TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arsenalit i mjafton Aubameyang, fitore minimale ndaj Watfordit

BalkanWeb - 16.04.2019

Arsenali ka fituar me rezultatin minimal 0-1 ndaj Watfordit në ndeshjen e javës së 33-të në Ligën Premier. Ndeshja nisi shumë mirë për Arsenalin që arriti të shënojë që në minutën e 10-të.

Arsenal mposht minimalisht Watford, rikthehet në zonën Champions (VIDEO)

Albeu.com - 15.04.2019

Arsenal ka fituar 1-0 ndaj Watford dhe rikthehet në vendin e katërt që do t’i mundësonte kualifikimin në Champions League. Trajneri Unai Emery ka përdorur rotacionin në prag të Napolit në ndeshjen e ...

Watford 0:1 Arsenal, vlerësimi i lojtarëve, Shkodran Mustafi më i miri

Almakos - 15.04.2019

Arsenal e ka mposhtur Watfordin në kuadër të përballjes së tyre në xhiron e 34-të. Arsenal fitoi në udhëtim te Watfordi me rezultat minimal, 0:1. Shkodran Mustafi ishte lojtari me paraqitjen më të ...

Watford 0:1 Arsenal – notat e Xhakës e Mustafit

Botasot - 16.04.2019

Arsenali ka shënuar fitore të vështirë, me rezultat minimal në udhëtim te Watfordi. Në kuadër të xhiros së 33-të të Premierligës, ‘Topçinjtë’ nuk kanë gabuar ndaj Watfordit që për 80 minuta ishte me ...

Arsenal vuan, por fiton ndaj Watfordit

Lajmi.net - 15.04.2019

Arsenal ia ka marrë tri pikë të përvuajtura ndaj Watfordit. Arsenal ka fituar ndaj Watfordit me rezultat minimal, 0:1, në javën e 34-të në Premierligë.

Notat e lojtarëve, Watford 0-1 Arsenal: Mustafi e Xhaka më të vlerësuarit

Telegrafi - 15.04.2019

Arsenali ka arritur të marr një fitore të madhe ndaj Watfordit me rezultat 1-0 që e dërgon në pozitën e katërt. Shkodran Mustafi doli të jetë më i vlerësuari, duke marrë notën 7.7.

Aubameyang rikthen Arsenalin në zonën Champions

SuperSport - 15.04.2019

Ka mjaftuar një gol i Aubameyang në minutën e 10′, që Arsenali të fitonte minimalisht 0-1 në transfertën ndaj Watfordit. “Topçinjtë” morën kështu një 3-pikësh me vlerë, pasi u rikthyen në zonën ...

Arsenali i falet gabimeve të Watfordit, fitore për vendin e katërt

Telegrafi - 15.04.2019

Arsenali ka arritur të shënojë fitore në ndeshjen e javës së 33-të në Ligën Premier, duke e mposhtur Watfordin si mysafir me rezultat 1-0. Ndeshja nisi shumë mirë për Arsenalin që arriti të shënojë ë ...

Rikthehet Xhaka, Arsenali arkëton pikë të plota në 'Vicarage Road'

Zeri - 15.04.2019

Arsenali ka mposhtur minimalisht 1-0 skuadrën e Watford në udhëtim, për t’u ngjitur në vendin e katërt në tabelë me 66 pikë. Sulmuesi nga Gaboni, Pierre-Emerick Aubameyang shënoi golin e vetëm, pas ...

Arsenali e mposhtë Watfordin dhe rikthehet në pozitën e preferuar në tabelë

Botasot - 15.04.2019

Arsenali e ka mposhtur në udhëtim Watfordin me rezultat minimal 1-0 Klubi nga Londra, Arsenali ka shënuar një fitore shumë të rëndësishmë ndaj Watfordit me golin e vetëm të shënuar në këtë takim nga ...

Arsenali rrëmben tri pikë falë gabimit të portierit, hyn në zonën Champions

Gazeta Express - 15.04.2019

Arsenali ka rrëmbyer tri pikë në udhëtim te Watfordi, duke triumfuar 1-0. Arsenali i Unai Emery ka marrë fitore të vështirë në “Vicarage Road” kundër Watfordit, raporton Gazeta Express.

Arsenali mposht Watfordin dhe rimerr pozitën e katërt

Koha.net - 15.04.2019

Arsenali ka fituar ngushtë 0 me 1 ndaj Watfordit për t’u rikthyer në pozitën e katërt në tabelën e Premier Ligës. “Topçinjtë” fituan në xhiron e 34-të me golin e vetëm të shënuar nga Pierre-Emerick ...

Arsenal zhbllokon sfidën përballë Watford (VIDEO)

Albeu.com - 15.04.2019

Arsenal ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt sfidën përballë Watford . Është sulmuesi kryesor Aubameyang ai që e ka dërguatr topin në rrjetë në minutë ne 10’.

