TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Alesia Bami përsëri në plazh, kësaj radhe më ‘shpërthyese’

Tetova Sot - 11.07.2019

Nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon,. Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e ...

“Mos më lër asnjë ditë këtu” E paralizuar nga këmbët, por vogëlushja e jep një mësim për të rinjtë shqiptarë

Gazeta Express - 10.07.2019

Çohet përditë herët në mëngjes dhe pas punëve të vogla në shtëpi e pret detyra e saj më e rëndësishme, të mbajë në shpinë të bijën e paralizuar drejt për në shkollë.

Një foto nga lart…dhe velina seksi i trondit të gjithë

Botasot - 10.07.2019

Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami, ka hedhur një tjetër fotografi nga pushimet që siç duket nuk do t’i mbarojë deri sa të mbarojë krejt vera. Në Instagram, ajo ka hedhur një fotografi ku shihet e ...

Bukuroshja shqiptare, tejet “e nxehtë” në plazh

Botasot - 12.07.2019

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon. Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në ...

Një foto nga lart…dhe velina seksi i trondit të gjithë

Tetova Sot - 10.07.2019

Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami, ka hedhur një tjetër fotografi nga pushimet që siç duket nuk do t’i mbarojë deri sa të mbarojë krejt vera. Në Instagram, ajo ka hedhur një fotografi ku shihet e ...

Bukuroshja shqiptare, tejet “e nxehtë” në plazh

Gazeta Express - 12.07.2019

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon. Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në ...

Alesia Bami bllokon rrjetin me të pasmet "shpërthyese" në plazh (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.07.2019

Ish-velina e emisionit "Stop", Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon. Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në ...

Bukuroshja shqiptare, tejet “e nxehtë” në plazh

Ina - 12.07.2019

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon. Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në ...