TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Interi ia ofron mesfushorin e vet kreativ gjigantit spanjoll

Alb Portali - 13.01.2018

Loading... Interi ia ka ofruar mesfushorin e vet kreativ, Marcelo Brozovicin, skuadrës së Sevillës në Spanjë, raporton Sky Sport Italia. Përfaqësuesit kroat i është kufizuar minutazhi këtë sezon me ...

Brozovic i ofrohet Sevillas nga Interi

Telegrafi - 13.01.2018

Interi i kanë ofruar Sevillas mesfushorin Marcelo Brozovic. Sipas Sky Sport Italias , kroati nuk po arrin të gjejë pozitën e tij më të mirë te zikaltirt dhe klubi spanjoll është një mundësi.

Interi i ofron Sevillas mesfushorin kroat

Albeu.com - 13.01.2018

Interi i ka ofruar mesfushorin kroat , Marcelo Brozovicin, skuadrës së Sevillas në Spanjë. Siç raporton Sky Sport Italia klubi milanez po sheh mundësinë për të larguar një mesfushor që të rregullojë ...

Brozovic i ofrohet Sevillas nga Interi

Almakos - 13.01.2018

Interi i kanë ofruar Sevillas mesfushorin Marcelo Brozovic. Sipas Sky Sport Italias , kroati nuk po arrin të gjejë pozitën e tij më të mirë te zikaltirt dhe klubi spanjoll është një mundësi.