Pjesa e parë/ Arsenal në avantazh, portieri bën gafën skandaloze

Mapo - 15.04.2019

Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Watfordit në ndeshjen që po zhvillohet në “Vicarage Road”. Ishte sulmuesi, Pierre-Emerick Aubameyang, ai që shfrytëzoi gabimin e portierit Ben Foste për të shënuar ...

Kartoni i kuq më 'palidhje' i këtij sezoni u dha në ndeshjen Watford - Arsenal

Zeri - 15.04.2019

Arsenali është në avantazh prej një goli pas rreth 20 minutash lojë në "Vicarage Stadium". Pas një gabimi nga portieri i Watfordit, Ben Foster, Aubameyang shënoi për 1:0 në minutën e dhjetë, shkruan ...

Watford – Arsenal, formacionet zyrtare

Lajmi.net - 15.04.2019

Arsenal do të ketë një përballje të vështirë në javën e 34-të në Premierligë. Arsenal do të jetë mysafir i Watfordit në kuadër të përballjes së tyre në Premierligë.

Çfarë gabimi nga portieri i Watfordit, shënon Aubameyang

Gazeta Express - 15.04.2019

Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Watfordit pas 10 minutave lojë në ndeshjen që po zhvillohet në “Vicarage Road”. Ishte sulmuesi, Pierre-Emerick Aubameyang, ai që shënoi për “Topçinjtë” për ...

Gabim i rëndë nga portieri, zhbllokohet sfida mes Watfordit dhe Arsenalit

Zeri - 15.04.2019

Arsenali ka kaluar në epërsi përballë Watfordit në "Vicarage Stadium". Në minutën e dhjetë, falë një gabimi të tmerrshëm nga Ben Foster, Pierre Emerick Aubameyang shënoi për 1:0.

Supersfida/ Arsenal lufton për Champions, Watford kërkon renditje

Mapo - 15.04.2019

Në orën 21:00 Watford do të presë Arsenalin në ndeshjen e vlefshme për javën e 34 të Premier Leagues. Skuadra londineze në këtë ndeshje do të luajë pa Hector Bellerin, Rob Holding dhe Danny Welbeck, ...

Publikohen formacionet zyrtare: Granit Xhaka merr lajmin më të mirë të mundshëm

Zeri - 15.04.2019

Në kuadër të javës së 34-t në Premierligë, Arsenali është sonte mysafir i Watfordit. Në ndeshjen që zhvillohet në "Vicarage Stadium", Arsenali synon fitoren për t'u inkuadruar në katër pozitat e para ...

Formacionet zyrtare, Watford – Arsenal: Rikthehet Xhaka

Telegrafi - 15.04.2019

Arsenali do të kërkojë fitore ndaj Watfordit që të kthehet në zonë ku durohet në Ligën e Kampionëve. Pas humbjes nga Evertoni, Unai Emery kërkon që skuadra e tij të kthehet te fitorja, pasi tani ...

Kthehet Granit Xhaka, starton edhe Shkodran Mustafi – Arsenali lufton për Champions

Gazeta Express - 15.04.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit. Watfordi dhe Arsenali do të përballen në “Vicarage Road” në kuadër të xhiros së 24 në Premierligë, raporton Gazeta Express.

Suarez të startoj ndaj Watford

VeqSport - 15.04.2019

Arsenali luftoi shumë për huazimin e tij nga Barcelona, por Denis Suarez ende nuk ka startuar në asnjë ndeshje të Premier Leagues me Gunners. Megjithatë kjo pritet të ndodhë sonte me Unai Emery që ...

Watford 0:1 Arsenal, vlerësimi i lojtarëve, Shkodran Mustafi më i miri

Lajmi.net - 15.04.2019

Arsenal e ka mposhtur Watfordin në kuadër të përballjes së tyre në xhiron e 34-të. Arsenal fitoi në udhëtim te Watfordi me rezultat minimal, 0:1. Shkodran Mustafi ishte lojtari me paraqitjen më të ...

Arsenali e mposhtë Watfordin dhe rikthehet në pozitën e preferuar në tabelë (VIDEO)

Tetova Sot - 16.04.2019

Arsenali e ka mposhtur në udhëtim Watfordin me rezultat minimal 1-0 Klubi nga Londra, Arsenali ka shënuar një fitore shumë të rëndësishmë ndaj Watfordit me golin e vetëm të shënuar në këtë takim nga ...

Watford – Arsenal, formacionet zyrtare

Almakos - 15.04.2019

Arsenal do të ketë një përballje të vështirë në javën e 34-të në Premierligë. Arsenal do të jetë mysafir i Watfordit në kuadër të përballjes së tyre në Premierligë.

Formacionet zyrtare, Watford- Arsenal: Rikthehet Xhaka

Albeu.com - 15.04.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit. Watfordi dhe Arsenali do të përballen në "Vicarage Road" në kuadër të xhiros së 24 në Premierligë.

Watford – Arsenal, formacionet zyrtare

Medial - 16.04.2019

Arsenal do të ketë një përballje të vështirë në javën e 34-të në Premierligë. Arsenal do të jetë mysafir i Watfordit në kuadër të përballjes së tyre në Premierligë.