TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basha: Mos dilni nga zyra deri sa të bëhen zgjedhjet

Top Channel - 11.07.2019

Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, ...

Basha tur takimesh në Selenicë e Vlorë: Qeveria e Ramës është me antipopullorja

ABC News - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka nisur një tur takimesh nëpër Shqipëri për të diskutuar mbi hapat që do të hidhen në vazhdim pas procesit të 30 qershorit.

Qeveria rrit çmimin e naftës, Basha: Do e ulim me 30 lekë për litër, energjinë do e ulim me 20%

LajmiFundit - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti.

Zv.kryeministri, mesazh Bashës: Lyrzim, çoje b*ythën nga karrigia, merre dhe Papin tënd të Selenicës dhe ndërro ...

Gazeta Tema - 11.07.2019

Zv.kryeministri Erion Braçe, pasi vizitës së Bashës në Selenicë dhe deklaratës së tij se kryebashkiak mbetet Përparim Shameti, i është përgjigjur me një replikë të bërë në rrjetet sociale.

Basha porosit kryebashkiakët demokratë: Mos dilni nga zyra

Botasot - 11.07.2019

Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, ...

Kryebashkiakët e PD-së s’lirojnë zyrat, Basha: Ne nuk jemi në betejë për karriget tona, por për të mbrojtur interesin ...

Gazeta Tema - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

“Çoni b*thën nga karrigia”! Braçe mesazh të prerë Bashës

BalkanWeb - 11.07.2019

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka sulmuar ashpër kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili gjatë takimit të zhvilluar sot në Selenicë është shprehur se nuk lufton për karrige.

Lulzim Basha porosi kryebashkiakëve në largim të PD: Mos dilni nga zyra deri sa të bëhen zgjedhjet

Gazeta Tema - 11.07.2019

Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, ...

Basha: Bashiktë nuk lirohen pa u bërë zgjedhjet e rregullta, ky është plani

Albeu.com - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike , Lulzim Basha , sot ndodhet në Selenicë kuështë takuar me përfaqësuesit bashkiakë, ku drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike .

Braçe-Bashës: Çojeni b***n nga karrigia dhe rregulloni pompën

Mapo - 11.07.2019

Zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar pas deklaratës së Bashës në Selenicë se kryebashkiaku Përparim Shameti nuk do lëvizë nga zyra pa u bërë zgjedhjet e ndershme .

Basha kryebashkiakëve demokratë: Mos dilni nga zyra

Flaka - 11.07.2019

Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, ...

A është e mundur? Basha bën premtimet e mëdha për naftën dhe energjinë elektrike: Të mos përsëritet më kurrë

SOT - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

Zv.kryeministri Braçe-Bashës: Çoni b*thën nga karrigia!

Durres Lajm - 11.07.2019

Zv.kryeministri Erjon Braçe ka sulmuar kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha i cili gjatë takimit të zhvilluar sot në Selenicë tha se nuk lufton për karrige.

Basha: Beteja e PD, për të bërë realitet ndryshimin që i jep fund tranzicionit

Top Channel - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

Nuk përmbahet Erion Braçe, mesazh të fortë Bashës: Çoje b*ythën nga karrigia, merre dhe Papin tënd të Selenicës...

SOT - 11.07.2019

Zv.kryeministri Erion Braçe, pasi vizitës së Lulzim Bashës në Selenicë dhe deklaratës së tij se kryebashkiak mbetet Përparim Shameti, i është përgjigjur me një replikë të bërë në rrjetet sociale.

Basha: Beteja të bëjmë realitet ndryshimin që i jep fund tranzicionit

BalkanWeb - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

Basha: Beteja të bëjmë realitet ndryshimin që i jep fund tranzicionit

Medial - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

Basha: Beteja të bëjmë realitet ndryshimin që i jep fund tranzicionit

Durres Lajm - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shaneti.

Basha: Ne nuk jemi në betejë për karriget tona

ABC News - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

Basha në Selenicë: Kryetari demokrat i bashkisë nuk do largohet

Mapo - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i PD-së. Duke e konsideruar të pavlefshëm, antikushtetues dhe ...

Basha: Beteja e PD, për të bërë realitet ndryshimin që i jep fund tranzicionit

Telegrafi - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

Basha: Beteja e PD, për të bërë realitet ndryshimin që i jep fund tranzicionit

Zhurnal - 11.07.2019

Tiranë, 11 korrik – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

Basha: 85 për qind e shqiptarëve refuzojnë regjimin e Ramës, duan ndryshimin

Gazeta Express - 11.07.2019

Gjatë një takimi me strukturat në Selenicë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e cilësoi të pavlefshëm, antikushtetues dhe antiligjor farsën e 30 Qershorit.

Basha në Selenicë: Beteja e PD, për ndryshimin që i jep fund tranzicionit 30 vjeçar

RTSH - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

Basha: Bashkitë i lirojmë kur të bëhen zgjedhje të rregullta

Durres Lajm - 11.07.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim në Selenicë me strukturat partiake të kësaj njësie vendore që drejtohet nga kryebashkiaku Përparim Shaneti.