TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Deri 19 mijë dollarë për një tufë flokësh

Alsat - 12.06.2019

Shtëpia e ankandit Sotheby planifikon të shesë një tufë flokësh të Ludwig van Beethoven, të cilin vetë kompozitori gjerman i preu dhe i dha një miku pianist në 1826.

20 mijë usd për një tufë flokësh/ Do shiten në ankand flokët e Beethoven

Top Channel - 11.06.2019

Nën çekimin e shtëpisë së ankandeve Sotheby do të jetë këtë radhë një tufë e konsiderueshme flokësh të gjeniut të muzikës, Ludwig van Beethoven, të cilën kompozitori i madh gjerman e kishte prerë ...

Deri 20 mijë dollarë për një tufë flokësh – sigurisht bëhet fjalë për flokët e një njeriu të famshëm

Telegrafi - 11.06.2019

Nën çekanin e shtëpisë së ankandeve Sotheby do të jetë këtë radhë një tufë e konsiderueshme flokësh të gjeniut të muzikës, Ludwig van Beethoven, të cilën kompozitori i madh gjerman e kishte prerë ...

Deri 20 mijë dollarë për një tufë flokësh – sigurisht bëhet fjalë për flokët e një njeriu të famshëm

Zhurnal - 12.06.2019

Nën çekanin e shtëpisë së ankandeve Sotheby do të jetë këtë radhë një tufë e konsiderueshme flokësh të gjeniut të muzikës, Ludwig van Beethoven, të cilën kompozitori i madh gjerman e kishte prerë ...