TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Modelja seksi e zbulon nëse është në lidhje me Majk

Gazeta Express - 13.01.2018

Valbona Bajraktari është një nga modelet më seksi në trojet ...

Me fytyrë dhe me emër, këngëtari kapet mat me të dashurën e re (Foto)

BalkanWeb - 12.01.2018

TIRANE – Nuk ka më asnjë dyshim. Majk ka të dashur të re dhe nuk ka pse ta fshehë më. Edhe pse as këtë herë reperi nuk e ka konfirmuar, janë fotot paparaci ato që e kanë nxjerrë zbuluar.

Do bëhet baba për herë të dytë? Vjen reagimi i Majk

Portalb - 12.01.2018

Një foto e reperi Majk duke dalë nga një klinikë gjinekologjike së bashku me të dashurën e re, ka ngritur dyshime se çifti do të bëhet së shpejti prindër.

Flet modelja seksi, zbulon a është në lidhje me Majk

Lajmi.net - 12.01.2018

Valbona Bajraktari është një nga modelet më seksi në trojet shqiptare. Bukuroshja nga Peja në një prononcim për “Albanienshowbiz” ka thënë që ajo nuk ka qenë as nuk është në lidhje me reperin kosovar ...

E dashura e re e Majkut është shtatzënë?

Albeu.com - 12.01.2018

Muajin e kaluar, bënë xhiron e rrjetit disa foto ku Majk dhe e dashura e tij e re, Melita Nushi shiheshin duke dalë nga një klinikë gjinekologjike. Menjëherë nisën thashethemet se Melita është ...

Majku reagon keq kur pyetet për shtatëzëninë e Melitës!

Zhurnal - 12.01.2018

Majku reagon keq kur pyetet për shtatëzëninë e Melitës! Me këngët e tij e zërin e veçantë, ai arriti të bëhet një nga reperët më të famshëm në vend. Bëhet fjalë për Majkun, i cili ka kohë që më shumë ...

Ekskluzive! Majku dhe Melita Nushi për pushime në Austri (Foto)

Telegrafi - 12.01.2018

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare. E gjithë kjo në saje të djalit të lindur nga një lidhje jashtëmartesore me Majlinda Zekën.

Kapen mat, Majku dhe Melita Nushi për pushime në Austri

Gazeta Express - 12.01.2018

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë ...

E dashura e re e Majkut shtatzënë? Flet për herë të parë këngëtari

BalkanWeb - 12.01.2018

Ai është shpesh herë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak të jetës së tij personale. Bëhet fjalë për këngëtarin kosovar Majk. Pas ndarjes nga Majlinda, me të cilën ka një djalë, Majk prej ...

Majk i kujdesshëm ndaj fansave, ja çka bën për ta

Lajmi.net - 12.01.2018

Është një nga reperët më të dashur për publikun. Por, siç duket, Majk fansat i ka më së shumti të grupmoshës së vogël, shkruan lajmi.net Të paktën kështu shihet në një fotografi që ai e ka hedhur në ...

Majku nervozohet kur pyetet për Melita Nushin

Gazeta Express - 12.01.2018

Me këngët e tij e zërin e veçantë, ai arriti të bëhet një nga reperët më të famshëm në ...

Modelja seksi e zbulon nëse është në lidhje me Majk

Zhurnal - 12.01.2018

Modelja seksi e zbulon nëse është në lidhje me Majk Valbona Bajraktari është një nga modelet më seksi në trojet shqiptare. Bukuroshja nga Peja në një prononcim për “Albanienshowbiz” ka thënë që ajo ...

Ekskluzive! Majku dhe Melita Nushi për pushime në Austri (Foto)

Almakos - 12.01.2018

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare. E gjithë kjo në saje të djalit të lindur nga një lidhje jashtëmartesore me Majlinda Zekën.

Majk e le shtatzënë edhe të dashurën e re?

Ina - 11.01.2018

Majk është njëri ndër këngëtarët tanë i cili me këngët e tij ka arrit që të bëhet shumë i pëlqyer Ai ishte në një lidhje dashurie me Majlinda Zekën, por për shkaqe të panjohura për publikun dyshja në ...

Majk e le shtatzënë edhe të dashurën e re?

Gazeta Express - 10.01.2018

Majk është njëri ndër këngëtarët tanë i cili me këngët e tij ka arrit që të bëhet shumë i ...

Modelja seksi e zbulon nëse është në lidhje me Majk

Flaka - 12.01.2018

Valbona Bajraktari është një nga modelet më seksi në trojet shqiptare. Bukuroshja nga Peja në një prononcim për “Albanienshowbiz” ka thënë që ajo nuk ka qenë as nuk është në lidhje me reperin kosovar ...

Majku dhe Melita Nushi kapen ‘mat’ në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës

Lajmi.net - 12.01.2018

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare. E gjithë kjo në saje të djalit të lindur nga një lidhje jashtëmartesore me Majlinda Zekën.

Majk e le shtatzënë edhe të dashurën e re?

Zhurnal - 11.01.2018

Majk e le shtatzënë edhe të dashurën e re? Majk është njëri ndër këngëtarët tanë i cili me këngët e tij ka arrit që të bëhet shumë i pëlqyer Ai ishte në një lidhje dashurie me Majlinda Zekën, por për ...

Kapen mat, Majku dhe Melita Nushi për pushime në Austri

Ina - 12.01.2018

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare. E gjithë kjo në saje të djalit të lindur nga një lidhje jashtëmartesore me Majlinda Zekën.