TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President

VOA - 08.11.2019

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë.

Ish-kryebashkiaku i New Yorkut sfidon Trumpin në zgjedhjet presidenciale 2020

Koha.net - 08.11.2019

Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale për vitin 2020. New York Times e raportoi atë duke cituar disa burime, sipas të ...

Bloomberg i gatshëm për presidencialet 2020

Alsat - 08.11.2019

Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”.

Miliarderi amerikan Bloomberg mund të hyjë në garën presidenciale

BalkanWeb - 08.11.2019

Ish kryetari i bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg po shqyrton idenë për të hyrë në garë për zgjedhjet presidenciale amerikane të vitit 2020. Bloomberg synon të marrë mbështetjen e demokratëve ...

Bloomberg është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet presidenciale të vitit 2020

RTSH - 08.11.2019

Filantropi Michael Bloomberg, ish-kryetari i bashkisë së Nju Jorkut, është i gatshëm të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020, raportoi gazeta prestigjioze amerikane ”New York Times”.

Miliarderi amerikan Bloomberg mund të hyjë në garën presidenciale

Durres Lajm - 08.11.2019

Ish kryetari i bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg po shqyrton idenë për të hyrë në garë për zgjedhjet presidenciale amerikane të vitit 2020. Bloomberg synon të marrë mbështetjen e demokratëve ...

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për president i Shteteve të Bashkuara

Portalb - 08.11.2019

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë, shkruan Zëri i Amerikës.

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President

Gazeta Express - 08.11.2019

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë.

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për President

Botasot - 08.11.2019

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë.

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut mund të kandidojë për President

Mapo - 08.11.2019

Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe manjati miliarder i mediave, Michael Bloomberg, mund të bëhet pjesë e garës vitin e ardhshëm për në Shtëpinë e Bardhë.