TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Makina përfundoi në lumë, policia zbardh aksidentin në Klos

Albeu.com - 07.12.2017

Policia e Matit ka zbardhur aksidentin në Klos ku makina përfundoi në lumin Mat. Burime zyrtare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme ndërkohë shoferi, makina e të ...

Aksident në Klos, makina e policisë përfundon në kanal (FOTO LAJM)

Albeu.com - 07.12.2017

Një aksident ka ndodhur sot në Klos , Mat. Një makinë policie ka dalë jashtë rruge duke përfunduar në kanal . Nga raportimet e para mësohet se nga aksidenti nuk ka asnjë të lënduar.

Makina përfundon në lumë, shoferi del në kohë nga automjeti i mbushur plot ujë

LajmiFundit - 07.12.2017

Një burrë arriti që të shpëtonte duke dalë në kohë nga automjeti, përpara se ky i fundit të përfundonte në lumë. Ai udhëtonte në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë, kur automjeti ra në lumin Mat, në ...

E FUNDIT/ Tragjedi në Mat, makina përfundon në lumin Mat

Albeu.com - 07.12.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mat. Mësohet se një makinë në afërsi të Klosin në aksin Burrel-Bulqizë. Nga raportimet e para bëhet me dije se brenda makinës tip Golf nuk dihet nëse ...

Aksident në Mat, makina del nga rruga dhe përfundon në lumë

LajmiFundit - 07.12.2017

Një aksident raportohet të ketë ndodhur gjatë orëve të natës, ku një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar në lumin Mat. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Klosit, në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë.

Një makinë bie në lumin Mat

Lajmi.net - 07.12.2017

Një makinë ka rënë brenda në lumin Mat në afërsi të Klosit, në aksin Burrel - Bulqizë. Në mjetin tip Golf nuk dihet nëse ka njerëz brenda. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Aksident i rëndë në Bulqizë, makina bie në lumin Mat (Foto)

BalkanWeb - 07.12.2017

BULQIZË – Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, pasi një makinë makinë ka rënë në brendësi të lumit Mat. Ngjarja ndodhi në rrugën nacionale Bulqizë-Burrel, në afërsi të Klosit.

Aksident i rëndë, makina përfundon në lumin Mat

Gazeta Express - 07.12.2017

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar brenda në lumin ...

Aksident në Mat, makina bie në lumë

Java News - 07.12.2017

Një aksident është shënuar gjatë natës së kaluar në aksin rrugor Burrel-Bulqizë. Një makinë tip ‘Golf’ ka përfunduar në lumin Mat, ndërsa nuk dihet ende nëse ka viktima apo të lënduar.

Aksident në Mat, automjeti del nga rruga, asnjë i lënduar

SOT - 07.12.2017

Një aksident ka ndoshur mëngjesin e sotëm në Mat, teksa një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lum në dalje të Klosit. Rreth orës 6:40, të mëngjesit të sotëm, salla operative e Komisariatit të ...

Aksident i rëndë, makina del nga rruga dhe përfundon në lumë

Durres Lajm - 07.12.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, pasi një makinë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në brendësi të lumit Mat. Ngjarja ndodhi në rrugën nacionale Bulqizë-Burrel, në afërsi të ...

Ra me makine në lumë, më pas shkoi në shtëpi. Policia jep detajet e aksidentit

Durres Lajm - 07.12.2017

Policia ka dhënë informacionin zyrtar rreth aksidentit që ndodhi sot në dalje të Klosit, ku një automjet doli nga rruga dhe ra në lumë. Policia bën me dije se drejtuesi i mjetit “Fiat” fatmirësisht ...

Aksident i rëndë në Bulqizë, makina bie në lumin Mat

Mapo - 07.12.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, pasi një makinë makinë ka rënë në brendësi të lumit Mat. Ngjarja ndodhi në rrugën nacionale Bulqizë-Burrel, në afërsi të Klosit.

Makina “Fiat” përfundon në lumë, Policia jep detaje për aksidentin në afërsi të Klosit

LajmiFundit - 07.12.2017

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e të merkures, ku një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar në lumin Mat. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Klosit, në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë.