madh, dhe duket sikur tashmë ka rënë në peshë dhe duket më i ‘shfryer’ nga muskujt.

Joshua ‘i shfryer’ para revanshit me Ruiz, duket se ka rënë shumë në peshë

Botasot - 08.11.2019

Anthony Joshua po kryen përgatitje maksimale para revanshit me Andy Ruiz Jr. AJ është stërvitur vazhdimisht me përkushtim të plotë para revanshit të madh, dhe duket sikur tashmë ka rënë në peshë dhe ...