TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Me 24 pikë epërsi, Rahoveci mposht Golden Eagle Yllin

Telegrafi - 18.03.2018

Në palestrën “Shani Nushi” në Gjakovë është zhvilluar derbi ndërmjet Rahovecit dhe Golden Eagle Yllit në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll.

KB Rahoveci mposht Yllin, merr vendin e tretë

Koha.net - 18.03.2018

Derbi i kësaj jave në Superligën e basketbollit të Kosovës ndërmjet Rahovecit dhe Yllit, i ka takuar “Vreshtarëve”. Në një atmosferë të zjarrtë në “Shani Nushi” të Gjakovës, KB Rahoveci shënoi fitore ...

Me 24 pikë epërsi, Rahoveci mposht Golden Eagle Yllin

Almakos - 18.03.2018

Në palestrën “Shani Nushi” në Gjakovë është zhvilluar derbi ndërmjet Rahovecit dhe Golden Eagle Yllit në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll.