TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Berlin: Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit

Botasot - 12.01.2019

Një aksident ajror ka ndodhur sot, pasi një aeroplan i vogël u rrëzua në lindje të Berlinit, ku dy persona humben jetën, njoftoi policia gjermane. Aeroplani u ngrit sot nga qyteti i Strauzbergut dhe ...

Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit

Alsat - 12.01.2019

Një aksident ajror ka ndodhur sot, pasi një aeroplan i vogël u rrëzua në lindje të Berlinit, ku dy persona humben jetën, njoftoi policia gjermane. Aeroplani u ngrit sot nga qyteti i Strauzbergut dhe ...

Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit

Antpress - 12.01.2019

12 Janar 2019 / 21:33 Një aksident ajror ka ndodhur sot, pasi një aeroplan i vogël u rrëzua në lindje të Berlinit, ku dy persona humben jetën, njoftoi policia gjermane.