TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gani Geci: LPK-ja e Bukoshi s’i mbajtën fjalët, s’i ndihmuan Jasharët

Botasot - 14.03.2019

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherësh ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, ka folur për premtimet që i janë bërë Jasharëve nga Lëvizja Popullore e Kosovës, dhe nga ...

Gani Geci tregon si e kishin rrahur një person së bashku me Sami Lushtakun

Zeri - 14.03.2019

Gani Geci ka rrëfyer për një ngjarje të pa thënë më parë, të ndodhur gjatë luftës në Kosovë. Geci në Pressing ka thënë se ai dhe Sami Lushtaku e kishin rrahur një person, të cilin ai e ka quajtur ...

Gani Geci: Adem Jashari s’ka qenë i rrezikshëm, por i pathyeshëm

Botasot - 14.03.2019

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherësh ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, ka folur për figurën e Adem Jasharit. Geci ka thënë në emisionin “Pressing”, se Adem Jashari ...

Gani Geci flet për luftën, vrasjet dhe kërkim faljen e Presidentit

Botasot - 14.03.2019

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, ka dhënë një rrëfim ekskluziv. Geci ka folur në emisionin “Pressing” për luftën, vrasjet dhe kërkim faljen e presidentit Hashim Thaçi.

Geci tregon si e kishin rrahur një person së bashku me Sami Lushtakun

Botasot - 14.03.2019

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, ka dhënë një rrëfim ekskluziv në televizionin T7. Geci ka folur në emisionin “Pressing” për luftën, vrasjet dhe kërkim faljen e presidentit Hashim Thaçi.

Vëllezërit Geci flasin për kërkim faljen e Thaçit, kjo është kërkesa e tyre për anëtarët e Shtabit të Përgjithshëm të ...

Botasot - 13.03.2019

Shtatë vëllezërit Geci nga Llausha, përmes një komunikate për shtyp kanë kërkuar edhe njëherë nga të gjithë anëtarët e Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, që të deklarohen për komunikatën nr 59, pasi ...

Gani Geci: Adem Jashari s’ka qenë i rrezikshëm, por i pathyeshëm

Lajmi.net - 14.03.2019

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherësh ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, ka folur për figurën e Adem Jasharit. Geci ka thënë në T7, se Adem Jashari “ka qenë një ...

Pasi u kërkoi falje Hashim Thaçi, vëllezërit Geci i shkruajnë Prokurorisë

Zeri - 13.03.2019

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci ka reaguar ndaj një interviste të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhënë muajin e kaluar, lidhur me komunikatën nr.59 të Shtabit të Përgjithshëm të ...

Gani Geci padit RTK-në, i kërkon kaq para si dëmshpërblim

Botasot - 13.03.2019

Ish-deputeti i Kosovës dhe ish-ushtari i orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook njofton se ka paditur transmetuesin publik.

Shtatë vëllezërit Geci kanë një kërkesë për shtabin e UÇK-së

Albeu.com - 13.03.2019

Shtatë vëllezërit Geci nga Llausha, përmes një komunikate për shtyp kanë kërkuar edhe njëherë nga të gjithë anëtarët e Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, që të deklarohen për komunikatën nr 59, pasi ...

Vëllezërit Geci i reagojnë Thaçit, ftojnë prokuroritë të zbardhin të vërtetën e komunikatës nr.59

Almakos - 13.03.2019

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e LDK, Gani Geci, ka reaguar ndaj presidentit Hashim Thaçi i cili muajin e kaluar ka folur rreth komunikatës nr.59 të Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së.