TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jolie, si një princeshë në premierën e “Maleficent”

Gazeta Express - 09.10.2019

Angelina Jolie është paraqitur me një fustan ngjyrë argjendit derisa ka shkëlqyer në premierën e filmit “”Maleficent: Mistress Of Evil” në Londër ku ishte bashkë me fëmijët e saj Zahara (14), Shiloh ...

Angelina Jolie mahnitëse në Londër

Botasot - 09.10.2019

Ajo është një nga yjet më të njohura në botë, pasi luajti një varg filmash të vlerësuar. Dhe Angelina Jolie vendosi të kaloj kohë me familjen e saj derisa ndoqi premierën evropiane për Disney në ...

Vajza e Angelina Jolie kthehet në mashkull

Zeri - 09.10.2019

Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, janë prindër të 6 fëmijëve, 3 prej të cilëve biologjikë dhe 3 të tjerë të adoptuar. Vajza e tyre e parë, Shiloh Nouvel, ka treguar që ...

“E ftoj për darkë që ta joshte”, Angelina Jolie fut në kurth bosin uganez të luftës

InfoKosova - 08.10.2019

Përveç filmave të aksionit ku shpesh Angelina Jolie ka luajtur rolet e saj të famshme mësohet se ajo është bërë pjesë e një aksioni të forcave speciale në jetën reale.

Angelina Jolie mahnitëse në Londër

Tetova Sot - 10.10.2019

Ajo është një nga yjet më të njohura në botë, pasi luajti një varg filmash të vlerësuar. Dhe Angelina Jolie vendosi të kaloj kohë me familjen e saj derisa ndoqi premierën evropiane për Disney në ...