TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fier: A është kjo arsyeja pse u vetëvra oficeri i NATO-s?

Mapo - 10.08.2018

Oficeri i NATO-s që shërbente në Bunavi të Vlorës i jep fund jetës duke u vetëflijuar. 29-vjeçari Enea Xhaja, banues në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Fier, ka kryer vetëvrasje duke konsumuar një ...

Oficeri i NATO-s që u vetëvra, dyshimet e para të familjarëve

Gazeta Express - 10.08.2018

Oficeri i NATO-s që shërbente në Bunavi të Vlorës i jep fund jetës duke u ...

Postimi i fundit i oficerit të forcave të NATO-s në Fier që u vetëhelmua

Mapo - 09.08.2018

Enea Xhaja, pjesëtar i forcave të NATO-s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës, i ka dhene fund jetes mëngjesin e sotëm në Fier duke u vetehelmuar me fotoksinë.

Ishte oficer i NATO-s, mesazhi i shqiptarit pak orë përpara se t’i jepte fund jetës

Gazeta Express - 09.08.2018

Këtë të enjte policia raportoi për vetëvrasjen e një të riu nga Fieri, i cili i dha fund jetës duke u vetëhelmuar me ...

E rëndë në Fier/ Vetëvritet pjestari i forcave të NATO-s

SOT - 09.08.2018

Një ngjarje tragjike raportohet nga Fieri. Një 29 vjeçar i identifikuar si Enea Xhaja i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë. Mësohet se 29 vjeçari ishte pjesëtar i forcave të NATO-s, ...

Ishte oficer i NATO-s, mesazhi i shqiptarit pak orë përpara se t’i jepte fund jetës

Tetova Sot - 09.08.2018

Këtë të enjte policia raportoi për vetëvrasjen e një të riu nga Fieri, i cili i dha fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë. E.Xh ishte pjesëtar i forcave të NATO-s, me detyrë si oficer në Bunavi ...

Oficeri i forcave të NATO-s nga Fieri i jep fund jetës. Postimi i trishtë një ditë më parë: Asnjeri nuk erdhi për kafe…

Gazeta Tema - 09.08.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, ku një i ri 29 vjeç është helmuar me fotoksinë dhe ka humbur jetën. Viktima është Enea Xhaja.

“Nga inati…” Mesazhi i fundit i Eneas, oficerit të NATO-s që i dha fund jetës

Java News - 09.08.2018

Një ngjarje tronditëse ndodhi sot në qytetin e Fierit. Një 29-vjeçar i dha fund jetës me fostoksinë. Enea Xhaja, oficer i NATO-s me shërbim në Bunavi të Vlorës, u gjet në banesë në gjendje të rëndë ...

Oficeri i NATO-s që u vetëvra, dyshimet e para të familjarëve

Botasot - 10.08.2018

Oficeri i NATO-s që shërbente në Bunavi të Vlorës i jep fund jetës duke u vetëflijuar. 29-vjeçari Enea Xhaja, banues në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Fier, ka kryer vetëvrasje duke konsumuar një ...

Ngjarje e rëndë/ Vdes oficeri i forcave të NATO-s në Fier, konsumoi disa kokrrave fotoksin

SOT - 09.08.2018

Një 29 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e gëlltitjes së disa kokrrave fotoksinë. I riu i identifikuar si E. Xhaja ishte pjesëtar i forcave te NATO- s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës .

Vetëvritet oficeri shqiptar i NATO-s

Gazeta Express - 09.08.2018

​Një i ri, pjesëtar i forcave të NATO-s, oficer në Bunavi të Vlorës, i dha fund ...

Oficeri i forcave të NATO-s i jep fund jetës me fostoksinë

Durres Lajm - 09.08.2018

Një 29 vjeçar, pjesëtar i forcave të NATO- s ka humbur jeten pasi është vetëhelmuar me fostoksinë. I riu i identifikuar si E. Xhaja, ishte me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës dhe banonte në lagjen ...

Ishte oficer i NATO-s, mesazhi i shqiptarit pak orë përpara se t’i jepte fund jetës

Botasot - 09.08.2018

Këtë të enjte policia raportoi për vetëvrasjen e një të riu nga Fieri, i cili i dha fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë. E.Xh ishte pjesëtar i forcave të NATO-s, me detyrë si oficer në Bunavi ...

“Asnjeri nuk ishte i disponueshëm”/ Mesazhi i fundit i Eneas, oficerit të NATO-s që i dha fund jetës

SOT - 09.08.2018

Një ngjarje tronditëse ndodhi sot në qytetin e Fierit. Një 29-vjeçar i dha fund jetës me fostoksinë. Enea Xhaja, oficer i NATO-s me shërbim në Bunavi të Vlorës, u gjet në banesë në gjendje të rëndë ...

Vetvrasja e fierakut që ishte oficer i NATO-s, dyshimet e para…

LajmiFundit - 10.08.2018

Oficeri i NATO-s që shërbente në Bunavi të Vlorës i jep fund jetës duke u vetëflijuar. 29-vjeçaria, banues në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Fier, ka kryer vetëvrasje duke konsumuar një sasi ...

Oficeri i forcave të NATO-s në Fier i jep fund jetës me fostoksinë

Java News - 09.08.2018

Një 29 vjeçar ka humbur jeten si pasojë e gëlltitjes së disa kokrrave fostoksinë. I riu i identifikuar si E. Xhaja ishte pjesetar i forcave te NATO-s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës.

Vetëhelmohet me fostoksinë oficeri i forcave të NATO-s në Fier

LajmiFundit - 09.08.2018

Një 29-vjeçar i identifikuar si E. Xhaja, ka humbur jetën pasi është vetëhelmuar me fostoksinë. I riu i identifikuar ishte pjesëtar i forcave të NATO- s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës dhe ...

Oficeri i NATO-s që u vetëvra, dyshimet e para të familjarëve

Medial - 10.08.2018

Oficeri i NATO-s që shërbente në Bunavi të Vlorës i jep fund jetës duke u vetëflijuar. 29-vjeçari Enea Xhaja, banues në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Fier, ka kryer vetëvrasje duke konsumuar një ...

Vetëhelmohet me fotoksinë oficeri i forcave të NATO-s në Fier…

Mapo - 09.08.2018

Një 29 vjeçar me inicialet E. Xh, ka humbur jeten pasi është vetëhelmuar me fostoksinë. I riu i identifikuar ishte pjesëtar i forcave të NATO- s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës dhe banonte në ...

Oficeri i NATO-s që u vetëvra, dyshimet e para të familjarëve

Lajmi.net - 10.08.2018

Oficeri i NATO-s që shërbente në Bunavi të Vlorës i jep fund jetës duke u vetëflijuar. 29-vjeçari Enea Xhaja, banues në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Fier, ka kryer vetëvrasje duke konsumuar një ...

Vetëvritet oficeri shqiptar i NATO-s

Botasot - 09.08.2018

Një 29 vjeçar me inicialet E. Xh, ka humbur jeten pasi është vetëhelmuar me fostoksinë. I riu i identifikuar ishte pjesëtar i forcave të NATO- s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës dhe banonte në ...

Vetëvritet oficeri shqiptar i NATO-s

Medial - 09.08.2018

Një 29 vjeçar me inicialet E. Xh, ka humbur jeten pasi është vetëhelmuar me fostoksinë. I riu i identifikuar ishte pjesëtar i forcave të NATO- s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës dhe banonte në ...