TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Letër të hapur z.Bilall Kasami!

Almakos - 14.01.2018

Dëfrim Seferi Përshëndetje profesor! Uroj që mirësia të qëndoroj me ju! z.Kasami a mendoni që janë sjellje normale këto!që qarkullojnë në opinion sot? Si shpjegohet ndjenja e anëtarëve të sinqertë të ...

Letër nga disa qytetarë të Tetovës për Bilal Kasamin

Ina - 14.01.2018

Në jemi disa qytetarë të Tetovës, lagjes së doktor Nexhbedin Kahremanit. Këtë letër e drejtojmë tek z.Bilal Kasami që organizoi protesta para ambulantës private të doktorit.

Ismaili: Grupi i Kasamit ka tradhëtuar parimet e BESËS, Kahremani është shpresa për politikën shqiptare në Maqedoni

Zhurnal - 13.01.2018

Ismaili: Grupi i Kasamit ka tradhëtuar parimet e BESËS, Kahremani është shpresa për politikën shqiptare në Maqedoni Shkup, 13 janar - Profesori universitar Adnan Ismaili, i cili për një kohë të gjatë ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Alsat - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Letër nga disa qytetarë të Tetovës për Bilal Kasamin

Zhurnal - 14.01.2018

Letër nga disa qytetarë të Tetovës për Bilal Kasamin Tetovë, 14 janar - Një letër e ardhur në adresë të INA-s nga banorë që thonë se janë të lagjes së ushtruesit të detyrës së kryetarit të njërit ...

Ismaili: Grupi i Kasamit ka tradhëtuar parimet e BESËS, Kahremani është shpresa për politikën shqiptare në Maqedoni

Ina - 14.01.2018

Profesori universitar Adnan Ismaili, i cili për një kohë të gjatë u atakua si personi i cili qëndronte pas formimit të Lëvizjes BESA, në një prononcim për TV21 thotë se grupi i cili është rreth ...

Besatarët protestuan para shtëpisë së deputetit Karemani, kërkojnë ta ndryshojë mbiemrin!!! (VIDEO)

Ina - 13.01.2018

Dega e Lëvizjes Besa në Tetovë ka zhvilluar një protestë përpara shtëpisë së deputetit Nexhbedin Karemani. Aktivistët e kësaj partie në duar mbanin pankarta ku i kërkonin deputetit që ta ndryshojë ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Almakos - 13.01.2018

13 Janar I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin ...

Tetovë, protesta para ambulancës së Kahremanit

Alsat - 12.01.2018

Përkrahësit e Bilall Kasamit të njohur si ”krahu i Tetovës”, kanë protestuar pasditen e sotme përpara ordinancës së deputetit të kësaj partie, Nexhbedin Karemanit.

Vlon nga policia në Tetovë, sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Nexhbedin Kahremanit (Foto)

Lajm - 12.01.2018

Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga Lëvizja ...

Lëvizja BESA: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Dr. Kahremanit

Idividi - 12.01.2018

Shkup, 12 janar 2018 (MIA) - Lëvizja Besa sot përmes kumtesës njoftoi se po vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d kryetarit të partisë, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij.

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Kahremanit

Lajm - 12.01.2018

Vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d Kryetarit të Lëvizjes Besa, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij, njoftuan sot nga kjo parti. Në kumunikatën e Lëvizjes Besa thuhet se një grup njerëzish ...

Protestë të aktivistëve të Lëvizjes Besa para shtëpisë së Kahremanit, kërkohet dorëheqja e tij (FOTO/VIDEO)

Ina - 12.01.2018

Sot para shtëpisë, gjegjësisht para ordinancës së deputetit Nexhbedin Kahremani nga radhët e Lëvizjes Besa, është protestuar në mënyrë paqësore nga aktivistë të revoltuar të së njëjtës Lëvizje, me ...

Protesta para banesës së kryetarit të Lëvizjes BESA, Nexhbedin Kahremani, policia ruan ndërtesën (Video)

Lajm - 12.01.2018

Dhjetëra qytetarë janë tubuar para banesës së deputetit dhe kryetarit të Lëvizjes Besa të zgjedhur në kuvendin e mbajtur në Shkup, Nexhbedin Kahremani, duke protestuar dhe duke kërkuar që të dorëzojë ...

Kasami: Unë jam kryetar i Lëvizjes BESA

Alb Portali - 12.01.2018

Loading... Bilall Kasami, kryetar i lëvizjes Besa, mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “Top tema” në televizionin Telmadeklaroi se partia do t’i përkrahë të gjitha intervenimet reformiste të Qeverisë ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Zhurnal - 13.01.2018

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror Shkup, 13 janar - I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit ...

Tetovë, protesta para ambulancës së Kahremanit

Almakos - 12.01.2018

12 Janar Përkrahësit e Bilall Kasamit të njohur si ”krahu i Tetovës”, kanë protestuar pasditen e sotme përpara ordinancës së deputetit të kësaj partie, Nexhbedin Karemanit.

Sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Kahremanit në Tetovë?!

Ina - 12.01.2018

Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga Lëvizja ...

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Dr. Kahremanit

Zhurnal - 12.01.2018

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Dr. Kahremanit Shkup, 12 janar - Vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d Kryetarit të Lëvizjes Besa, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij, ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Shqipmedia - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Tetovë, protesta para ambulancës së Kahremanit

Zhurnal - 12.01.2018

Tetovë, protesta para ambulancës së Kahremanit Tetovë, 12 janar - Përkrahësit e Bilall Kasamit të njohur si ”krahu i Tetovës”, kanë protestuar pasditen e sotme përpara ordinancës së deputetit të ...

Lëvizja Besa, ndërhyjnë forcat e rendit

Flaka - 12.01.2018

Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes Besa dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga Lëvizja ...

Këto janë zhvillimet më të fundit në Lëvizjen Besa

Albeu.com - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani .

Sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Nexhbedin Kahrimanit? (FOTO/VIDEO)

Antpress - 12.01.2018

Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga Lëvizja ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Portalb - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Nexhbedin Kahrimanit? (FOTO/VIDEO)

Alb Portali - 12.01.2018

Loading... Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë ...

Kush do t’i fitojë vulat e Lëvizjes BESA?

Ina - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Telegrafi - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Flaka - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.