TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Modelja shqiptare ?shpërthen? në lot për të prekurit nga tërmeti

Albeu.com - 02.12.2019

Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin javën që lamë pas. Tërmeti shkaktoi mbi 50 të vdekur dhe qindra të plagosur, ndersa edhe shumë dëme materiale, kryesisht në Durrës dhe në Thumanë.

Edhe Emina Çunmulaj dhuron 10000 dollarë për Shqipërinë

Gazeta Express - 02.12.2019

Po vazhdojnë donacionet nga personat e njohur për Shqipërinë Sot Shqipërinë e ka vizituar Bebe Rexha ku u tha se dorëzoi një donacion në vlerë prej 100000 dollarësh për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.

Emina Çunmulaj në lot tregon sa para ka dhuruar për të prekurit nga tërmeti

Lajmi.net - 02.12.2019

Si shumë personazhe të shoubizit edhe Emina Çunmulaj ka dhuruar një shumë të madhe parash për personat e prekur nga tërmeti që trondit Shqipërinë javën e kaluar. ë një lidhje ‘live’ me Skype në emisionin special të NIN-it për mbledhje fondesh për ...

Kaq para do të dhurojë Emina Çunmulaj për Shqipërinë

Botasot - 02.12.2019

Ashtu sikurse shumë të tjerë, edhe Emina Çunmulaj po dhuron një shumë goxha të madhe parash për Shqipërinë pas tërmetit shkatërrues që la të vdekur 51 persona dhe qindra të plagosur. Modelja e famshme shqiptare, njihet për shumë bamirësi dhe kësaj ...

NIN vazhdon me emision special për mbledhje fondesh për Shqipërinë

Medial - 02.12.2019

Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, do të vazhdojë edhe sonte me emision special për mbledhje fondesh për Shqipërinë. Njësoj si javën e kaluar, edhe sonte, në studio do të jetë Arbër Hajdari nga “Fundjavë Ndryshe” dhe reperi I ...

Emina Çunmulaj mes lotëve nga Los Angeles tregon sa para dhuron për Shqipërinë

Zeri - 02.12.2019

Ashtu sikurse shumë të tjerë, edhe Emina Çunmulaj po dhuron një shumë goxha të madhe parash për Shqipërinë pas tërmetit shkatërrues që la të vdekur 51 persona dhe qindra të plagosur. Modelja e famshme shqiptare, njihet për shumë bamirësi dhe kësaj ...

Emina Çunmulaj mes lotëve nga Los Angeles tregon sa para dhuron për Shqipërinë

Gazeta Express - 03.12.2019

Ashtu sikurse shumë të tjerë, edhe Emina Çunmulaj po dhuron një shumë goxha të madhe parash për Shqipërinë pas tërmetit shkatërrues që la të vdekur 51 persona dhe qindra të plagosur. Modelja e famshme shqiptare, njihet për shumë bamirësi dhe kësaj ...