TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident i frikshëm në Greqi, vdes shqiptari dhe plagosen dy të tjerë

Albeu.com - 11.01.2018

Një 61 vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen nga një aksident në Poiana në Greqi , ndërkohë që mësohet se dy shqiptarë të tjerë të rinj janë plagosur. Mediat greke shkruajnë se tre shqiptarët kishin ...

Humb jetën shqiptari në Greqi, plagosen dy të tjerë. Shkuan të paguanin shoferin grek për …

BalkanWeb - 11.01.2018

GREQI- Një aksident rrugor i ndodhur në Greqi mbrëmjen e djeshme ka rezultuar fatal për një 61-vjeçar shqiptar. Mësohet se 61-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, kishte hyrë ...

Greq/ Aksident i rëndë rrugor, humb jetën shqiptari dhe plagosen dy të tjerë

SOT - 11.01.2018

Një aksident i rëndë rrugor i ndodhur në Greqi mbrëmjen e djeshme ka rezultuar fatal për një 61-vjeçar shqiptar. Mësohet se 61-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, kishte hyrë ...