TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fury kërcënon Wilderin: Respektoje kontratë ose shihemi në gjyq

Tetova Sot - 11.09.2019

Boksieri britanik Tyson Fury ka deklaruar sot se do të hedhë në gjyq Deontay Wilder nëse ky u fundit nuk respekton marrëveshjen, për të zhvilluar revanshin më 22 shkurt.

Fury kërcënon Wilderin: Respektoje kontratë ose shihemi në gjyq

Gazeta Express - 11.09.2019

Boksieri britanik Tyson Fury ka deklaruar sot se do të hedhë në gjyq Deontay Wilder nëse ky u fundit nuk respekton marrëveshjen, për të zhvilluar revanshin më 22 shkurt.

Befason Hearn: Ja pse nuk do të ndodh revanshi Fury – Wilder

Lajmi.net - 09.09.2019

Hearn ka vënë në pikëpyetje çështjen e revanshit mes Fury dhe Wilder, duke shtjelluar disa arsyeje mjaft interesante. Fury do të përballet me Otto gjatë javës së ardhshme, ndeshje e cila pritet të ...