TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vasfije Krasniqi Goodman: Ju lutem na lejoni të jetojmë në liri sikur ju

Lajmi.net - 12.06.2019

“Urime 20 vite Liri. Liri kjo që na kushtoi shumë por që ndjehemi krenar që u arrit”. Krasniqi Goodman tutje në rrjetin social facebook shkroi se një pjesë e madhe e shoqërisë vazhdon të jetojë në ...

Vasfije Krasniqi thirrje qytetarëve: Na lejoni të jetojmë në liri sikurse ju

Gazeta Express - 12.06.2019

E mbijetuara e dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë, Vasfije Krasniqi Goodman, ka uruar 20 vjetorin e çlirimit. Ajo shkruan se liria ka kushtuar shtrenjtë, por thekson se ndihet krenare.

Vasfije Krasniqi Goodman në Parlamentin e Torontos: Pa UÇK-në, nuk do të isha këtu duke dëshmuar për krimet serbe

Botasot - 11.06.2019

E mbijetuara e dhunës seksuale në Kosovës, Vasfije Krasniqi Goodman ka mbajtur fjalim në Parlamentin e Ontarios në Toronto. Ajo ka folur për luftën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe përvojat e saj ...

Vasfije Krasniqi Goodman: Ju lutem na lejoni të jetojmë në liri sikur ju

Portalb - 12.06.2019

Vasfije Krasniqi Goodman , e mbijetuar e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë ka uruar 20 vjetorin e çlirimit të vendit, liri që i kushtoi shumë Kosovës, transmeton Klan Kosova .

Vasfije Krasniqi thirrje qytetarëve: Na lejoni të jetojmë në liri sikurse ju

Zeri - 12.06.2019

E mbijetuara e dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë, Vasfije Krasniqi Goodman, ka uruar 20 vjetorin e çlirimit. Ajo shkruan se liria ka kushtuar shtrenjtë, por thekson se ndihet krenare.

Vasfije Krasniqi thirrje qytetarëve: Na lejoni të jetojmë në liri sikurse ju

Botasot - 12.06.2019

E mbijetuara e dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë, Vasfije Krasniqi Goodman, ka uruar 20 vjetorin e çlirimit. Ajo shkruan se liria ka kushtuar shtrenjtë, por thekson se ndihet krenare.