TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Banda e shqiptarëve në Spanjë, një vajzë në grupin që vodhi 30 shtëpi

Gazeta Tema - 08.11.2019

Policia spanjolle ka arrestuar 3 shqiptarë me akuzën e grabitjes. Dy nga djemtë ishin të moshës 19 dhe 29 vjeç, ndërsa mes të arrestuarve është edhe një vajzë 23 vjeçe.

Shkatërrohet banda e grabitësve shqiptarë në Spanjë, mes tyre një femër

Koha.net - 08.11.2019

Tre shqiptare, dy burra dhe një grua janë arrestuar në Spanjë, si pjese e një bande grabitësish. Mediat vendase publikojnë pjesë nga aksioni i policisë për arrestimin e tyre, momentet e kapura nga ...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali

Gazeta Express - 08.11.2019

3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe. Sipas autoriteteve spanjolle, tre të rinjtë kanë realizuar më ...

VIDEO/ Bie edhe një tjetër bandë grabitësish shqiptarë në Spanjë, mes tyre edhe një femër

Java News - 08.11.2019

Tre shqiptare, dy burra dhe nje grua jane arrestuar ne Spanjë, si pjese e nje bande grabitesish. Mediat vendase publikojne pjese nga aksioni i policise per arrestimin e tyre, momentet e kapura nga ...

Të frymëzuar nga “La Casa de Papel”, shqiptarët grabisnin banesat në Spanjë me maskat e Salvador Dali

Medial - 08.11.2019

13:45 | 8 Nëntor 2019 3 shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet spanjolle nën akuzën e grabitjes. Shqiptarët janë të moshës 19, 29 dhe një vajzë 23 vjeçe.