TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vasili: Falënderoj Komisionerin Hahn, që nuk e dëgjon njeri

BalkanWeb - 16.05.2019

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili përmes një statusi në “Facebook” shkruan se dërgon një falënderim të përzemërt për Komisionerin Hahn për shkak të mesazheve të tij, por shton se atë nuk e dëgjon më ...

Petrit Vasili sulmon sërish ndërkombëtarët, por qytetarët nuk e lënë rehat

SOT - 16.05.2019

Petrit Vasili i LSI vazhdon të sulmojë ndërkombëtarët. Ai ka komentuar deklaratat e komisionerit Hanh, duke e ironzuar se atë nuk e dëgjon më njeri në Shqipëri.

Pas heqjes së vizës nga SHBA, Vasili i LSI nuk zë mend, sulmon komisionerin e BE: Falënderim i përzemërt për Hanh, që ...

Gazeta Tema - 16.05.2019

Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili duke komentuar deklaratat e komisionerit për Negociatat e Zgjerimit dhe Fqinjësisë, Johannes Hahn, thotë se vendimi për hapjen e negociatave merret nga vendet ...